تثبیت قیمت اتریوم در زیر محدوده ۱۹۰۰ دلار؛ آیا ETH می‌تواند رشد کند؟

1900 دلار و اتریوم | همتاپی


قیمت اتریوم بعد از برخورد به مقاومت ۱۹۰۰ دلاری خود کاهش یافته است. اگر قیمت این ارز دیجیتال به زیر حمایت ۱۸۰۰ دلار برسد، وارد یک روند نزولی شدید خواهد شد.

اتریوم همچنان در تلاش است تا از مقاومت‌های ۱۹۰۰ و ۱۹۲۰ دلاری خود عبور کند. قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر در زیر محدوده ۱۸۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته قرار دارد. در نمودار ساعتی اتریوم هم یک خط روند نزولی مهم در نزدیکی مقاومت ۱۸۵۵ دلار قرار دارد. این ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته تلاش کرده است از مقاومت ۱۹۰۰ دلاری خود عبور کند.

 

قیمت اتریوم دوباره کاهش یافت

قیمت اتریوم روند صعودی جدیدی را از منطقه ۱۷۷۵ دلار آغاز کرده است. این ارز دیجیتال به بالای مقاومت ۱۸۵۰ دلار صعود کرده است؛ اما فروشندگان دوباره در نزدیکی مقاومت ۱۹۰۰ دلار فعال شدند. 

اوج روزانه اتریوم در نزدیکی محدوده ۱۸۹۸ دلار تشکیل شده و قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر به پایین این محدوده رسیده است. اتریوم در روزهای گذشته یک بار هم به زیر حمایت ۱۸۵۰ دلاری خود رسیده است. فروشندگان اتریوم  حتی توانستند قیمت این ارز دیجیتال را به پایین سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی (از روند صعودی کشیده‌شده از کف ۱۷۷۷ دلار تا اوج ۱۸۹۸ دلار) برسانند.

همان طور که گفته شد، اتریوم هم‌اکنون در زیر محدوده ۱۸۸۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ساعته خود قرار دارد. یک خط روند نزولی مهم هم در نزدیکی مقاومت ۱۸۵۵ دلار در نزدیکی نمودار ساعتی اتریوم ایجاد شده است.

در حال حاضر، اتریوم حمایت ۱۹۲۰ دلاری و سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی خود را (از روند صعودی کشیده‌شده از کف ۱۷۷۷ دلار تا اوج ۱۸۹۸ دلار) حفظ کرده است. اولین مقاومت اتریوم در محدوده ۱۸۵۵ دلار و خط روند مذکور قرار دارد. مقاومت بعدی این ارز دیجیتال هم در محدوده ۱۹۰۰ دلار قرار دارد.

تحلیل قیمت اتریوم | همتاپی

عبور از مقاومت ۱۸۹۵ و ۱۹۰۰ دلار باعث می‌شود که قیمت اتریوم به محدوده ۱۹۲۰ دلار برسد. مقاومت بعدی این ارز دیجیتال نیز در نزدیکی محدوده ۱۹۵۰ دلار قرار دارد که عبور از آن می‌تواند قیمت اتریوم را به محدوده ۲۰۰۰ دلار برساند. در صورت روند تداوم این روند صعودی، قیمت اتریوم ممکن است به سمت مقاومت ۲۰۴۰ دلار هم حرکت کند.

آیا قیمت اتریوم بیشتر کاهش می‌یابد؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۸۵۵ دلار عبور کند، ممکن است به روند نزولی خود ادامه دهد. در این صورت اولین حمایت این ارز دیجیتال در محدوده ۱۸۲۰ دلار قرار دارد.

حمایت بعدی اتریوم هم سطح ۱۸۰۰ دلار است. اگر این ارز دیجیتال به زیر سطح مذکور برسد، ممکن است به سمت حمایت ۱۷۴۰ دلار حرکت کند. در صورت تداوم روند نزولی مذکور نیز، قیمت اتریوم ممکن است به سطح ۱۷۰۰ دلار یا حتی ۱۶۶۰ دلار برسد. 

شاخص‌های تکنیکال:

شاخص مکدی در نمودار ساعتی اتریوم: قدرت شاخص مکدی در منطقه نزولی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی در نمودار ساعتی اتریوم: شاخص قدرت نسبی در زیر محدوده ۵۰ قرار دارد.

  • مهم‌ترین حمایت: ۱۸۰۰ دلار
  • مهم‌ترین مقاومت: ۱۹۰۰ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های اتریوم، به صفحه تحلیل اتریوم و پیش بینی اتریوم مراجعه کنید.

منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *