قیمت اتریوم آماده است تا یک گام مهم برای رسیدن به ۲۰۰۰ دلار بردارد

پیش بینی قیمت اتریوم | همتاپی

قیمت اتریوم به‌سرعت به بالای محدوده ۱۹۲۰ دلار رسیده و می‌تواند با تداوم روند صعودی خود، به‌زودی به مقاومت ۲۰۰۰ دلار برسد تا خرید اتریوم مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار بگیرد.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

قیمت اتریوم در تلاش است تا به رشد خود در بالای محدوده مهم ۱۹۲۰ دلار ادامه دهد. قیمت این ارز دیجیتال به بالای ناحیه ۱۹۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته رسیده است. در نمودار ساعتی اتریوم، یک روند نزولی مهم در نزدیکی مقاومت ۱۹۲۵ دلار وجود دارد که شکسته شده است. اگر اتریوم به روند صعودی خود ادامه دهد، می‌تواند در کوتاه‌مدت به مقاومت ۲۰۰۰ دلار برسد.

اتریوم به رشد خود ادامه می‌دهد

قیمت اتریوم به‌خوبی توانسته است موقعیت خود در بالای محدوده حمایتی ۱۸۲۰ دلار را حفظ کند. این ارز دیجیتال از محدوده مذکور برای ایجاد روند صعودی خود استفاده کرده و بعد از عبور از سطح ۱۸۸۰ دلار، عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته است.

اتریوم در روزهای گذشته با قدرت از مقاومت ۱۹۲۰ دلار عبور کرده است. این ارز دیجیتال خط روند نزولی مهم موجود در نمودار ساعتی خود (در نزدیکی مقاومت ۱۹۲۵ دلار) را هم شکسته است. قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته حتی به محدوده ۱۹۶۰ دلار رسیده و در حال حاضر، در حال تثبیت سود است.

این ارز دیجیتال سیگنال‌های مثبتی هم از خود نشان داده و ممکن است به‌زودی به سمت مقاومت ۲۰۰۰ دلار حرکت کند. همان طور که گفته شد، اتریوم هم‌اکنون بالای محدوده ۱۹۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد و به بالای سطح ۲۳.۶ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند صعودی رسم‌شده از کف ۱۸۸۹ دلار تا اوج ۱۹۶۰ دلار) رسیده است.

عکس

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

به‌طور کلی، اولین مقاومت اتریوم در نزدیکی سطح ‍۹۶۰ دلار قرار دارد. مقاومت بعدی این ارز دیجیتال هم محدوده ۲۰۰۰ دلار محسوب می‌شود. اگر کندل اتریوم در بالای محدوده ۲۰۰۰ دلار بسته شود، این ارز دیجیتال می‌تواند یک روند صعودی جدید را آغاز کند. در این صورت مقاومت‌های بعدی اتریوم به‌ترتیب محدوده‌های ۲۰۵۰ دلار و ۲۱۲۰ دلار خواهد بود که عبور از آن‌ها می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال را به محدوده ۲۲۲۰ دلار برساند.

نمودار قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

در چه صورتی اتریوم سقوط می‌کند؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۹۶۰ دلار یا ۱۹۸۰ دلار خود عبور کند، ممکن است وارد یک روند نزولی و اصلاحی شود. در این صورت، اولین حمایت اتریوم در نزدیکی سطح ۱۹۳۰ دلار خواهد بود.

حمایت بعدی اتریوم هم در نزدیکی سطح ۱۹۲۰ دلار قرار دارد که به محدوده ۶۱.۸ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند صعودی رسم‌شده از کف ۱۸۸۹ دلار تا اوج ۱۹۶۰ دلار) نزدیک است. با این وجود، محدوده ۱۹۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته اولین حمایت اصلی این ارز دیجیتال اتریوم محسوب می‌شود.

اگر قیمت این ارز دیجیتال به زیر محدوده ۱۹۰۰ دلار برسد، ممکن است تا محدوده ۱۸۸۰ دلار کاهش یابد. در صورت تداوم روند نزولی مذکور هم، اتریوم ممکن است به سمت حمایت ۱۸۴۰ دلار حرکت کند.

مطالب مرتبط: تابستان داغ برای خرید اتریوم؛ اما احتیاط شرط عقل است

شاخص‌های تکنیکال

اما در ادامه ببینیم که شاخص‌های تکنیکال پیش‌ بینی اتریوم را چگونه تحلیل می‌کنند.

شاخص مکدی (MACD) در نمودار ساعتی اتریوم: در محدوده صعودی به رشد خود ادامه می‌دهد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ساعتی اتریوم: در زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

مهم‌ترین حمایت: ۱۹۰۰ دلار

مهم‌ترین مقاومت: ۱۹۶۰ دلار

آیا اتریوم موفق می شود به بالای قیمت 2000 دلار برسد؟ احساس شما نسبت به آینده بازار ارزهای دیجیتال چگونه است؟
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *