تحلیل و پیش بینی قیمت سوشی

تحلیل و پیش بینی قیمت سوشی | همتاپی

چه عواملی در نوسانات قیمت سوشی تاثیر دارند؟ تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال قیمت سوشی را چگونه  تحلیل و پیش بینی می‌کنند؟

در جدول زیر می‌توانید آخرین اخبار تحلیل و پیش بینی کوتاه‌مدت سوشی را مطالعه نمایید. 

پیگیری اخبار و تحلیل و پیش بینی قیمت سوشی  می‌تواند به شما در خرید سوشی سواپ و حتی سایر ارزهای دیجیتال کمک زیادی کند.

در این مقاله به بررسی و پیش بینی قیمت توکن سوشی (Sushi) که در واقع توکن بومی صرافی غیر متمرکز سوشی سواپ (SushiSwap) است، می‌پردازیم.

پیشرفت فناوری در زمینه‌های فکری، راهبردی و مفهوم سازی، به خصوص در حوزه ارز های دیجیتال، با سرعت سرسام آوری در حال وقوع است. کسانی که خود را با سرعت تغییرات این بازار وفق می‌دهند، رشد می‌کنند و کسانی که نمی‌توانند با این تغییرات هماهنگ باشند، محکوم به فنا هستند.

این امر در مورد بسیار از ارز های دیجیتال نیز صدق می‌کند، به عنوان مثال توکن سوشی (Sushi) که در حال حاضر در رتیه 109 برترین ارزهای دیجیتال در وبسایت کویم مارکت کپ (CoinMarketCap) قرار دارد. این توکن در واقع توکن بومی صرافی سوشی سواپ است که همواره عملکرد مطمئنی را به نمایش گذاشته است و با توجه به قیمت کمی که دارد، همیشه در دسترس بوده و علاوه بر بهبود نقدینگی سرمایه گذاران، همواره پاسخگوی تقاضای رو به رشد خریداران بوده است.

بر اساس نقشه راهی (Roadmap) که سوشی برای کاربرانش ترسیم کرده است، قدرت و توان افزایش نقدینگی را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است. اجازه بدهید پیش از این که به بررسی و پیش بینی قیمت سوشی بپردازیم، نگاهی کلی به وضعیت فعلی توکن سوشی سواپ داشته باشیم.

سوشی سواپ در یک نگاه
نام ارز SushiSwap
نماد SUSHI
عرضه در گردش 222,257,372 SUSHI
سقف تاریخی 23.38 دلار
کف تاریخی 0.4737 دلار
نرخ بازگشت سرمایه 71.93%-

پیدایش سوشی سواپ

پروژه سوشی سواپ (SushiSwap)، یک بازار ساز خودکار است که توسط شِف نومی (Chef Nomi) طراحی شده است. هدف اصلی ایجاد این پلتفرم، تسهیل فرایند ساخت استخر‌های نقدینگی و برداشت پاداش در ازاء ایجاد نقدینگی است. توکن بومی صرافی غیر متمرکز سوشی سواپ، سوشی (SUSHI) نام دارد و در نتیجه، پاداش‌ استخر نقدینگی نیز به صورت توکن سوشی پرداخت می‌شود.

فرایند پاداش‌دهی در این پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده است که کاملا به سود سرمایه گذاران باشد. ارائه پاداش از بلوک شماره 10,750,000 آغاز می‌شود. به ازاء هر بلوک، 100 توکن سوشی پاداش داده می‌شود که این تعداد، بین اعضای هر یک از استخر‌های پشتیبانی شده توزیع می‌شود:

 • DAI-ETH, sUSD-ETH  (استیبل کوین های دیفای)
 • USDT-ETH, USDC-ETH (استیبل کوین‌های متمرکز)
 • SNX-ETH, UMA-ETH (دارایی‌های مصنوعی)
 • COMP-ETH, LEND-ETH (پروتکل‌های وام دهی)
 • AMPL-ETH, YFI-ETH
 • LINK-ETH, BAND-ETH (اوراکل‌ها)
 • SUSHI-ETH

در حال حاضر، روند قیمت سوشی، از شتاب و قدرت نسبتاً متوسطی برخوردار است، اما بررسی چگونگی عملکرد این توکن در سال‌های گذشته نیز خالی از لطف نیست. کاربران این پلتفرم، همیشه از ویژگی‌های کاربردی آن بهره مند شده‌اند. سوشی سواپ فقط به ارائه سود و درآمد بسنده نمی‌کند، بلکه امید را زنده نگه می‌دارد. قابلیت‌های این صرافی، نه تنها باعث راحتی کاربران می‌شود، بلکه ایمان و باور آن‌ها نسبت به ارز های دیجیتال را نیز تقویت می‌کند. این پلتفرم به افراد تاثیر گذار و پیشرو کمک می‌کند تا از طریق بکارگیری برنامه‌های غیر متمرکز، کسب درآمد کنند.

دیدگاه خوش‌بینانه کارشناسان نسبت به آینده سوشی

Wallet Investor: بر اساس پیش بینی این پلتفرم، ممکن است در سال 2023 شاهد ادامه روند نزولی سوشی سواپ در کوتاه مدت باشیم. این روند می‌تواند قیمت سوشی را به 0.055 دلار برساند. درصورت سرمایه گذاری 5 ساله بر روی این ارز، نرخ بازگشت سرمایه این ارز در آینده کاهش خواهد یافت.

Coin Price Forecast: بر اساس پیش بینی قیمت سوشی برای بلند مدت، این ارز تا پایان سال جاری به 1.79 دلار و تا پایان سال 2024 به 2 دلار خواهد رسید. پیش بینی ما این است که تا سال 2030، قیمت سوشی سواپ به 4.77 دلار خواهد رسید.

در نتیجه، این احتمال وجود دارد که این ارز در سال‌های آینده طرفداران بیشتری را جذب کند که باعث رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به سقف‌های جدید خواهند شد. روند فعلی و تحلیل تکنیکال قیمت سوشی سواپ و اندیکاتور‌هایی مانند شاخص قدرت نسبی (RSI)، حاکی از احتمال افزایش قیمت سوشی در سال‌های آینده هستند.

پیش بینی قیمت سوشی سواپ از 2023 تا 2030

 • پیش بینی قیمت سوشی در سال 2023

پتانسیل و توانایی‌های سوشی سواپ، با حمایت و پشتیبانی گسترده کارآفرینان ثروتمند چینی، بیش از پیش تقویت می‌شود. قیمت سوشی، همانطور که بارها مورد بحث قرارگرفته است، همزمان نشان دهنده پویایی و نوسانات شدید بوده است. از همین رو، با توجه به نظر تحلیلگران، پیش بینی‌های انجام شده و کمک هولدرهای سوشی و برنامه ریزی دقیق و حساب شده، ممکن است بار دیگر شاهد روند صعودی این توکن باشیم، به طوری که تا پایان سال 2023، قیمت سوشی به 2.4 دلار برسد.

 • پیش بینی قیمت سوشی در سال 2024

بسیاری از کارشناسان و متخصصان این حوزه معتقدند که یکی از ضعف‌های سوشی سواپ، عدم ناتوانی در ایجاد یک همکاری و شراکت بزرگ است. اتفاقی که در صورت رخ دادن می‌تواند زنجیره‌ای از تغییرات را برای این توکن رقم بزند و آینده آن را متحول کند. یک پیش بینی دلگرم کننده از روند قیمت سوشی به دلار (SUSHI/USD) در سال 2024،  نشان دهنده تمایل این ارز برای آغاز یک روند هیجان انگیز و تجربه یک افزایش قیمت چشمگیر در سال بعد است. در عین حال، میانگین قیمت سوشی در سال 2024 برابر با 2.63 دلار و حداکثر قیمت نیز 2.8 دلار خواهد بود.

 • پیش بینی قیمت سوشی در سال 2025

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت سوشی سواپ برای سال 2025 نشان می‌دهد که روند بازار باعث شگفت زدگی کاربران شده و قیمت سوشی در این دوره به 3.2 دلار می‌رسد. میانگین قیمت خرید و فروش سوشی در سال 2025 حدود 3.6 دلار و بیشترین قیمت خرید و فروش سوشی برابر با 3.9 دلار خواهد بود.

 • پیش بینی قیمت سوشی در سال 2026

تا به اینجا، قیمت سوشی سواپ تحت تاثیر تحولات اساسی بسیاری قرار گرفته و در یک روند مثبت قرار دارد و در سال‌های پیش رو از پتانسیل بسیار بهتری برای رشد برخوردار خواهد بود. به نظر می‌رسد در سال 2026، میانگین قیمت مخرید و فروش سوشی به 4.1 دلار برسد و بالاترین و پایین‌ترین قیمت خرید و فروش سوشی به ترتیب 4.9 و 4 دلار باشد.

 • پیش بینی قیمت سوشی در سال 2027

طبق پیش بینی‌های انجام شده برای سوشی، احتمالا در سال 2027 قیمت این ارز دیجیتال از محدوده 4.5 دلار عبور خواهد کرد و سطح 4.15 دلار را به عنوان پایین‌ترین قیمت در این سال تجربه خواهد کرد. همچنین بالاترین قیمت سوشی در این سال نیز 5 دلار خواهد بود.

 • پیش بینی قیمت سوشی در سال 2028

انتظار می‌رود در سال 2028 نیز شاهد افزایش قیمت سوشی و عبور از محدوده 5.2 دلار باشیم، به طوری که بالاترین قیمت 5.7 و پایین‌ترین قیمت 4.8 خواهد بود.

 • پیش بینی قیمت سوشی در سال 2029

مطابق پیش بینی‌ها، نرخ خرید و فروش سوشی در اواخر سال 2029 بالاتر از محدوده 5.9 دلار خواهد بود. با این حال قیمت سوشی در پایین‌ترین حد به 5.4 دلار خواهد رسید و احتمالا در صعودی‌ترین حالت به 6.2 دلار می‌رسد.

 • پیش بینی قیمت سوشی در سال 2030

پیش بینی های انجام شده نشان می‌دهد که در اواخر سال 2030، قیمت سوشی در محدوده 6.5 دلار خواهد بود. با این حال، در طول سال 2030، بالاترین و پایین‌ترین قیمت خرید و فروش سوشی به ترتیب 7 و 6.3 دلار خواهد بود.

پتانسیل بالقوه سوشی سواپ

یکی از مهمترین ویژگی‌های سوشی این است که به صورت نقدینگی در دسترس، در اختیار سرمایه گذاران قرار دارد. از آنجایی که ماهیت اصلی کل پلتفرم سوشی سواپ بر اساس موضوع ایجاد نقدینگی شکل گرفته‌است، کاربران حتی زمانی که از سوشی استفاده نمی‌کنند نیز می‌توانند در ازاء سایر فعالیت‌های خود، توکن سوشی دریافت کنند.

این قابلیت، یکی از مهمترین ویژگی‌های سوشی سواپ است که در آینده باعث درخشش و شکوفایی هرچه بیشتر این توکن در بازار ارز های دیجیتال خواهد شد.

سوالات متداول

آیا سوشی سواپ برای سرمایه گذاری مناسب است؟

بر اساس پیش بینی های انجام شده و با توجه به وضعیت موجود، باید گفت بله. با توجه به ویژگی‌های بنیادین مانند معتبر بودن و در اختیار داشتن حجم نقدینگی بسیار زیاد این صرافی، این توکن یکی از گزینه‌های پیشتاز در دنیای ارزهای دیجیتال خواهد بود. در بدبینانه‌ترین حالت، ممکن است این ارز از جهش‌های انفجاری و بسیار شدید برخوردار نباشد و سقف‌های جدیدی را ایجاد نکند، اما از سوی دیگر محکم و استوار در جایگاه خود قرار خواهد داشت. سرمایه گذاران و معامله گران در صورت خرید این ارز، می‌توانند انتظار سود خوبی داشته باشند.

آیا قیمت سوشی به 5 دلار خواهد رسید؟

اگر بگوییم قیمت سوشی خیلی سریع و در کوتاه مدت به 5 دلار می‌رسد، شاید اغراق کرده باشیم. اما با توجه به پتانسیل این ارز، تا سال 2027 شاهد رسیدن قیمت به 5 دلار خواهیم بود.

برنامه پاداش‌دهی سوشی سواپ چگونه است؟

در صرافی سوشی سواپ، علاوه بر سوشی، چاشنی‌های دلپذیر دیگری هم وجود دارند که به صورت پاداش به کاربران تعلق می‌گیرند. این پاداش‌ها باعث جذابیت بیشتر سوشی سواپ می‌شوند. طبیعی است که این مسئله باعث تشویق بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران برای حضور در این صرافی و قرار گرفتن در چشم انداز روشن آینده آن می‌شود. همچنین این صرافی از طریق گسترش تبلیغات، با شرکای بیشتری همکاری خواهد نمود. از دید صرافی سوشی سواپ، کاربران از جایگاه بسیار مهمی برخوردار هستند و می‌توانند به شیوه‌های مختلفی مانند استیک کردن و مسابقات و برنامه‌های متنوع، پاداش دریافت کنند.

من نمی‌توانم توکن سوشی خود را به موقع به صرافی منتقل کنم. چه کاری باید انجام دهم؟

سوشی سواب از تمام تراکنش‌های انتقال استخر نقدینگی (migrate) پشتیبانی می‌کند، پس جای نگرانی نیست و متحمل هیچ ضرری نخواهید شد. فقط کافیست منتظر دوره انتقال (migrate) بعدی بمانید.

برای خرید و فروش و نگهداری سوشی، از چه برنامه‌ای استفاده کنم؟

خرید و فروش این توکن بسیار راحت است، چرا که در تمام صرافی‌های معتبر لیست شده است. برای نگهداری آن نیز بهتر است از کیف پول‌های غیرمتمرکز مانند متامسک (metamask) و WalletConnect استفاده کنید. این نوع کیف پول‌ها از این جهت مناسب‌ترین گزینه هستند که به طور مستقیم و طی چند ثانیه بر روی مرورگر شما نصب شده و امکان تبدیل و یا انتقال سریع و راحت به حساب‌های مختلف را ممکن می‌سازد.

آیا قیمت سوشی افزایش خواهد یافت؟

بر اساس پیش بینی های انجام شده، انتظار می‌رود میانگین قیمت سوشی در سال 2023 بیش از 2 دلار باشد.

تعداد کل توکن های سوشی چقدر است؟

قیمت فعلی این توکن 1.27 دلار است و ارزش بازار آن 282,526,409 دلار است. در حال حاضر تعداد توکن های در گردش سوشی 222,257,372 توکن از کل 250 میلیون توکن قابل عرضه است.

قیمت سوشی در سال 2025 چقدر خواهد بود؟

بر اساس پیش بینی های انجام شده، قیمت این توکن با تغییرات عمده‌ای مواجه خواهد شد و در سال 2025 به 3.9 دلار خواهد رسید. بنابراین به نظر می‌رسد قیمت فعلی برای انجام خرید و کسب سود در آینده مناسب باشد.

قیمت توکن سوشی سواپ در سال 2030 چقدر خواهد بود؟

بر اساس پیش بینی و تحلیل‌ها و همینطور عملکرد این توکن در گذشته، احتمالا قیمت سوشی در سال 2030 به 7 دلار خواهد رسید.

توکن سوشی تا چه قیمتی افزایش پیدا خواهد کرد؟

بنابر تحلیل های انجام شده، انتظار می‌رود قیمت این توکن در سال جاری به 2.4 دلار برسد.

آیا سوشی سواپ مطمئن است؟

طبیعت بازار ارز های دیجیتال به گونه‌ای است که همیشه با نوسانات شدید پیش می‌رود. بنابراین با خرید هر توکنی، امکان کسب سود یا تحمل ضرر اجتناب ناپذیر است.

سوشی سواپ چه کاربردی دارد؟

قابلیت انتقال و تبدیل توکن های مختلف به یکدیگر، قابلیت اصلی این صرافی غیر متمرکز است.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش سوشی صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: www.cryptonewsz.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *