تحلیل قیمت ریپل

تغییرات یک روزه 1.86%
تغییرات یک هفته‌ای 2.57%
تغییر نسب به قیمت اوج 85.29%
تحلیل ریپل: احتمال صعود قیمت در آینده نزدیک
۴ روز پیش

احتمال صعود قیمت ریپل در آینده نزدیک

ریپل (XRP) نتوانست شکست روبه‌بالا در الگو مثلث صعودی داشته باشد و درحال‌حاضر با قیمتی کمتر از ۰.۵۰ دلار معامله می‌شود. شاخص نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV ) در ناحیه‌ای قرار دارد که نشان می‌دهد احتمالاً سرمایه‌گذاران ریپل در حال خرید هستند. حدود ۷۰درصد از کل عرضه ریپل در سود قرار دارد. این یعنی تا زمانی که قیمت به اوج خود نرسیده، هنوز فضای کافی برای رشد وجود دارد. 

خواندن مقاله

در این نوشته قیمت ریپل xrp را در سه تایم فریم، روزانه، 4 ساعته، و 1 ساعته بررسی می‌کنیم همچنین از سناریو‌های محتمل ریپل در طول هفته جاری خواهیم گفت؛ پس با ما همراه باشید:

چنانچه از علاقه‌مندان به پروژه  xrp هستید، توصیه می‌کنیم سری هم به صفحه خرید ریپل در همتاپی بزنید.

[مطالب مرتبط به این صفحه: ریپل چیست؟ آشنایی با ارز دیجیتال XRP و شبکه انتقال ریپل]

تحلیل تکنیکال ریپل – 10 دی 1402

تحلیل ریپل، 31 دسامبر 2023 مصادف با 10 دی 1402

ریپل به صورت کلی دو سال است که در یک تریدینگ رنج وسیع قرار دارد، در حال حاضر این ارز دیجیتال قدیمی بازار در حال ایجاد الگوی مثل در تایم فریم روزانه خود است اما با توجه به محدودیت‌های پیش رو در تعطیلات سال نوی میلادی؛ نباید انتظار شکست این الگو (چه پایین، چه بالا) در طول هفته آتی را داشته باشیم.

ویدئو تحلیل تکینکال ریپل

تحلیل ریپل 19 آذر 1402

تحلیل ریپل 19 آذر 1402
ریپل توانست خود را در روز 15 آذر از زیر مقاومت 0.63 دلار خارج کند و با سه کندل روزانه به سطح 0.70 دلار برساند.
همانطور که قبلا در مورد آن صحبت کردیم، ریپل با بریک فلگ نزولی خود در تایم فریم روزانه و دادن پین بار صعودی در روز 13 آذر، خود را برای صعود تا سطوح بالاتر آماده کرده است.
به نظر می‌رسد در صورت صعود باید منتظر ریپل 0.73 دلاری در مرحله اول و ریپل 0.85 دلاری در مرحله دوم صعود باشیم.
در صورت ریزل ریپل، مهمترین مقاومتی که در سر راه خود می‌بیند مقاومت 0.6 دلار خواهد بود.

تحلیل ریپل 14 آذر 1402

تحلیل ریپل 14 آذر- سه شنبه

بعد از صعود بیت کوین در روز 13 آذر که در تحلیل بیت کوین در روز 11 آذر آن را پیش بینی کرده بودیم. دیگر ارزهای دیجیتال نیز شروع به رشد و نوسان مثبت کردند.

در این بین ریپل نیز از این قاعده مستثنا نبود.

ریپل که طبق پیش بینی تا سطح 0.58دلار پایین رفته بود، با فشار خرید در این سطح روبرو شد و شروع به اصلاح به سقف 0.63 دلار کرد. اما کندل روزانه خود را نتوانست بالای آن تثبیت کند و دوباره به زیر سطح 0.63 دلار برگشت.

هرچند که هنوز ریپل نتوانسته خود را بالای سطح 0.63 دلار تثبیت کند، اما با توجه پولبک زیبایی که به به کف 0.58 دلار داد و فروشندگان را ناکام گذاشت، می‌توانیم به عنوان یک گام خرید بر روی آن حساب باز کنیم.

تارگت صعودی بیت کوین در مرحله اول 0.63 دلار و در مرحله دوم 0.73 دلار خواهد بود.

در صورت ریزش اولین حمایت ریپل 0.58 دلار و دومین حمایت مهم آن 0.51دلار خواهد بود.

تحلیل ریپل ریپل در تایم فریم روزانه (9 آذر 1402)

تحلیل ریپل، تایم فریم روزانه، 9 آذر

در تایم فریم روزانه، ریپل در یک روند صعودی قرار دارد، روندی که با یک فلگ نزولی اصلاح شده است و چند روزی است که ریپل از فلگ -به سمت بالا- خارج شده است. اگر چه این خروج از فلگ نزولی ممکن است خود یک نشانه‌ای از اغاز لِگ دوم و رسیدن ریپل به قیمت 0.80 دلار باشد، اما این شکست فلگ نزولی آنچنان نیز امیدوار کننده نبوده است!!

ریپل بعد از بازگشت از سطح 0.57دلار تا قیمت 0.63دلار بالا رفت اما نتوانست خود را بالای آن تثبیت کند.

0.63 دلار از آن جهت برای ریپل قیمت مهمی است که بارها در طول تاریخ خود به آن واکنش نشان داده است! آخرین واکنش ریپل به این قیمت در روند نزولی آن و در تاریخ 20 نوامبر (30 آبان) بوده است.

ریپل در حال حاضر در تایم فریم روزانه در حال اصلاح خود به سطح 0.6 دلار و 0.57 دلار است و اگر نتواند بالا 0.63 دلار یک کندل صعودی ثبت کند.

نگذار دارایی هات از دست بره

تحلیل ریپل در تایم فریم 4 ساعته (9 آذر 1402)

تحلیل ریپل در تایم فریم 4 ساعته

در تایم فریم 4 ساعته احتمال ریزش ریپل به سطح 0.5769 دلار خیلی بیشتر از صعود آن به 0.63 دلار است.

در این تایم فریم به وضوح ریپل در حال شکل دادن یک تریدینگ رنج با سقف 0.63 دلار و کف 0.5729  دلار است. از سمتی نیز ریپل در حال شکل دادن یک الگو فلگ صعودی در روند نزولی در تایم فریم روزانه است و اگر لگ دوم نزولی خود را بخواهد ثبت کند قطعا باید انتظار 0.5769 دلار را از او داشته باشیم.

در کل فعلا زمان مناسبی برای خرید ریپل نیست وبیا منتظر تثبیت قیمت بالای 0.63 دلار  و یا بازگشت از سطح 0.5769 دلار باشیم.

اگر به اخبار و پیش بینی قیمت ریپل علاقه‌مند هستید، توصیه می‌کنیم سری به صفحه پیش بینی ریپل نیز بزنید.

 

آخرین تحلیل‌ها

18 شهریور 1402

حجم معاملات عجیب ریپل در ۳۰ روز اخیر؛ بالاتر از تمام آلت‌کوین‌ها

پلتفرم تحلیلی کایکو (Kaiko) در توئیتی اعلام کرد که حجم معاملات ریپل نسبت به نزدیکترین رقیب خود یعنی سولانا ۴ برابر شده است. دیروز یک نهنگ بیش از ۱۴ میلیون دلار از این ارز دیجیتال را به صرافی بیت استمپ (Bitstamp) انتقال داد. از دیدگاه تکنیکال نیز ارز دیجیتال XRP در چند روز اخیر در ...

تحلیل ریپل | همتاپی
11 شهریور 1402

پیش بینی قیمت ریپل پس از عرضه یک میلیاردی توکن‌ها

ریپل (Ripple) در روز جمعه 1 سپتامبر (10 شهریور) و در راستای اجرای استراتژی عرضه ماهانه خود، اقدام به آزادسازی یک میلیارد توکن XRP مربوط به آدرس escrow نمود. این اقدام برنامه‌ریزی شده ریپل تاثیر اساسی در بهبود نقدینگی XRP در بازار پویای ارزهای دیجیتال دارد، به طوری که برخورداری هرچه بهتر از پتانسیل و ...

پیش بینی قیمت ریپل ‌| همتاپی
9 مرداد 1402

خرید ریپل در چه ناحیه‌ای منطقی است؟ پیش بینی قیمت XRP

ناحیه ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی ریپل، اخیراً دو پول‌بک‌ ریپل را متوقف کرده تا خریداران این ارز دیجیتال بتوانند قیمت آن را افزایش دهند. حال سوال این جا است که آیا این اتفاق باز هم تکرار می‌شود؟ قیمت ریپل بعد از پیروزی این ارز دیجیتال در پرونده خود و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ...

تحلیل قیمت ریپل | همتاپی
7 مرداد 1402

آیا ریپل روند صعودی خود را از دست داده است؟ پیش بینی قیمت XRP

با وجود اینکه دادگاهی در ایالات متحده تایید کرده ریپل نوعی اوراق بهادار نیست اما قیمت این ارز دیجیتال بیشتر از یک هفته و نیم است که اصلاح کرده و بعد از رسیدن به اوج سالانه ۰.۹۴ دلار روند صعودی خود را از دست داده است. قیمت ارز دیجیتال ریپل هم‌اکنون در بالای محدوده ۰.۷ دلار ...

تحلیل ارز دیجیتال ریپل | همتاپی
4 مرداد 1402

تحلیل ریپل؛ چرا شکل گیری این الگو برای ریپل حیاتی است؟

طی روز‌های اخر ریپل با یک جهش قابل توجه، از مقاومت خود در محدوده 0.55 دلار عبور کرد و پس از لمس مقاومت 90 سنت، با اصلاح قیمت همراه شد. در ادامه روند XRP در آستانه شکل‌گیری یک الگوی دو قله وارونه یا کف دوقلو در نمودار یک روزه و در محدوده 0.71 دلار قرار ...

تحلیل قیمت ریپل |‌ همتاپی
28 تیر 1402

چرا ریپل از روند نزولی بیت کوین و اتریوم تاثیر نگرفته است؟ تحلیل قیمت ریپل

 نتیجه پرونده ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالت متحده (SEC) در هفته گذشته مشخص شد و قاضی این پرونده اعلام کرد که XRP نوعی اوراق بهادار به‌حساب نمی‌آید. از آن زمان تاکنون، قیمت این ارز دیجیتال به‌شدت افزایش‌یافته است.  در بین ۵ ارز دیجیتال برتر بازار، ریپل بهترین عملکرد را در ۲۴ ...

تحلیل و پیش بینی قیمت ریپل |‌ همتاپی
22 تیر 1402

آمار و ارقام چشم انداز مناسب ریپل را تائید می‌کنند؛ تحلیل ریپل

گزارش‌های جدید ریپل نشان می‌دهد که در سال ۲۰۲۳ بیشتر از ۹۰ درصد از رهبران و مدیران صنعت مالی به پتانسیل ارزهای دیجیتال باور دارند. با وجود چنین آمار امیدوارکننده‌ای، فشار خرید ریپل واقعیت دیگری را نشان می‌دهد که توجه به آن اهمیت زیادی دارد. گزارش جدید ریپل نشان‌دهنده آینده امیدوارکننده‌ای برای صنعت بلاک چین ...

اینده مثبت ریپل | همتاپی
    اشتراک گذاری

    پیام شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    1. سلام. چقدر کامل و جامع به همه مباحث پرداختید آدم کلی کیف می‌کنه این مطالب رو میخونه واسه من که عاشق کارهای ارز و دیجیتال هستم این مطالب بی نظیره.