رشد چشمگیر قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته؛ پیش بینی آینده قیمت اتریوم

پیش بینی اتریوم امروز | همتاپی

قیمت اتریوم سیگنال‌های صعودی جدیدی را صادر کرده و به بالای محدوده ۱.۷۷۰ دلار رسیده است. اگر این ارز دیجیتال بتواند از مقاومت ۱.۸۲۰ دلاری خود عبور کند، ممکن است وارد یک روند صعودی جدید شود.

میانگین خرید اتریوم در حال حاضر به بالای مقاومت‌های ۱۷۵۰ و ۱۷۷۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود رسیده است. یک روند صعودی مهم در نزدیکی حمایت ۱.۷۳۵ دلار در نمودار ساعتی این ارز دیجیتال ایجاد شده است. اما احتمال اینکه اتریوم از مقاومت‌های ۱۸۲۰ و ۱۸۵۰ دلار عبور کند، وجود دارد.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

رشد ۴ درصدی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم با استفاده از حمایت خود در محدوده ۱.۷۰۰ دلار توانست رشد کند. بعد از اینکه بیت کوین به دلار به بالای مقاومت ۲۷۰۰۰ دلار رسید، این ارز دیجیتال هم توانست وارد یک روند صعودی چشمگیر شود و با عبور از مقاومت ۱.۷۲۰ دلار به رشد خود ادامه دهد.

با این وجود، روند صعودی اتریوم به پایان نرسیده و این ارز دیجیتال با عبور از مقاومت ۱.۷۷۰ دلاری خود را به بالای محدوده ۱۸۰۰ دلار رساند. اوج اتریوم در نزدیکی محدوده ۱۸۲۶ دلار تشکیل شده و قیمت این ارز دیجیتال در حال تثبیت سود است.

گفتنی است که اتریوم در بالای سطح ۲۳.۶ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند صعودی رسم‌شده از کف ۱.۷۱۵ دلار تا اوج ۱.۸۲۶ دلار) قرار دارد.

همان طور که گفته شد، اتریوم در بالای مقاومت ۱.۷۷۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد و در نمودار ساعتی این ارز دیجیتال، یک خط روند صعودی مهم در نزدیکی حمایت ۱.۷۳۵ دلار ایجاد شده است.

نمودار قیمت اتریوم به دلار| همتاپی

نمودار قیمت اتریوم به دلار، منبع: تریدینگ ویو

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

در روند پیش روی اتریوم، اولین مقاومت این ارز دیجیتال محدوده ۱.۸۲۰ دلار محسوب می‌شود. مقاومت بعدی این اتریوم هم در محدوده ۱.۸۲۰ و ۱.۸۵۰ دلار قرار دارد. عبور از این محدوده‌ها می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال را بیش از پیش افزایش دهد.

در این صورت مقاومت بعدی اتریوم در نزدیکی محدوده ۱.۹۲۰ دلار قرار دارد که عبور از آن باعث می‌شود این ارز دیجیتال تا سطح ۲.۰۰۰ دلار رشد کند. شکستن مقاومت ۲.۰۰۰ دلار هم می‌تواند قیمت اتریوم را به مقاومت ۲.۱۲۰ دلار برساند.

مطالب مرتبط: چرا محدوده ۱۷۸۰ دلار برای قیمت اتریوم اهمیت زیادی دارد؟

آیا احتمال کاهش قیمت اتریوم وجود دارد؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱.۸۲۰ دلار عبور کند، ممکن است وارد یک روند نزولی شود. در این صورت، اولین حمایت اتریوم در نزدیکی سطح ۱.۷۲۰ دلار قرار دارد.

حمایت بعدی این ارز دیجیتال سطح ۱۷۴۰ دلار است. این سطح در محدوده ۷۶.۴ درصدی اصلاحی فیبوناچی قرار (در روند صعودی رسم‌شده از کف ۱۷۱۵ دلار تا اوج ۱۸۲۶ دلار) دارد.

در صورت شکسته شدن این مقاومت و بسته شدن کندل روزانه اتریوم در زیر سطح ۱.۷۴۰ دلار، احتمال سقوط بیشتر قیمت این ارز دیجیتال به محدوده ۱۷۰۰ دلار وجود دارد. در صورت تداوم این روند نزولی، قیمت اتریوم ممکن است تا محدوده ۱۶۵۰ دلار سقوط کند.

شاخص‌های تکنیکال

شاخص مکدی (macd) در نمودار ساعتی اتریوم: این شاخص قدرت خود در محدوده صعودی را از دست داده است.

شاخص قدرت نسبی (rsi) در نمودار ساعتی اتریوم: در محدوده اشباع خرید قرار دارد.

مهم‌ترین حمایت: ۱۷۴۰ دلار

مهم‌ترین مقاومت: ۱۸۰۰ دلار

آیا قیمت اتریوم می‌تواند از 1820 دلار عبور کند؟ نظر خود را درباره آینده اتریوم در بخش کامنت‌ها بنویسید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *