بندبازی اتریوم بر روی ۱۹۰۰ دلار تا کی ادامه دارد؟

تحلیل قیمت اتریوم | همتاپی

قیمت اتریوم در تلاش است تا دوباره با استفاده از حمایت ۱۸۲۵ دلاری رشد کند. اگر این ارز دیجیتال از مقاومت ۱۹۰۰ دلار عبور کند، می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.  

اتریوم در تلاش است تا یک موج بازیابی جدید را در بالای منطقه ۱۸۵۵ دلار آغاز کند. قیمت این ارز دیجیتال در بالای محدوده ۱۸۶۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته آن قرار دارد. یک خط روند نزولی مهم هم در نزدیکی مقاومت ۱۹۰۰ دلار وجود دارد که اگر کندل اتریوم در بالای آن بسته شود، می‌تواند رشد کند.

اتریوم دوباره مقاومت خود را بررسی می‌کند

قیمت اتریوم بالای محدوده ۱۸۲۵ دلار قرار دارد و وارد یک روند بازیابی جدید شده است. این ارز دیجیتال مانند بیت کوین توانسته است به روند صعودی خود ادامه دهد و خود را به بالای محدوده ۱۸۵۰ دلار برساند.

به‌عبارت دیگر، افرادی که اقدام به خرید اتریوم کرده‌اند، توانسته‌اند قیمت اتریوم را به بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته این ارز دیجیتال برسانند و از سطح ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (از روند نزولی مهم رسم‌شده از اوج ۱۹۵۵ دلار تا کف ۱۸۲۵ دلار) عبور دهند. با این حال، تجربه نشان داده است که فروشندگان اتریوم در نزدیکی مقاومت ۱۹۰۰ دلاری فعال می‌شوند.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

علاوه بر این، یک خط روند نزولی مهم در نزدیکی مقاومت نزدیک ۱۹۰۰ دلار در نمودار ساعتی اتریوم ایجاد شده است. این ارز دیجیتال هم‌ اکنون در بالای محدوده ۱۸۶۴ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد.

به‌طور کلی، اولین مقاومت اتریوم سطح ۱۸۹۰ دلار است. با این وجود، اولین مقاومت مهم این ارز دیجیتال منطقه ۱۹۰۰ دلار و خط روند مذکور محسوب می‌شود. این خط روند در نزدیکی سطح ۶۱.۸ فیبوناچی اصلاحی (از روند نزولی رسم‌شده از اوج ۱۹۵۵ دلار تا کف ۱۸۲۵ دلار) قرار دارد.

نمودار ساعتی اتریوم | همتاپینمودار ساعتی قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

بسته شدن کندل اتریوم در بالای مقاومت ۱۹۰۰ دلاری می‌تواند یک روند صعودی مناسب به سمت محدوده ۱۹۷۵ دلار را ایجاد کند. مقاومت اصلی بعدی این ارز دیجیتال هم در نزدیکی سطح ۲۰۰۰ دلار است. در صورت تداوم روند صعودی مذکور، اتریوم می‌تواند به سمت مقاومت ۲۰۵۰ دلاری یا حتی ۲۱۲۰ دلار حرکت کند.

آیا تلاش اتریوم باز هم بی‌نتیجه می‌ماند؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۹۰۰ دلاری عبور کند، ممکن است با یک روند نزولی دیگر مواجه شود. 

در این صورت، حمایت اولیه این ارز دیجیتال در نزدیکی سطح ۱۸۶۵ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته آن قرار دارد.

اولین حمایت اصلی اتریوم سطح ۱۸۲۵ دلار است که عبور از آن، باعث می‌شود قیمت این ارز دیجیتال سقوط کند. حمایت اصلی بعدی اتریوم هم در نزدیکی سطح ۱۷۴۰ دلار است.  هرگونه ضرر بیشتر می‌تواند این ارز دیجیتال را در کوتاه‌مدت به حمایت ۱۷۲۰ دلار برساند.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

شاخص‌های تکنیکال

پیش بینی اتریوم امروز از نظر شاخص‌های مهم تکنیکال به شرح زیر است:

شاخص مکدی (macd) در نمودار ساعتی: قدرت آن در ناحیه صعودی حرکت خود را از دست می‌دهد.

شاخص قدرت نسبی (rsi) در نمودار ساعتی: اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

مهم‌ترین حمایت: 1825 دلار

مهم‌ترین مقاومت: ۱۹۰۰ دلار

بالاخره اتریوم با محدوده حساس 1900 دلار چگونه کنار می‌آید؟ امروز شما جزو دارندگان اتریوم هستید یا بازار را نظاره می‌کنید؟
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *