امکان رشد قیمت اتریوم در صورت عبور از محدوده ۱۸۰۰ دلار

پیش بینی قیمت اتریوم | همتاپی

اتریوم در حال حاضر در تلاش است که موقعیت خود در بالای محدوده ۱۷۴۰ دلار را حفظ کند. اگر این ارز دیجیتال از مقاومت ۱۷۸۰ دلار عبور کند، می‌تواند وارد یک روند صعودی پیوسته شود.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

قیمت اتریوم در حال حاضر در پایین مقاومت‌های ۱۷۸۰ دلار و ۱۸۰۰ دلار قرار دارد. علاوه بر این، قیمت این ارز دیجیتال به پایین مقاومت متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود رسیده است. یک خط روند نزولی مهم در نزدیکی محدوده ۱۷۴۰ دلار در نمودار ساعتی اتریوم نیز به وجود آمده است.

اتریوم سعی می‌کند محدوده حمایتی خود را بسازد

قیمت اتریوم به پایین حمایت‌های ۱۷۸۰ و ۱۷۷۵ دلار رسیده و حتی محدوده ۱۷۲۰ دلار را هم امتحان کرده است. این ارز دیجیتال مانند بیت کوین سعی کرده است محدوده حمایتی محکمی را برای خود ایجاد کند.

کف اتریوم در محدوده ۱۷۱۸ دلار تشکیل شده و این ارز دیجیتال در تلاش است تا وارد یک روند صعودی شود. البته قیمت اتریوم به بالای محدوده ۱۷۴۰ دلار رسیده و در نزدیکی همین محدوده، روند نزولی مذکور را شکسته است.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

اتریوم در حال حاضر در حال آزمایش ناحیه ۲۳.۶ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند کشیده‌شده از اوج ۱۸۵۴ دلار تا کف ۱۷۱۸ دلار) است؛ اما همچنان در پایان محدوده ۱۷۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد.

اولین مقاومت اتریوم در محدوده ۱۷۷۰ دلار و میانگین متحرک مذکور قرار دارد. مقاومت بعدی این ارز دیجیتال هم ناحیه ۱۷۸۵ دلار، در نزدیکی محدوده ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند کشیده‌شده از اوج ۱۸۵۴ دلار تا کف ۱۷۱۸ دلار) است.

نمودار قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

اگر اتریوم بتواند از محدوده ۱۷۷۰ و ۱۷۸۵ دلار عبور کند، ممکن است به محدوده ۱۸۲۰ دلار برسد. در این صورت، مقاومت بعدی این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده ۱۸۵۰ دلار قرار دارد که عبور از آن، می‌تواند اتریوم را به سمت محدوده ۱۸۸۰ دلار حرکت دهد. در صورت تداوم روند صعودی مذکور نیز، اتریوم با مقاومت ۱۹۲۰ دلار روبه‌رو می‌شود.

در چه صورتی قیمت اتریوم کاهش می‌یابد؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۷۷۰ دلار عبور کند، وارد یک روند نزولی جدید می‌شود. در این صورت، اولین حمایت این ارز دیجیتال در محدوده ۱۷۳۰ دلار قرار دارد.

حمایت بعدی هم در محدوده ۱۷۲۰ دلار است؛ اما اگر کندل آن در زیر این محدوده بسته شود، ممکن است تا حمایت ۱۶۴۰ دلار سقوط کند. در صورت تداوم روند نزولی مذکور، قیمت این ارز دیجیتال ممکن است به محدوده ۱۶۰۰ دلار برسد.

شاخص‌های تکنیکال

شاخص‌ مکدی (MACD): قدرت این شاخص در ناحیه نزولی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی (RSI): در بالای محدوده ۵۰ قرار دارد

مهم‌ترین حمایت: ۱۷۲۰ دلار

مهم‌ترین مقاومت ۱۷۸۰ دلار

به نظر شما اتریوم می تواند از 1800 دلار عبور کند و روندی صعودی را در پیش بگیرد؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *