تب و تاب اتریوم برای رسیدن به ۲۲۰۰ دلار؛ پیش بینی ۱۳ تیر

پیش بینی قیمت لحظه ای اتریوم | همتاپی

قیمت لحظه ای اتریوم به سرعت به بالای محدوده ۱۹۴۰ دلار رسیده است و اگر از مقاومت ۲۰۰۰ دلار عبور کند، می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.

اتریوم به سمت محدوده ۲۰۰۰ دلار حرکت کرده است و هم‌اکنون در بالای ۱۹۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد. یک خط روند صعودی مهم هم در نزدیکی حمایت ۱۹۴۵ دلار در نمودار ساعتی اتریوم به وجود آمده است. اگر این ارز دیجیتال در کوتاه‌مدت از مقاومت ۲۰۰۰ دلاری خود عبور کند، می‌تواند با رشدی ۵ تا ۸ درصدی مواجه شود. 

قیمت اتریوم افزایش می‌یابد

قیمت اتریوم پایه روند صعودی خود را در بالای حمایت ۱۸۵۰ دلار تشکیل داد و بعد از عبور از سطح ۱۸۸۰ دلار، توانست وارد یک روند صعودی جدید شود و مثل بیت کوین رشد کند.

به علاوه، این ارز دیجیتال در روزهای اخیر به‌سرعت به بالای مقاومت ۱۹۵۰ دلار رسیده و اوج خود را در نزدیکی محدوده ۱۹۷۵ دلار تشکیل داده است. اتریوم در حال حاضر در حال ثبت سود است و کمی از سطح ۱۹۶۵ دلار کاهش یافته است.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

این ارز دیجیتال سطح ۲۳.۶ درصدی اصلاحی فیبوناچی خود را هم (در روند صعودی رسم‌شده از کف ۱۸۸۹ دلار تا اوج ۱۹۷۴ دلار) آزمایش کرده است.

همان طور که گفته شد، اتریوم هم‌اکنون در بالای محدوده ۱۹۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد و در نمودار ساعتی این ارز دیجیتال، یک خط روند صعودی مهم در نزدیکی محدوده ۱۹۴۵ دلار تشکیل شده است.

نمودار قیمت لحظه ای اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

اولین مقاومت مهم اتریوم در نزدیکی سطح ۱۹۷۵ دلار قرار دارد. مقاومت بعدی این ارز دیجیتال هم سطح ۲۰۰۰ دلار است. بسته شدن کندل اتریوم در بالای این مقاومت، می‌تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند.

مقاومت بعدی اتریوم هم در نزدیکی محدوده ۲۰۵۰ دلار قرار دارد که عبور از آن، می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال را به سطح ۲۱۲۰ دلار برساند. هر گونه صعود بیشتر، باعث می‌شود اتریوم به سمت مقاومت ۲۲۰۰ دلار حرکت کند.

حمایت‌های اتریوم در کجا قرار دارد؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۹۷۵ دلاری یا ۲۰۰۰ دلاری عبور کند، می‌تواند وارد یک روند اصلاحی جدید شود. در این صورت، اولین حمایت این ارز دیجیتال در نزدیکی خط روند مذکور و سطح ۱۹۵۰ دلار قرار دارد.

حمایت اصلی بعدی هم در نزدیکی سطح ۱۹۳۰ دلار است. این سطح در نزدیکی محدوده ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند صعودی رسم‌شده از کف ۱۸۸۹ دلار تا اوج ۱۹۷۴ دلار) و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته اتریوم قرار دارد. در صورت سقوط به زیر محدوده ۱۹۳۰ دلار، قیمت اتریوم ممکن است به محدوده ۱۹۰۰ دلار برسد. در صورت تداوم این روند نزولی هم، ممکن است به سمت حمایت ۱۸۸۰ دلار حرکت کند.

شاخص‌های تکنیکال

جدیدترین پیش بینی قیمت اتریوم بر اساس شاخص‌های مهم تکنیکال به شرح زیر است.

شاخص مکدی (macd) در نمودار ساعتی: قدرت آن در ناحیه صعودی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی (rsi): در نمودار ساعتی به زیر سطح ۵۰ رسیده است.

مهم‌ترین حمایت: ۱۹۳۰ دلار

مهم‌ترین مقاومت: ۲۰۰۰ دلار

آیا اتریوم به زودی قیمت 2000 دلار را خواهد دید یا راه دیگری را در پی می‌گیرد؟ خوشحال می‌شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *