آیا قیمت اتریوم برای رسیدن به سطح ۲,۰۰۰ دلار آماده است؟

آیا قیمت اتریوم برای رسیدن به سطح 2,000 دلار آماده است؟ | همتاپی

با افزایش احساسات صعودی در بازار ارز دیجیتال، یک خط حمایت جدید در نمودار قیمت اتریوم ظاهر شده است. آخرین بازگشت اتریوم از این حمایت به تاریخ یکم ژانویه برمی‌گردد که نقطه شروع روند بهبود مداوم این آلت کوین نیز بوده است.

افزایش چشمگیر خرید اتر‌یوم (eth)، دلیل اصلی رالی 33.3 درصدی طی 3 هفته اخیر بوده است. علاوه بر این، رشد چشمگیر حجم فعالیت‌ها نیز حاکی از علاقه شدید خریداران برای صعود به سطوح قیمتی بالاتر است. 

 یک خط روند صعودی می‌تواند به هولدرهای اتریوم در حفظ روند صعودی کمک می‌کند. قیمت روبه‌رشد اتر‎ اخیراً شیب میانگین متحرک نمایی 200 روزه را بازیافته است.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

حجم معاملات روزانه اتریوم 5.3 میلیارد دلار است که حاکی از رشد 76 درصدی است.

نمودار قیمت اتریوم به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت اتریوم به دلار. منبع: تردینگ ویو

 قیمت اتر (ethereum) در چهاردهم ژانویه، یک بریک اوت مهم از مقاومت 1500 دلاری و شیب میانگین متحرک نمایی 200 روزه ثبت کرد. آخرین باری که اتریو‌م بالاتر از میانگین متحرک ema قرار داشت، به آوریل 2022 برمی‌گردد.

در دو روز اخیر، نمودار اتریوم کندل‌های برگشتی با قیمت پایین‌تر را نشان داده که حاکی از پایداری قیمت بالاتر از سطح 1,500 دلار است. قیمت اتر، امروز هم 2.76 درصد رشد کرده و سعی می‌کند بریک اوت اخیر را ادامه دهد. با تداوم روند خرید اتر، قیمت این آلت کوین می‌تواند با یک رشد 5 درصدی دیگر به مقاومت 1,670 دلاری برسد.

با این وجود، با قطعیت می‌توان گفت اتریو‌م در یک بازه زمانی کوتاه، رالی قیمت قابل توجهی را به نمایش گذاشته است. بنابراین، احتمالاً شاهد یک پولبک موقتی در قیمت خواهیم بود تا حرکت خرسی جاری تثبیت شود.

گذشته از این، خریداران باید مراقبت مقاومت‌های پیش‌رو مثل 1,670 و 1,970 دلار باشد چون فروشندگان می‌توانند در این نقاط، کنترل روند را به‌دست بگیرند.

مطالب مرتبط: توسعه‌دهندگان چشم انتظار تست نت بروزرسانی شانگهای اتر

ریزش احتمالی قیمت اتریوم می‌تواند قبل از شروع چرخه گاوی بعدی، تا حمایت 1,500 یا 1,420 دلاری پیش برود.

 اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال قیمت اتریو‌م

 شاخص قدرت نسبی (rsi): شیب rsi تا محدوده اشباع خرید بالا رفته که نشان‌ می‌دهد برای ایجاد یک رالی مداوم، خریدها باید تثبیت شوند.

میانگین متحرک نمایی (ema): در خلال ریکاوری اخیر، قیمت اتر توانست میانگین‌های متحرک نمایی حیاتی (20، 50، 100 و 200 روزه) را پس بگیرد. علاوه بر این، تقاطع صعودی میانگین‌های 20 و 100 و روزه، سفارش‌های خرید اتر را افزایش می‌دهد.

 سطوح روزانه قیمت اتریوم

  •  قیمت لحظه‌ای اتریوم: 1578 دلار
  • روند: صعودی
  • نوسان: کم
  • سطوح مقاومت: 1670 و 1800 دلار
  • سطوح حمایت: 1420 دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت اتر به صفحه تحلیل اتریوم مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتاپی

 

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. به نظرم برای اتریوم باید منتظر ریزش های بیشتری باشیم در چند روز اینده

  2. قیمت اتریوم بره بالا ارز های وابسته به اون هم میره بالا مثل شیبا و دوج پس حواسمون به این ارزهاهم باشه