تحلیل قیمت اتریوم؛ در چه صورتی ETH به بالای محدوده ۲۰۰۰ دلار می‌رسد؟

تحلیل قیمت اتریوم | همتاپی

با افزایش فشار فروش بازار ارزهای دیجیتال در روزهای گذشته، قیمت اتریوم با یک روند اصلاحی جزئی مواجه شد و به خط روند الگوی کنج خود رسید. اتریوم با تکرار این روند سعی کرده است که پایداری قیمت خود را در سطوح بالاتر را بررسی کند و این موضوع را تأیید کند که آیا خریداران آماده رشد بیشتر هستند یا نه.

در هر صورت، کندل صعودی که ستاره صبح نامیده می‌شود، در این ناحیه ایجاد شده و نشان داده است که خریداران از خرید اتریوم در محدوده حمایتی مذکور همچنان دفاع خواهند کرد.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

نمودار روزانه قیمت اتریوم

شکست الگوی کنج سیگنال اولیه پایان روند اصلاحی و شروع یک روند صعودی جدید را صادر کرده است. رشد احتمالی شاخص adx روزانه نشان‌دهنده قدرت خریداران برای تداوم روند مذکور است. گفتنی است که حجم معاملات روزانه اتریوم هم با رشدی ۶ درصدی به ۶.۱ میلیارد دلار رسیده است. 

نمودار قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

در حال حاضر، قیمت اتریوم با رشد حدود ۴ درصدی به محدوده ۱۹۰۰ دلار رسیده است. این رشد قیمتی، کندل ستاره صبح را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که سیاست سرمایه‌گذاران از فروش در اوج به خرید در کف تغییر کرده است.

بنابراین، افزایش انباشت خریداران می‌تواند به قیمت اتریوم در بازپس‌گیری قیمت‌های ازدست‌رفته کمک کند و آن را وارد یک روند صعودی پایدار نماید. در نتیجه، احتمال این وجود دارد که اتریوم با رشدی حدوداً ۶.۵ درصدی به محدوده ۲۰۰۰ دلار برسد و سپس تا به محدوده ۲.۱۳۵ دلار رشد کند.

با این وجود، اگر در روزهای آینده تغییر قابل‌توجهی در قیمت اتریوم ایجاد نشود، ثابت می‌شود که قدرت خریداران ضعیف است و احتمال باطل شدن روند صعودی مذکور وجود دارد.

آیا قیمت اتریوم دوباره به ۲۰۰۰ دلار می‌رسد؟

شکست الگوی کنج موجود در نمودار اتریوم باعث می‌شود که این ارز دیجیتال وارد یک روند صعودی شود. اگر خرید سرمایه‌گذاران ادامه داشته باشد، نزدیک‌ترین منطقه عرضه اتریوم محدوده ۲۰۰۰ دلار است. معامله‌گران در این منطقه باید محتاط باشند؛ چرا که ممکن است فروشندگان برای تغییر روند اتریوم در کمین باشند.

مطالب مرتبط: ثروت خالق اتریوم چقدر است؟

 اندیکاتور حرکت جهت‌دار: تقاطع مثبت بین خطوط آبی‌ رنگ و نارنجی‌ رنگ این اندیکاتور نشان‌دهنده روند مثبت بازار اتریوم است. 

میانگین متحرکت‌ نمایی: در نمودار روزانه اتریوم، میانگین متحرک‌های ۲۰ و ۵۰ روزه حمایت قوی را برای این ارز دیجیتال فراهم کرده‌اند.

علاوه بر این، میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه اتریوم هم پایه مناسب برای روندهای اصلاحی طولانی‌مدت این ارز دیجیتال را فراهم می‌کند.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های اتریوم، به صفحه تحلیل اتریوم و پیش بینی اتریوم مراجعه کنید.

منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *