قیمت اتریوم در چه صورتی می‌تواند به محدوده ۲ هزار دلار برسد؟

ایا اتریوم 2000 دلار را خواهد دید؟ | همتاپی

اصلاحات مداوم قیمت اتریوم در واکنش به رفتار یکنواخت بیت کوین، تغییر جهت داده و خنثی شده است. قیمت این ارز دیجیتال هم‌اکنون در محدوده کوچک ۱,۸۳۰ تا ۱,۷۷۰ دلار تثبیت شده است. اتریوم تنهای در صورتی از شرایط فعلی خود آزاد می‌شود که باز محدوده فوق عبور کند و کندل خود را در بالای آن ببندد.

قیمت اتریوم در محدوده کوچک ۱,۸۳۰ تا ۱,۷۷۰ دلار قرار دارد که منطقه‌ای خنثی است. میانگین متحرک نمایی (EMA) صد روزه این ارز دیجیتال در محدوده ۱,۷۷۰ دلار حمایت موردنیاز خریداران آن را در اختیارشان قرار داده است. حجم معاملات اتریوم هم در یک روز گذشته ۳.۴۸ درصد رشد کرده و به ۵.۵۹ میلیارد دلار رسیده است.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

تحلیل قیمت اتریوم | همتاپی

قیمت اتریوم در حال حاضر در محدوده ۱,۸۰۰ دلار قرار دارد و به روند خنثی خود در محدوده ثابت ۱,۸۳۰ تا ۱,۷۷۰ دلار ادامه می‌دهد. کندل‌های صعودی و نزولی ایجادشده در نمودار این ارز دیجیتال هم جهت آن را مشخص نمی‌کند.

در نتیجه، معامله‌گران باید منتظر شکست قاطعانه محدوده مذکور و بسته شدن کندل روزانه اتریوم در بالای آن باشند تا روند این ارز دیجیتال را مشخص کنند. 

با شکسته شدن مقاومت ۱,۸۳۰ دلار، فشار خرید اتریوم افزایش می‌یابد و به احتمال زیاد قیمت آن هم با رشدی ۳.۵ درصدی به خط روند بالای الگوی گوه این ارز دیجیتال می‌رسد. با این حال، الگوی مذکور از روندهای اصلاحی اخیر اتریوم به وجود آمده است.

بنابراین، خروج از الگوی گوه، سیگنال مهمی برای از سرگیری روند صعودی آن محسوب می‌شود.

البته روند اصلاحی فعلی اتریوم هنوز از سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰۵ رد نشده است و نشان می‌دهد که روند کلی آن همچنان صعودی است.

شاخص‌های تکنیکال

شاخص مکدی (MACD): خطوط آبی‌رنگ و نارنجی‌‌رنگ شاخص مکدی اتریوم نشان می‌دهند که روند آن مشخص نیست.

باند بولینگر: این شاخص نشان می‌دهد که فشار فروش اتریوم همچنان زیاد است.

مطالب مرتبط:  توقف شبکه اتریوم؛ آیا اتر به ۲ هزار دلار خواهد رسید؟

سطوحی قیمتی اتریوم

قیمت فعلی: ۱,۸۱۶ دلار

روند: صعودی

نوسانات: زیاد

مقاومت‌ها: ۱,۸۳۰ دلار و ۱,۹۴۰ دلار

حمایت‌ها: ۱,۷۹۰ دلار و ۱,۷۰۰ دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت اتر به صفحه تحلیل اتریوم مراجعه نمایید.

 

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *