تماس با همتاپی

ما در مجموعه همتاپی در تلاشیم تا بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما در حوزه خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال باشیم. در صورتداشتن هر گونه سوال یا ابهام در مورد همتاپی، می‌توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

1

مسیر اول

پاسخ به پرسش های پرتکرار

بخش پشتیبانی ما به واسطه ارتباط موثر با مشتریان همتاپی، اقدام به جمع‌آوری سوالاتی کرده است که به دفعات توسط مشتریان مطرح شده است. ما این سوالات را در قالب بخش سوالات متداول برای شما دسته‌بندی کردیم. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم، اگر در بخش‌های مختلف همتاپی سوال یا ابهامی برایتان به وجود آمده است؛ قبل از تماس با پشتیبانی، ابتدا سوالات متداول را مطالعه بفرمایید.

سوالات متداول
2

مسیر دوم

راهنمایی پشتیبانی آنلاین

همکاران ما در بخش پاسخگویی برخط همتاپی به روش ثبت تیکت و گفتگوی آنلاین در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته پاسخگوی سوالات و اشکالات شما عزیزان هستند. در روش ثبت تیکت می‌توانید از بخش پشتیبانی پنل کاربری‌تان پیام خود را ارسال نمایید و یا در چت آنلاین سایت سوالات خود را با پشتیبانان ما مطرح نمایید.

3

مسیر سوم

کانال اطلاع‌رسانی

همتاپی همواره مشتریان خود را از مسیرهای مختلفی، از جمله خبرنامهِ سایت، پیامک، ایمیل و اینستاگرام در جریان اخبار، شرایط و به‌روزرسانی‌های خود قرار می‌دهد. اما پیشنهاد ما این است که با عضویت در کانال تلگرام همتاپی همیشه و در کوتاه‌ترین زمان از اخبار همتاپی مطلع باشید.

عضویت در کانال تلگرام
4

مسیر چهارم

تماس با بخش امور مشتریان

تیم پشتیبانی ما در روزهای کاری از ساعت 9 الی 17 در خدمت شماست تا با پاسخگویی تلفنی، سوالات و مشکلات شما را برطرف کند. شما می‌توانید در ساعات اداری از طریق شماره تلفن 3-05138496301 تماس حاصل فرمایید.

تماس با امور مشتریان

تماس با همتاپی

شما می‌توانید با پرکردن فرم زیر، با تیم همتاپی در ارتباط باشید!