گیر کردن اتریوم در یک محدوده رنج – حرکت بعدی به کدام سمت خواهد بود؟

گیر کردن اتریوم در قیمت رنج | همتاپی

قیمت اتریوم در نزدیکی مقاومت ۱,۸۴۰ دلار با سدی روبه‌رو شده است. اگر این ارز دیجیتال از مقاومت ۱,۸۲۵ و ۱,۸۴۰ دلاری عبور کند، می‌تواند به رشد خود ادامه دهد. 

در حال حاضر اتریوم با موانع زیادی در نزدیکی منطقه مقاومت ۱,۸۴۰ دلاری دست‌وپنجه نرم می‌کند. قیمت این ارز دیجیتال در زیر محدوده ۱,۸۱۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته آن قرار دارد.  در نمودار ساعتی اتریوم، یک خط روند نزولی مهم با مقاومتی در نزدیکی ۱,۸۰۵ دلار در حال شکل‌گیری است. اتریوم با عبور از مقاومت‌های ۱,۸۲۵ و ۱,۸۴۰ دلار می‌تواند روند صعودی خود را آغاز کند.

قیمت اتریوم در زیر محدوده ۱,۸۴۰ دلار گیر کرده است

اتریوم باز هم نتوانست از مقاومت‌های ۱,۸۴۰ و ۱,۸۵۰ دلاری عبور کند. قیمت این ارز دیجیتال به زیر سطح ۱,۸۰۰ دلار کاهش یافته و مانند بیت کوین در یک محدوده رنج قرار گرفته است.

با این حال، اتریوم موقعیت خود در بالای حمایت ۱,۷۸۵ دلار را حفظ کرده است. کف آن هم در نزدیکی ۱,۷۹۱ دلار ایجاد شده است و به‌آرامی در بالای سطح ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی اصلاحی (از اوج ۱,۸۲۸ دلار تا کف ۱,۷۹۱ دلار) حرکت می‌کند.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

 همان‌طور که گفته شد، قیمت اتریوم هم‌اکنون در زیر محدوده ۱,۸۱۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. در نمودار ساعتی این ارز دیجیتال هم یک خط روند نزولی مهم با مقاومتی در نزدیکی ۱,۸۰۵ دلار در حال شکل‌گیری است.

اولین مقاومت مهم در نزدیکی سطح ۱,۸۱۰ دلار و میانگین متحرک ساده  ۱۰۰ ساعته این ارز دیجیتال قرار دارد. گفتنی است که این ناحیه در نزدیکی سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصد فیبوناچی (از اوج ۱,۸۲۸ دلار تا کف ۱,۷۹۱ دلار) قرار دارد.

نمودار قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم. منبع: تریدینگ ویو

مقاومت بعدی اتریوم در نزدیکی محدوده ۱,۸۲۵ دلار قرار دارد که در صورت عبور از آن، می‌تواند تا محدوده ۱,۸۴۰ دلار افزایش یابد. اگر این روند صعودی ادامه داشته باشد، قیمت اتریوم می‌تواند به سمت محدوده ۱,۹۲۰ دلار حرکت کند. این ارز دیجیتال در ادامه هم می‌تواند حرکت خود به سمت مقاومت ۲,۰۰۰ دلار را آغاز کند.

 آیا قیمت اتریوم باز هم کاهش می‌یابد؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱,۸۱۰ دلاری عبور کند، ممکن است روند نزولی دیگری را آغاز نماید. در این صورت، اولین حمایت این ارز دیجیتال محدوده ۱,۷۸۵ دلار خواهد بود. 

حمایت بعدی اتریوم هم در نزدیکی سطح ‍۱,۷۷۰ دلار قرار دارد.  اگر کندل این ارز دیجیتال در زیر حمایت ۱,۷۷۰ دلار بسته شود، قیمت آن ممکن است بیش از پیش کاهش یابد. در این صورت، قیمت اتریوم ممکن است به محدوده ۱,۷۲۰ دلار برسد. علاوه بر این، اگر این روند نزولی همچنان ادامه داشته باشد،  در کوتاه‌مدت می‌تواند به سطح ۱,۷۰۰ دلار هم برسد.

 شاخص‌های تکنیکال

 شاخص مکدی (macd) در نمودار ساعتی: شاخص مکدی اتریوم قدرت خود در منطقه نزولی را از دست داده است.

شاخص قدرت نسبی (rsi) در نمودار ساعتی: شاخص قدرت نسبی اتریوم زیر سطح ۵۰ است.

حمایت مهم: ۱,۷۷۰ دلار

مقاومت مهم: ۱,۸۲۵ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های اتریوم، به صفحه تحلیل و پیش بینی اتریوم مراجعه کنید.

منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *