آیا قیمت اتریوم قدرت لازم برای عبور از ۱۹۰۰ دلار را دارد؟

پیش بینی قیمت اتریوم | همتاپی

قیمت اتریوم  در تلاش است تا به روند صعودی جدید خود از محدوده ۱۸۲۵ دلار ادامه دهد. اگر این ارز دیجیتال بتواند به بالای مقاومت ۱۹۰۰ دلار برسد، احتمال اینکه رشد کند، وجود دارد.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

در حال حاضر اتریوم داخل یک محدوده رنج و بالای ناحیه ۱۸۵۰ و ۱۸۷۰ دلار قرار دارد. به علاوه قیمت این ارز دیجیتال در بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد. یک خط روند نزولی مهم هم در نزدیکی مقاومت ۱۹۰۰ دلار در نمودار ساعتی ETH ایجاد شده است. در صورت بسته شدن کندل اتریوم بالای محدوده ۱۹۰۰ و ۱۸۹۰ دلار، این ارز دیجیتال می‌تواند رشد خوبی را آغاز کند.

قیمت اتریوم دوباره به حمایت خود می‌رسد

قیمت اتریوم در روزهای گذشته باز هم تلاش کرد دوباره به بالای محدوده ۱۹۰۰ دلار برسد. با این حال، این ارز دیجیتال در رسیدن به هدف خود شکست خورد و مانند بیت کوین نتوانست به رشد قابل‌توجهی برسد.

اتریوم یک واکنش نزولی را هم در زیر محدوده ۱۸۸۰ دلار به ثبت رساند. کف این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده ۱۸۶۲ دلار تشکیل شده و قیمت آن در حال حاضر بالاتر از این محدوده است.

گفتنی است که اتریوم از مقاومت ۱۸۸۰ دلار هم عبور کرده و به بالای ناحیه ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند نزولی رسم‌شده از اوج ۱۹۰۵ دلار تا کف ۱۸۶۲ دلار) رسیده است.

گفتنی است که ETH هم‌ اکنون در بالای محدوده ۱۸۷۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود معامله می‌شود. به‌طور کلی، اولین مقاومت این ارز دیجیتال در نزدیکی سطح ۱۸۹۰ دلار و خط روند نزولی مهم مذکور در نمودار ساعتی قرار دارد.

نمودار قیمت اتریوم |‌ همتاپی

نمودار ساعتی اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

این خط روند در نزدیکی سطح ۶۱.۸ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند نزولی رسم‌شده از اوج ۱۹۰۵ دلار تا کف ۱۸۶۲ دلار) ایجاد شده است و اهمیت زیادی دارد. با این وجود، اولین مقاومت مهم ETH منطقه ۱۹۰۰ دلار است. بسته شدن کندل این ارز دیجیتال در بالای مقاومت ۱۹۰۰ دلار، می‌تواند نوید دهنده شروع یک رشد خوب به سمت محدوده ۱۹۵۵ دلار باشد.

مقاومت مهم بعدی اتریوم هم در نزدیکی سطح ۱۹۷۵ دلار قرار دارد. در صورت تداوم این روند صعودی، ETH می‌تواند به سمت مقاومت ۲۰۵۰ دلاری حرکت کند.

مطالب مرتبط: بندبازی اتریوم بر روی ۱۹۰۰ دلار تا کی ادامه دارد؟

در چه صورتی قیمت اتریوم کاهش می‌یابد؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۹۰۰ دلاری خود عبور کند، ممکن است روند نزولی دیگری را آغاز کند. در این صورت اولین حمایت ETH در نزدیکی سطح ۱۸۷۰ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته این ارز دیجیتال قرار دارد.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در این محدوده یک خط روند صعودی مهم هم قرار دارد. با این وجود، اولین حمایت مهم ETH سطح ۱۸۴۵ دلار است که سقوط به زیر آن می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال را مجدداً به حمایت مهم ۱۸۲۵ دلار برساند. 

حمایت بعدی اتریوم سطح ۱۷۷۰ دلار است. در صورت تداوم روند نزولی مذکور، ETH می‌تواند در کوتاه‌مدت به حمایت ۱۷۲۰ دلار برسند.

شاخص‌های تکنیکال

پیش بینی قیمت اتریوم از نگاه شاخص‌های مهم تکنیکال به شرح زیر است:

شاخص مکدی (MACD) در نمودار ساعتی: قدرت آن در ناحیه صعودی از دست رفته است.

شاخص قدرت نسبی (RSI): در نمودار ساعتی: به بالای سطح ۵۰ رسیده است.

مهم‌ترین حمایت: ۱۸۴۵ دلار

مهم‌ترین مقاومت: ۱۹۰۰ دلار

آیا اتریوم از مهم‌ترین مقاومت خود یعنی 1900 دلار عبور خواهد کرد؟ در بخش کامنت‌ها نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *