اما و اگرهای قیمت اتریوم در محدوده ۱۹۰۰ دلار

تحلیل قیمت اتریوم | همتاپی

قیمت اتریوم در تلاش است تا خود را بالای مقاومت ۱۹۲۰ دلاری برساند؛ اما در خطر سقوط به سمت حمایت ۱۷۹۰ دلاری قرار دارد.

اتریوم همچنان با یک مانع بزرگ در نزدیکی مقاومت ۱۹۲۰ دلاری مواجه است. قیمت این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده ۱۸۷۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد. در نمودار ساعتی اتریوم، این ارز دیجیتال به زیر مثلث انقباضی کوتاه‌مدت و محدوده حمایتی نزدیک به ۱۸۹۰ دلار رسیده است. اگر قیمت اتریوم به دلار برای مدت طولانی زیر محدوده ۱۹۲۰ دلار و ۱۹۳۰ دلار باقی بماند، قیمت این ارز دیجیتال ممکن است بیش از پیش کاهش یابد.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

قیمت اتریوم کاهش می‌یابد

قیمت اتریوم به زیر مقاومت مهم ۱۹۲۰ دلار رسیده است و اگر نتواند به بالای محدوده ۱۹۰۰ دلار برسد، ممکن است سقوط کند.

در نمودار ساعتی اتریوم، قیمت این ارز دیجیتال در پایین مثلث انقباضی کوتاه‌مدت خود در نزدیکی حمایت ۱۸۹۰ دلار قرار دارد. این ارز دیجیتال، در بالای حمایت ۱۸۶۵ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد. با این حال، سقوط اتریوم به زیر محدوده ۱۸۵۰ دلار سرمایه‌گذاران زیادی را با زیان مواجه خواهد کرد.

کف اتریوم در نزدیکی ۱۸۳۸ دلار تشکیل شده و در حال حاضر، قیمت بالاتر از این کف است. این ارز دیجیتال در حال حاضر، محدوده ۲۳.۶ درصدی اصلاحی فیبوناچی در روند نزولی رسم‌شده از اوج ۱۹۳۰ دلار تا کف ۱۸۳۸ دلار را هم شکسته است.

نمودار قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

اتریوم هم‌اکنون در نزدیکی محدوده ۱۸۷۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود است. اولین مقاومت این ارز دیجیتال هم در نزدیکی محدوده ۱۸۸۵ دلار و سطح ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند نزولی رسم‌شده از اوج ۱۹۳۰ دلار تا کف ۱۸۳۸ دلار) قرار دارد.مقاومت بعدی اتریوم هم در سطح ۱۹۰۰ دلار قرار دارد.

با این وجود، محدوده ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ دلار همچنان مهم‌ترین مقاومت اتریوم محسوب می‌شود. اگر خریداران اتریوم بتوانند این ارز دیجیتال را به بالای منطقه ۱۹۳۰ دلار برسانند، قیمت آن ممکن است وارد یک روند صعودی جدید شود. مقاومت بعدی هم در نزدیکی سطح ۲۰۰۰ دلار قرار دارد و با عبور از آن می‌تواند به سطح ۲۰۵۰ دلار برسد. در صورت تداوم روند صعودی مذکور، اتریوم می‌تواند به سمت مقاومت ۲۱۲۰ دلار حرکت کند.

مطالب مرتبط: تفاوت اتریوم و اتریوم کلاسیک چیست؟

مهم‌ترین حمایت‌های اتریوم

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۹۰۰ دلار عبور کند، ممکن است به روند نزولی خود ادامه دهد. در این صورت، اولین حمایت این ارز دیجیتال در محدوده ۱۸۵۰ دلار قرار دارد.

حمایت بعدی هم سطح ۱۸۴۰ دلار است و سقوط به زیر آن، می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال را به سطح ۱۷۹۰ دلار برساند. در صورت تداوم روند نزولی مذکور، نرخ ارز دیجیتال اتریوم ممکن است به حمایت ۱۷۵۰ دلار برسد.

شاخص‌های تکنیکال

تحلیل اتریوم از منظر شاخص‌های تکنیکال به شرح زیر است.

شاخص مکدی (MACD) در نمودار ساعتی اتریوم: قدرت خود در محدوده نزولی را از دست داده است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ساعتی اتریوم: به بالای سطح ۵۰ رسیده است.

اتریوم طرفداران زیادی دارد و بحث درباره قیمت اتریوم همیشه داغ است. اما نظر شما درباره آینده قیمت اتریوم چیست؟ در بخش کامنت‌ها نظرات خود را ثبت کنید.

 

منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *