آیا لایت کوین می‌تواند دوباره به بالای محدوده ۱۰۰ دلار برسد؟

پیش بینی قیمت لایت کوین | همتاپی

قیمت لایت کوین اخیراً به‌شدت کاهش یافته و فروشندگان این ارز دیجیتال قیمت آن را به زیر مرز ۱۰۰ دلار رسانده‌اند. لایت کوین اغلب به‌عنوان نقره بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، این توکن محبوب سرمایه‌گذارانی است که به دنبال جایگزینی برای بیت کوین هستند.

مقاله پیشنهادی: لایت کوین چیست

روند لایت کوین سوالاتی را در مورد عوامل موثر بر آن به وجود آورده است و بسیاری از معامله‌گران می‌خواهند پیامدهای این اتفاق در بازار ارزهای دیجیتال را بررسی کنند.

حال سوال این است که آیا لایت کوین می‌تواند قدرت خود را بازیابی کند یا قیمت این ارز دیجیتال در آینده باز هم کاهش می‌یابد؟

فروشندگان قیمت لایت کوین را کاهش می‌دهند

قیمت لایت کوین در حال حاضر کاهش یافته و به محدوده ۹۴ دلار بازگشته است. این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت و هفته گذشته به‌ترتیب بیشتر از ۲ و ۱۴ درصد سقوط کرده است.

قیمت لایت کوین | همتاپی

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

از آنجا که قیمت لایت کوین به پایین‌تر از مرز ۱۰۰ دلار رسیده معامله‌گران و سرمایه‌گذاران از نزدیک وضعیت این ارز دیجیتال را زیر نظر دارند و عوامل موثر بر بازگشت آن را ارزیابی می‌کنند.

سقوط اخیر لایت کوین به زیر محدوده ۱۰۰ دلار فعالان بازار را نگران کرده است و نشان می‌دهد که فروشندگان ممکن است کنترل بازار این ارز دیجیتال را در دست بگیرند.

معامله گران و سرمایه‌گذاران لایت کوین هم‌اکنون توجه خود را به محدوده قیمتی ۹۰ تا ۹۲ دلار به عنوان یک منطقه حمایتی مهم معطوف کرده‌اند که می‌تواند نتیجه نبرد بین خریداران و فروشندگان این ارز دیجیتال را تعیین کند.

مارکت کپ لایت کوین | همتاپی

نمودار روزانه مارکت کپ لایت کوین، منبع: تریدینگ ویو

به‌طور کلی، اگر لایت کوین بتواند بالاتر از این سطح باقی بماند و خریداران بتوانند دوباره کنترل بازار را به دست آورند، قیمت این ارز دیجیتال ممکن است رشد کند.

با این حال، این منطقه پشتیبانی مهم ممکن است احساسات نزولی سرمایه‌گذاران را تقویت کند و فشار نزولی قیمت این ارز دیجیتال را افزایش دهد.

مطالب مرتبط: بررسی دلیل کاهش قیمت اخیر لایت کوین؛ لیکوئید شدن معاملات لانگ

پیش‌ بینی قیمت لایت کوین

برای پیش‌بینی اینکه لایت کوین چگونه می‌تواند از این روند نزولی نجات پیدا کند، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید شاخص‌های تکنیکال مختلفی را از نزدیک بررسی کنند. برای مثال شاخص‌هایی مانند حجم معاملات، الگوهای قیمتی و سطوح حمایت/مقاومت لایت کوین می‌تواند احتمال بازگشت این ارز دیجیتال را نشان دهد.

جدا از شاخص‌های تکنیکال، احساسات بازار و عوامل خارجی نیز نقش مهمی در حرکت قیمت لایت کوین دارند. از آنجا که روند و اخبار مربوط به بازار ارزهای دیجیتال اغلب بر توکن‌های مختلف تأثیر می‌گذارد، توجه به روند کلی این صنعت اهمیت زیادی دارد.

نمودار هفتگی لایت کوین | همتاپی

نمودار هفتگی قیمت لایت کوین، منبع: کوین گکو

معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید بیت کوین را هم زیر نظر داشته باشند، زیرا لایت کوین اغلب ارتباط و همبستگی زیادی با تغییرات قیمت این ارز دیجیتال نشان داده است. کمتر از 30 روز به زمان هاوینگ لایت کوین باقی مانده است. این رویداد هم می‌تواند بر قیمت این ارز دیجیتال تاثیر بگذارد.

اگر قیمت بیت کوین به‌طور قابل‌توجهی بهبود یابد، می‌تواند احساسات سرمایه‌گذاران کل بازار ارزهای دیجیتال را تقویت کند و از بازگشت لایت کوین حمایت نماید.

هر گونه پیشرفت مثبت از نظر شفافیت مقرراتی یا پذیرش بیشتر لایت کوین هم می‌تواند روی رشد قیمت این ارز دیجیتال تاثیر بگذارد.

آیا لایت کوین می تواند به 100 دلار برسد؟ پیش‌بینی و ارزیابی‌های خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *