پیش‌بینی قیمت شیبا اینو؛ آیا شیبا می‌تواند در خرداد ماه به محدوده ۰.۰۰۰۰۱ دلار برسد؟

پیش‌بینی قیمت شیبا اینو | همتاپی

در سه هفته گذشته، قیمت شیبا اینوSHIB بالاتر از خط روند حمایتی بلندمدت موجود در الگوی مثلث متقارن این ارز دیجیتال بوده است. عدم موفقیت فروشندگان شیبا اینو باعث شد که کندل‌های قرمز رنگی در نمودار آن ایجاد شود که نشان‌دهنده انباشت این ارز دیجیتال بود. 

با توجه به اینکه روند هیچ ارز دیجیتالی همیشگی نیست، قیمت شیبا اینو به‌ احتمال زیاد در آینده افزایش می‌یابد.

تجزیه‌ و تحلیل نمودار روزانه قیمت شیبا اینو

انباشت شیبا اینو در نواحی مهم باعث می‌شود که این ارز دیجیتال حمایت موردنیاز خود را به دست آورد و رشد کند. یک شکست معکوس از محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار فرصت خرید خوبی را در اختیار معامله‌گران قرار خواهد داد. حجم معاملات روزانه شیبا اینو هم ۴۰ درصد کاهش یافته و به ۵۶.۹ میلیون دلار رسیده است. 

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

نمودار قیمت شیبا اینو | همتاپی

نمودار قیمت شیبا اینو، منبع تریدینگ ویو

در زمان انتشار این گزارش، قیمت شیبا اینو در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۵۵ دلار قرار دارد و به مسیر رنج بین خط روند حمایت مثلث و مقاومت افقی ۰.۰۰۰۰۰۹۱ دلاری خود ادامه می‌دهد. علاوه بر این کندل دوجی موجود در نمودار روزانه هم نشان می‌دهد که معامله‌گران هنوز نمی‌دانند روند این ارز دیجیتال چگونه خواهد بود. در نتیجه تثبیت این ارز دیجیتال ممکن است تا چند روز دیگر ادامه داشته باشد.

برای خرید و فروش شیبا در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم شیبا بخرم

با این حال تاریخچه شیبا اینو نشان می‌دهد که خط روند حمایتی موجود در الگوی مثلث آن قبلاً هم باعث ایجاد روندهای صعودی مهمی شده است. برای مثال، در ژوئن تا اوت ۲۰۲۲ (خرداد تا مرداد ۱۴۰۱)، قیمت شیبا اینو به خاطر همین روند با رشدی ۱۵۵ درصدی مواجه شد. علاوه بر این، در ژانویه ۲۰۲۳ (دی ۱۴۰۱) هم رشدی ۱۰۱ درصدی را تجربه کرد.

اگر شیبا اینو بتواند از اولین مقاومت خود، یعنی ۰.۰۰۰۰۰۹۱ دلار عبور کند اولین سیگنال صعودی آن صادر می‌شود. در این صورت قیمت آن ممکن است با رشدی حدوداً ۵۰ درصدی خود را به خط روند بالایی برساند.

 آیا قیمت شیبا اینو از ۰.۰۰۰۰۱ دلار عبور می‌کند؟

در تحلیل تکنیکال، یک شکست صعودی از خط روند مذکور باعث می‌شود که قیمت شیبا اینو به خط روند بالایی خود برسد. در این صورت، قیمت این ارز دیجیتال از محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۲ دلار و ۰.۰۰۰۰۱ دلار عبور می‌کند؛ چراکه هدف بالقوه آن در نزدیکی محدوده ۰.۰۰۰۰۱۳۶ دلار قرار دارد.

شاخص قدرت نسبی: علی‌رغم روند رنج شیبا اینو در هفته‌های اخیر، شیب شاخص قدرت نسبی آن صعودی است. این واگرایی صعودی نشان‌دهنده افزایش فشار خرید و افزایش بالقوه قیمت آن است.

مهم‌ترین سطوح: نواحی ۰.۰۰۰۰۰۹۲۴ و ۰.۰۰۰۰۱۰۵۵ دلار فشار فروش شیبا اینو را افزایش می‌دهند و از طرف دیگر، ناحیه ۰.۰۰۰۰۸ و ۰.۰۰۰۰۰۷ دلار باعث افزایش تقاضای آن می‌شوند.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های شیبا، به صفحه پیش بینی و تحلیل ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) مراجعه کنید.

منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *