سرنوشت قیمت اتریوم به حمایت ۱۷۲۰ دلار بستگی دارد

پیش بینی قیمت اتریوم | همتاپی


قیمت اتریوم در بالای ۱۷۲۰ دلار ثابت شده و اگر از محدوده ۱۷۷۰ دلار عبور کند، می‌تواند به رشد خود ادامه دهد. اتریوم در زیر مقاومت‌های ۱۷۷۰ دلار و ۱۷۸۰ دلار خود قرار دارد و به زیر میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته رسیده است.

این ارز دیجیتال از مثلث انقباضی کوتاه‌مدت خود در نزدیکی مقاومت ۱۷۴۰ دلار (در نمودار ساعتی) عبور کرده است. اتریوم تنها در صورتی به رشد خود ادامه می‌دهد که بتواند از مقاومت‌های ۱۷۷۰ و ۱۷۸۰ دلار هم عبور کند.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

آیا اتریوم از محدوده‌های حمایتی خود استفاده می‌کند

قیمت اتریوم به‌خوبی در بالای حمایت ۱۷۲۰ دلار قرار گرفته است. به نظر می‌رسد که این ارز دیجیتال قصد دارد از این حمایت به‌ عنوان پایه و اساس روند بعدی خود استفاده کند. کف اتریوم هم در محدوده ۱۷۱۸ دلار تشکیل شده است.

این ارز دیجیتال از محدوده ۱۷۴۰ دلار و مثلث انقباضی کوتاه‌مدت خود در نزدیکی همین محدوده (در نمودار ساعتی) عبور کرده و در تلاش است که به بالای سطح ۲۳.۶ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند نزولی رسم‌شده از اوج ۱۸۵۵ دلار تا کف ۱۷۱۸ دلار) برسد.

همان طور که گفته شد، اتریوم همچنان در پایین محدوده ۱۷۷۰ و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد. محدوده ۱۷۶۰ دلار و میانگین متحرک مذکور اولین مقاومت این ارز دیجیتال محسوب می‌شود. مقاومت اتریوم هم محدوده ۱۷۷۰ دلار است. با این وجود، اولین مقاومت مهم اتریوم محدوده ۱۷۸۰ دلار یا سطح ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند نزولی رسم‌شده از اوج ۱۸۵۵ دلار تا کف ۱۷۱۸ دلار) است.

نمودار قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

عبور از مقاومت‌های ۱۷۷۰ و ۱۷۸۰ دلار باعث می‌شود که اتریوم به محدوده ۱۸۵۰ دلار برسد. مقاومت بعدی این ارز دیجیتال هم در محدوده ۱۸۸۰ دلار قرار دارد. عبور از این مقاومت باعث می‌شود که اتریوم تا محدوده ۱۹۲۰ دلار رشد کند. در صورت تداوم این روند صعودی هم، اتریوم می‌تواند به مقاومت ۱۹۲۰ دلار برسد.

مطالب مرتبط: نگاهی به تاریخچه اتریوم؛ تاریخچه قیمت اتریوم و فرازونشیب‌های آن

در چه صورتی قیمت اتریوم کاهش می‌یابد؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۷۸۰ دلاری خود عبور کند، ممکن است به روند نزولی موجود ادامه دهد. در این صورت، اولین حمایت این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده ۱۷۳۰ دلار و خط روند مثلث مذکور قرار دارد.

حمایت بعدی اتریوم هم سطح ۱۷۲۰ دلار است و عبور از آن، قیمت این ارز دیجیتال را به حمایت ۱۶۴۰ دلار می‌رساند. در صورت تداوم این روند نزولی، قیمت اتریوم ممکن است تا محدوده ۱۶۰۰ دلار سقوط کند. برای دریافت آخرین تحلیل‌های اتریوم، می‌توانید به صفحه تحلیل اتریوم و پیش بینی اتریوم مراجعه کنید.

شاخص‌های تکنیکال

شاخص مکدی (MACD): در نمودار ساعتی اتریوم: قدرت خود در ناحیه نزولی را از دست داده است.

شاخص قدرت نسبی (RSI): در نمودار ساعتی اتریوم: در بالای محدوده ۵۰ قرار دارد.

مهم‌ترین حمایت: ۱۷۲۰ دلار

مهم‌ترین مقاومت: ۱۷۸۰ دلار

آیا اتریوم به رشد خود ادامه می‌دهد یا راه دیگری را در پیش می‌گیرد؟ در بخش کامنت‌ها منتظر دیدن نظرات شما هستیم

منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *