قیمت ریپل در چه صورتی به مقاومت ۰.۵۵ دلار می‌رسد؟ پیش‌بینی قیمت XRP

تحلیل قیمت ریپل | همتاپی

ریپل از محدوده ۰.۴۵۶ دلار عبور کرده است و اگر بتواند از مقاومت ۰.۴۹۶ دلار هم عبور کند، ممکن است وارد یک روند صعودی جدید شود.

ریپل در حال حاضر به سمت مقاومت ۰.۴۹۶ دلار حرکت می‌کند و در بالای محدوده ۰.۴۸ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره‌ای خود در نمودار  ۴ ساعته قرار دارد. یک خط روند صعودی مهم هم در نمودار  ۴ ساعته و در نزدیکی حمایت ۰.۴۸۶ دلار ایجاد شده است. اگر این ارز دیجیتال بتواند در کوتاه‌مدت از مقاومت ۰.۴۹۶ دلار عبور کند، ممکن است به رشد خود ادامه دهد.

ریپل وارد روند صعودی جدیدی می‌شود

در هفته گذشته، ریپل نتوانست از مقاومت ۰.۵۲۶۵ دلاری خود عبور کند و با آغاز یک روند اصلاحی جدید، به زیر حمایت ۰.۵ دلار و حتی حمایت ۰.۴۶۵ دلار سقوط کرد.

مقاله پیشنهادی: ریپل چیست

کف قیمت ریپل در نزدیکی محدوده ۰.۴۴۶ دلار تشکیل شده؛ اما این ارز دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم در حال بازیابی ارزش از دست‌ رفته خود است. ریپل به‌راحتی توانسته از مقاومت‌های ۰.۴۵۵ و ۰.۴۶۵ دلار خود عبور کند و از سطح ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند نزولی رشم‌شده از اوج ۰.۵۲۶۵ دلار تا کف ۰.۴۴۶ دلار) فراتر رفت.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

همان طور که گفته شد، قیمت ریپل هم‌اکنون بالای محدوده ۰.۴۸ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره‌ای (در نمودار ۴ ساعته) خود قرار دارد و یک روند صعودی هم در نزدیکی حمایت ۰.۴۸۶ دلار در نمودار ۴ساعته این ارز دیجیتال تشکیل شده است.

در هر صورت، اولین مقاومت ریپل در نزدیکی محدوده ۰.۴۹۶ دلار قرار دارد که در نزدیکی سطح ۶۱.۸ درصدی اصلاحی فیبوناچی است (در روند نزولی رشم‌شده از اوج ۰.۵۲۶۵ دلار تا کف ۰.۴۴۶ دلار) است. مقاومت بعدی ریپل هم سطح ۰.۵۰۵۰ دلار است.

نمودار قیمت ریپل | همتاپی

نمودار قیمت ریپل، منبع: تریدینگ ویو

عبور از مقاومت ۰.۵۰۵ دلار ممکن است قیمت ریپل را به سطح ۰.۵۲۵ دلار سوق دهد. در صورت تداوم روند صعودی مذکور هم این ارز دیجیتال می‌تواند خود را به مقاومت ۰.۵۵ دلار برساند.

 

مطالب مرتبط: دومین تقاطع طلایی قیمت ریپل در حال شکل گرفتن؛ ۷۲۰ درصد رشد قیمت دوباره؟

در چه صورتی ریپل سقوط می‌کند؟

اگر ریپل نتواند از مقاومت ۰.۴۹۶ دلاری خود عبور کند، ممکن است با یک روند نزولی جدید روبه‌رو شود. در این صورت، اولین حمایت ریپل در محدوده ۰.۴۸۶ دلار و خط روند مذکور قرار دارد.

حمایت اصلی ریپل در نزدیکی محدوده ۰.۴۷۶ دلار است و سقوط به زیر این محدوده، این ارز دیجیتال را به حمایت ۰.۴۵۶ دلار سوق می‌دهد.

شاخص‌های تکنیکال:

آینده ریپل از نظر شاخص‌های تکنیکال به چه صورت خواهد بود؟

شاخص مکدی در نمودار ۴ساعته: قدرت آن در ناحیه صعودی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی در نمودار ۴ساعته: به بالای سطح ۵۰ رسیده است.

مهم‌ترین حمایت‌ها: ۰.۴۸۵ دلار، ۰.۴۷۶ دلار و ۰.۴۵۶ دلار

مهم‌ترین مقاومت‌ها: ۰.۴۹۶ دلار، ۰.۵۰۵ دلار و ۰.۵۲۵ دلار

شما درباره آینده ریپل چطور فکر می‌کنید؟ جزو خریداران هستید یا فروشندگان؟ در بخش کامنت‌ها نظرات خود را ثبت کنید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *