تحلیل کاردانو دی ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال کاردانو

در این نوشته قیمت کاردانو را در سه تایم فریم، روزانه، 4 ساعته، و 1 ساعته بررسی می‌کنیم همچنین از سناریو‌های محتمل کاردانودر طول هفته جاری خواهیم گفت؛ پس با ما همراه باشید:

سلب مسئولیت: تمامی تحلیل‌های ارائه شده در این صفحه بر اساس نظر شخصی تحلیلگر بوده است و هیچ کدام به معنای سیگنال معاملاتی نیست، توصیه می‌کنیم به آن‌ها صرفا به عنوان یک برداشت متفاوت از چارت نگاه کنید.

چنانچه از علاقه‌مندان به پروژه  آدا-کاردانو هستید، توصیه می‌کنیم سری هم به صفحه خرید کاردانو در همتاپی بزنید.

تحلیل هفتگی کاردانو – 10  دی 1402

امروز 10 دی 1402 مصادف با 31 دسامبر 2023، آخرین روز سال میلادی 2023

کاردانو سال میلادی 2023 را توانست با یک جهش بزرگ به پایان برساند و در کمتر از سه ماه دو برابر شود!

تحلیل کاردانو 31/12/2023

اما نهنگ‌های کاردانو در زیر مقاومت 0.7 دلار شروع به فروش و سیو سود کردند و مانع از رسیدن قیمت آدا به 1 دلار شدند.

در حال حاضر کاردانو در زیر مقاومت 0.7 دلار  در حال نوسان است تا کنون دو بار حمله ناموفق به این مقاومت را ثبت کرده است.

اگر چه کاردانو روند صعودی خود را با ثبت سقف‌ها و کف‌های بالاتر همچنان حفظ کرده است، اما ریسک خرید کاردانو در این قیمت بسیار بالاست و ورود در این محدوده به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

ویدئو تحلیل تکینکال کاردنو

تحلیل کاردانو –  27 آذر 1402

تحلیل روزانه کاردنو، 27 آذر
همانطور که در تحلیل قبل پیش بینی کرده بودیم، کاردانو بعد از رسیدن به نزدیکی مقاومت 0.7 دلار یعنی (0.6795 دلار) شروع به اصلاح قیمت کرد.
سوال مهم این است که چه زمانی ریزش کاردانو متوقف می‌شود و برای ورود مناسب تر است؟
اگر به تایم فریم 4 ساعته برویم، با رسم خطوط سقف کانال (به صورت قرینه در کف کانال) می‌توانیم امیدوار باشیم اگر 27 آذر را بالا 0.58 دلار تثبیت کند می‌توانیم به ایجاد یک کانال صعودی امیدوار باشیم.
اما اگر این مقاومت از بین برود، باید منتظر ریزش کاردانو به سطح 0.5 دلار باشیم، سطحی که بسیار برای کاردانو حیاتی خواهد بود.

تحلیل کاردانو –  19 آذر 1402

19 آذر، تحلیل کاردانو، هدف گذاری کاردانو برای 0.7 ذلار

امروز یکشنبه 19 آذر 1402 است و باید از همین جا اعلام کنیم، کاردانو بسیاری را غافل گیر کرد. شاید کمتر کسی توقع داشت که کاردانو به راحتی و بدون دردسر از مقاومت 0.5 دلار عبور کند؛ چه برسد به این که در عرض یکی دو روز خود را به 0.65 دلار برساند و سقف سالانه خود را جابجا کند!

در حال حاضر کاردانو در فاز اسپایک یا مگنت قرار دارد و برای این که مشخص شود که دقیقا در حال مگنت زدن به سطح 0.7 دلار است یا در فاز اسپایک قرار دارد، باید صبر کنیم که به 0.7 دلار برسد تا بلکه بتواند از آن سطح عبور کند.

فعلا برای صحبت در مورد ریزش کاردانو زود است اما اگر بخواهد از همینجا یعنی 0.59 دلار اصلاح کند بیاد  منتظر اصلاح تا 0.5 دلار که با نیمه حرکت صعودی و سقف الگوی قبلی هم عرض است باشیم.

تحلیل کاردانو – سه شنبه 14 آذر 1402

تحلیل کاردانو 14 آذر

کاردانو با صعودی که بیت کوین تجربه کرد (مطابق تحلیلی که در صفحه تحلیل بیت کوین ارائه کرده بودیم) توانست خود را به 0.40دلار برساند و حتی یک حمله نیز به سطح 0.41 دلار بکند. که در نهایت ناکام ماند.
اما اگر به تایم فریم 4 ساعته نگاه کنیم، خرید کاردانو در 14 آذر کار منطقی‌تر خواهد بود اگر بتواند خود را به بالا 0.41 دلار برساند و در آن ناحیه خود را تثبیت کند. در آن صورت باید منتظر کاردانو 0.5 دلاری باشیم.

تحلیل کاردانو – شنبه 11 آذر 1402

تحلیل کاردانو یازده آذر

کاردانو مطابق سناریو صعودیی که در روز 8 آذر به آن پرداخته بودیم پیش رفت و تا کنون توانسته خود را به 0.3893 دلار برساند، با توجه به این که کاردانو این مسیر را بدون پولبک بالا آمده است به نظر می‌رسد رسیدن به 0.4 دلار  در هفته پیش رو کاملا قابل قبول پیش بینی باشد.

تحلیل کاردانو در تایم فریم روزانه (8آذر 1402)

اگر بخواهیم به چارت روزانه کاردانو نگاهی دقیق‌تر داشته باشیم، این ارز دیجیتال از اکتبر سال 2022 که ریزش اصلی خود را آغاز می‌کند به قیمت 24 سنت‌ می‌رسد و سپس با یک لگ صعودی خود را به 0.4 دلار می‌رساند.
تحلیل کاردانو، 8 آذر 1402، تایم فریم روزانه
از اکتبر 2022 تا امروز 29 نوامبر 2023، کاردانو در حال نوسان بین این دو سطح است و رفت و برگشت خود را با لگ‌ آبی رنگ -که در تصویر مشخص است- انجام داده است.
برای کاردانو در تایم فریم روزانه دو سناریو وجود دارد:

1- سناریو صعودی کاردانو در تایم فریم روزانه

دو دیدگاه صعود کاردانو در چارت روزانه‌اش را تایید می‌کند، دیدگاه اول که در تصویر بالا می‌بینید نشان دهنده TR مشخص با سقف و کف نارنجی رنگ است.
در نگاه اول اگر کاردانو یکبار دیگر لگ آبی رنگ را تکرار کند به سقف TR خود در تایم فریم روزانه می‌رسد و این یعنی باید به قیمت 0.399   و 0.4 امیدوار  باشیم.
در نگاه دوم، که تصویر آن در زیر آمده است؛ کاردانو در یک تریدینگ رنج پهن شوند محصور شده است و احتمال خیلی بالایی وجود دارد که بتواند خود را به قیمت 0.4 دلار برساند.
در هر دو سناریو صعودی، تارگت نهایی همان 0.4 دلار است.
تحلیل کاردانو، تایم فریم روزانه، سناریو 2، 8 آذر

2- سناریو نزولی کارادانو در تایم فریم روزانه

در سناریو نزولی کاردانو، این ارز دیجیتال به زودی و بعد از کامل کردن الگوی گوه در سقف TR به سطح 0.24 دلار باز خواهد گشت تا تکلیفش با آن سطح مشخص شود.

تحلیل کاردانو در تایم فریم 4 ساعته(8آذر 1402)

تحلیل تکنیکال کاردانو، 8 آذر، 4 ساعته
در تایم فریم چهارساعته کاردانو 5 تلاش ناموفق برای تثبیت خود بالای قیمت 0.4دلار کرده است، این 5 تلاش ناموفق خود یک سیگنال نزولی است اما اگر به چارت دقت کنید، بازگشت‌ها در چارت کم جان و با شادوهای بلند بوده است که این به معنی ضعف فروشندگان است. در این تایم فریم محتمل‌ترین سناریو، ریزش کاردانو به سطخ 0.35 دلار (روی خط ترند نارنجی رنگ) است.
نکته آخر در تایم فریم 4 ساعته این است که 144 کندل روزانه طول این تریدینگ رنج است که این خود به معنای آن است که روند صعودی قبلی این ارز کمرنگ‌تر شده و باید برای شکستن سقف 0.4 دلار کاردانو منتظر اخبار صعودی باشیم.
در حال حاضر توصیه ما به مخاطبین این نوشته صبر کردن است تا کاردانو بالای 0.40 دلار تثبیت شود و یا به قیمت 0.35 دلار بازگردد.
اگر به اخبار و پیش بینی قیمت کاردانو علاقه‌مند هستید، توصیه می‌کنیم سری به صحفه پیش بینی کاردانو نیز بزنید.

 

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *