Tapswap چیست؟ ایردراپ تپ سواپ روی شبکه سولانا

چکیده مطلب:

تپ سواپ چیست؟ پروژه‌ای مشابه نات کوین تلگرام اما بلاک چین سولانا. البته، عرضه توکن‌های آن برخلاف نات کوین محدود است. بنابراین، هم‌اکنون فرصت خوبی وجود دارد که جزو اولین کسانی باشد که توکن‌های تپس را استخراج می‌کنید.

تپ سواپ (TapSwap)، یک پروژه دیفای جدید است که بخش قابل‌توجهی از عرضه توکن خود را به‌طور رایگان از طریق تلگرام و ایردراپ میان کاربران توزیع می‌کند. سازوکار استخراج توکن تپس (TAPS) کاملاً مشابه نات کوین است. به عبارت دیگر، برای دریافت این توکن کافی است تا ربات تلگرام این پروژه را باز کرده و شروع به استخراج کنید.

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف آموزشی نوشته شده است و نباید به‌عنوان توصیه مالی در نظر گرفته شود. لطفاً پیش از هرگونه تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری، خودتان به‌طور کامل تحقیق کنید.

همه چیز دربارهٔ تپ سواپ (TapSwap)

تپ سواپ، یک صرافی غیرمتمرکز  جدید در بلاک چین سولانا است که برای توزیع بخشی از توکن تپس، یکی از اجزا کلیدی اکوسیستم خود، از مدل موفق Tap-to-Earn نات کوین استفاده می‌کند. این پروژه بر مدل حاکمیت غیرمتمرکز تأیید می‌کند و به دارندگان توکن خود اجازه می‌دهد تا در تصمیم‌گیری‌ها مشارکت کنند. برخلاف نات کوین، عرضه کل توکن تپس به یک میلیارد واحد محدود خواهد بود که می‌تواند موجب افزایش ارزش آن در آینده شود.

بات استخراج توکن تپ سواپ در تلگرام

طبق اطلاعات وایت پیپر تپ سواپ، نقشه راه توسعه این پروژه دیفای به سه بخش اصلی تقسیم می‌شود که با توزیع اولیه توکن از طریق ربات تلگرام تپ سواپ آغاز می‌شود، با راه‌اندازی قابلیت‌هایی مانند صرافی و بخش استخراج نقدینگی ادامه می‌یابد و با افزایش نقش سرمایه‌گذاران فعال و فعال‌سازی مدیریت جامعه به پایان می‌رسد.

 • مرحله یک: ایجاد جامعه و افزایش مشارکت کاربران
  • توزیع توکن از طریق ربات تلگرام
  • مبادله امتیاز بازی با توکن تپس در ربات (هم‌اکنون امکان برداشت توکن‌ها فراهم نیست)
 • مرحله دو: راه‌اندازی خدمات کلیدی پلتفرم
  • راه‌اندازی بخش مبادله صرافی غیرمتمرکز
  • راه‌اندازی بخش استخراج نقدینگی
  • راه‌اندازی توکن تپس و فراهم‌شدن امکان برداشت
 • مرحله سه: گسترش اختیارات سرمایه‌گذاران و فعال‌سازی حاکمیت جامعه
  • راه‌اندازی سیستم پرداخت پاداش به سرمایه‌گذاران
  • اجرای طرح حاکمیت غیرمتمرکز پروژه از طریق جامعه

نحوه توزیع توکن تپ سواپ

عرضه کل یک میلیارد توکنی تپ سواپ به‌صورت زیر تخصیص یافته و توزیع خواهد شد:

 • ۵۰درصد عرضه کل معادل ۵۰۰میلیون توکن تپس بین اعضای جامعه توزیع خواهد شد. این شامل تمام افرادی می‌شود که در بخش‌های تأمین نقدینگی، معاملات روی پلتفرم و رأی‌گیری‌های پروژه‌ مشارکت می‌کنند.
 • 30درصد عرضه کل معادل ۳۰۰میلیون توکن تپس در خزانه‌داری پروژه ذخیره می‌شود. فرآیند آزادسازی توکن‌های خزانه‌داری به‌صورت مرحله ای و حداکثر تا 5‌درصد در ماه خواهد بود.

 • ۱۰درصد عرضه کل معادل ۱۰۰میلیون توکن تپس به بنیان‌گذاران و تیم توسعه‌دهنده اختصاص داده شده است. این توکن‌ها قفل هستند و به‌تدریج در عرض 4 سال در آزاد خواهند شد.

 • ۱۰درصد عرضه کل معادل ۱۰۰میلیون توکن تپس به هزینه‌های مربوط به مشاوران، بازاریابی و تأمین نقدینگی اختصاص می‌یابد.

سازوکار توزیع توکن تپس بین کاربران

استراتژی توزیع توکن تپس با الهام از نات کوین باهدف تعامل فعال و پاداش‌دادن به جامعه کاربران طراحی شده است. مجموع ۵۰۰میلیون توکن تخصیص‌یافته به کاربران به‌شکل زیر توزیع خواهد شد:

 • ۳۰درصد (150میلیون تپس) از طریق ربات تلگرام در مدت 6 ماه توزیع خواهد شد.
 • ۲۰درصد (۱۰۰میلیون تپس) از طریق ایردراپ به کاربران فعال این پلتفرم دیفای  اختصاص خواهد یافت.
 • ۲۰درصد (۱۰۰ میلیون تپس) برای تشویق به مشارکت در لانچ‌پول‌‌ها استفاده خواهد شد. این استخرها، نقدینگی مورد نیاز را برای عرضه توکن‌های جدید فراهم می‌کنند.
 • 30درصد (150 میلیون تپس) به کسانی اختصاص می‌یابد که در سازوکار تأمین نقدینگی مشارکت می‌کنند.

ایردراپ توکن «ووفی»

حساب کاربری تپ سواپ در روز ۵ آوریل (۱۷ فرودین) اعلام کرد که از کاربران واجد شرایط دریافت ایردراپ توکن «ووفی» (WUFFI) اسنپ‌شات گرفته است. کاربرانی در ایرداپ تپ سواپ شرکت می‌کنند که پیش از ساعت ۱۷:۳۰ (به‌وفت تهران) این تاریخ به سطح «لجندری لیگ» رسیده و کیف پول سولانا خود را به بات تلگرام این پروژه متصل کرده بودند. بر اساس سند اسنپ شات تپ سواپ، ۴۷٬۳۷۷ کاربر توکن ووفی دریافت خواهند کرد. اگرچه جزئیات بیشتری دربارهٔ دریافت جوایز منتشر نشده است، تپ سواپ خاطرنشان کرد که برای سایر کاربران در آینده ایردراپ‌های دیگری انجام خواهد داد.

ایردراپ توکن ووفی میان کاربران تپ سواپ

جمع‌بندی

می‌توانید تاحدامکان در بات تلگرام تپ سواپ سکه جمع‌آوری کرده و آن‌ها را با توکن‌های تپس در بلاک چین سولانا مبادله کنید؛ به‌ویژه که مرحله استخراج نات کوین در یک آپریل (۱۳ فروردین) به پایان می‌رسد. تعدادکل کاربران تپ سواپ در زمان نگارش این مقاله به نزدیک ۲میلیون نفر رسیده است، پس به یاد داشته باشید که تعداد توکن‌های دریافتی شما به تعداد سکه‌های ربات و میزان باقی‌مانده از عرضه بستگی دارد. اگرچه تپ سواپ هم‌اکنون بسیار جذاب به نظر می‌رسید، اما تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد بنیان‌گذاران و تیم توسعه‌دهنده این پروژه منتشر نشده است.

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. پروژه Tapswap یک پروژه ارز دیجیتال بسیار ارزشمند بر بستر بلاک چین سولانا است که به عنوان جایگزین نات کوین معرفی شده و توکن‌های آن با استفاده از ربات بازی تلگرام قابل استخراج است.
   طبق شنیده ها از صرافی های معتبر جهانی قیمت این ارز بسیار بیشتر از ناتکوین میباشد و ارزش بسیاری دارد.
   برای شروع ربات زیر را استارت کنید👇👇👇👇

   https://t.me/tapswap_mirror_bot?start=r_325151387

 1. سلام. میخواستم بدونم میشه با یک گوشی و دوتا سیم کارت که هرکدوم اکانت تلگرام دارند. دوتا ربات بازی tapswap نصب کرد؟ مشکلی بوجود نمیاد؟

 2. سایت تاپ سواب که برید میتونید وارد کانال اصلی تلگرام این ارز بشید وقتی وارد کانال میشی تمام این استخراج ها رو فیک اعلام کرده

  1. آخه خودت با زبون خودت میگی وقتی وارد کانال تلگرام این ارز میشی خب پس تایید میکنی که این ارز وجود خواهد داشت و یا وجود داره که کانالشوهم زدن مثل تو خیلی هست تو این دنیا که حتا بعضیهاشون بیت کوین روهم فیک میدونن.

   1. سلام چند هزارتا باید جمع کنیم و وقتی میخوایم به ریال تبدیل کنیم چطوریه؟ چند وقت یکبار امکان تبدیل به پول هست ؟

 3. باسلام من تپس واپ را راهاندازی کردم ولی وقتی گزینه Start now را میزنم نمیاد مشکل چیه

 4. سلام وقت بخیر چطور می تونم کاری کنم که با یک ضربه چند سکه بجای یک سکه بگیرم🙏

    1. به خاطر اینکه هم زمان با شما تعداد زیادی میخوان عضو کانال بشن برا همین جوین نمیشه، باید هر دفعه برین تا نوبت به شما برسه،