توقف شبکه اتریوم؛ آیا اتر به ۲ هزار دلار خواهد رسید؟

تحلیل قیمت اتریوم، ایا اتر 2000 دلار می‌شود؟ | همتاپی

علی رغم روند نزولی حاکم بر بازار ارز های دیجیتال، فشار خرید اتریوم طی ساعات اخیر افزایش یافته و احتمال عبور قیمت اتر از مرز 1,800 دلار بیش از پیش شده است.

در عین حال، مشکل پیش آمده در شبکه اتریوم، تاثیر چندانی بر عملکرد این ارز نداشت و اتریو‌م با قدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

طی ساعات اخیر، دومین ارز دیجیتال بازار، با اختلالی در شبکه مواجه شد که مانع از تایید نهایی بلاک‌های شبکه می‌شد. اگرچه این موضوع باعث ایجاد نگرانی در میان هولدر‌های اتریوم شد، چرا که شبکه اتریو‌م نیز مانند بیت کوین، شاهد انباشته شدن حجم زیادی از تراکنش‌های تایید نشده بود که در انتظار نهایی شدن بودند. اما کلاینت‌های اتریو‌م بلافاصله دست به کار شدند تا با اجرای برنامه‌های لازم مشکل را برطرف و پایداری شبکه را حفظ کنند.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

با این حالا این مشکل تنها پس از 25 دقیقه برطرف شد و در حال حاضر فرایند پردازش تراکنش‌ها در شبکه اتریوم به آرامی در جریان است. وقوع این مشکل تاثیری در فعالیت زنجیره اتریوم و همچنین قیمت اتر (eth) نداشت. قیمت اتر همچنان کمی بالاتر از مقاومت 1,800 دلار قرار دارد اما شکست این مقاومت هنوز به طور کامل تایید نشده است.

تحلیل روز قیمت اتریوم |همتاپی

عبور از این مقاومت می‌تواند باعث افزایش قیمت و بازگشت آن تا 1,900 دلار شده و سپس راه را برای رسیدن به سطح 2 هزار دلار در روز‌های آینده هموار کند. اما از سوی دیگر، ناتوانی اتریوم در عبور از این منطقه باعث ریزش قیمت اتر شده و افت قیمت تا سطوح پایین‌تر از 1,800 دلار را در پی خواهد داشت. تداوم تحرکات نزولی قیمت می‌تواند حتی باعث رسیدن ارزش اتریو‌م به نزدیکی 1,700 دلار شود.

مطالب مرتبط: چرا ویتالیک بوترین باعث کاهش قیمت اتریوم می‌شود؟

به اعتقاد کارشناسان و متخصصان فنی، مشکل بوجود آمده باعث توقف شبکه اتریو‌م نشده و تنها مانع تایید نهایی چند بلوک شده است. از همین رو باید گفت که این اتفاق در اصل مشکل یا ایراد شبکه نبوده و باید به عنوان یک خطای فنی کوچک در نظر گرفته شود. علاوه بر این، بروز چنین حوادثی ممکن است بر روی فعالیت‌های مرتبط با توسعه شبکه تاثیرگذار باشد. اما همانطور که گفته شد، این موضوع تاثیری بر روی قیمت اتریوم نداشته و حتی ممکن است شاهد افزایش قیمت اتر در روز‌های آتی باشیم.

برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت اتر به صفحه تحلیل اتریوم مراجعه نمایید.

 

منبع: coinpedia
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *