آیا قیمت اتریوم به روند نزولی خود ادامه می‌دهد؟

آیا قیمت اتریوم به روند نزولی خود ادامه می‌دهد؟ | همتاپی

اتریوم پس از برخورد به مقاومت ۱,۹۴۰ دلار روند نزولی جدیدی را آغاز کرده است. قیمت ارز دیجیتال اتریوم دوباره به ۱,۸۲۵ دلار رسیده و چند سیگنال نزولی صادر کرده است.

اتریوم در روزهای گذشته نتوانست خود را به بالای محدود ۱,۹۲۵ تا ۱,9۴۰ دلار برساند. این ارز دیجیتال هم‌اکنون در بالای محدوده ۱,۸۸۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد. علاوه بر این، اتر در نمودار ساعتی خود به خط روند صعودی مهمی در نزدیکی حمایت ۱,۸۹۵ دلار برخورد کرده و کاهش یافته است. قیمت این ارز دیجیتال در صورتی کاهش می‌یابد که حمایت ۱,۸۰۰ دلاری خود را از دست بدهد.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

قیمت اتریوم در روزهای اخیر کاهش یافته است

قیمت اتریوم پس از آغاز روند نزولی خود در روزهای اخیر دوباره افزایش یافته و از محدوده ۱,۸۵۰ دلار عبور کرده است. مانند بیت کوین که در تلاش است در بالای محدوده ۲۹,۵۰۰ دلار تثبیت شود، اتر نیز برای تثبیت در بالای محدوده حمایتی ۱,۹۲۵ تا ۱,۹۴۰ دلار به مشکل خورده است.

اوج قیمتی اتر در محدوده ۱,۹۳۹ دلار تشکیل شده و پس از آن، روند نزولی این ارز دیجیتال آغاز شده است. قیمت این ارز دیجیتال سپس، خیلی سریع به زیر محدوده‌های ۱,۸۸۰ تا ۱,۹۰۰ دلار رسیده است. علاوه بر این، در نمودار ساعتی اتر قیمت آن به یک روند صعودی مهم در نزدیکی حمایت ۱,۸۹۵ دلار برخورد کرده و کاهش یافته است.

نمودار قیمت اتریوم به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت اتر به دلار. منبع: تردینگ ویو

کف قیمتی اتریوم نیز در محدوده ۱,۸۲۵ دلار تشکیل شده و در حال تثبیت زیان است. قیمت این ارز دیجیتال هم‌اکنون در زیر محدوده ۱,۸۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته آن قرار دارد.

مطالب مرتبط: افت و خیز قیمت اتریوم؛ هدف بعدی ۲,۰۰۰ دلار است

نزدیک‌ترین مقاومت اتر محدوده ۱,۸۵۰ دلار است. این محدوده در نزدیکی سطح ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی قرار دارد. مقاومت بعدی اتریوم هم در محدوده ۱,۹۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته آن قرار دارد.

شایان ذکر است که سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی (در روند اصلاحی ایجادشده از ۱,۹۳۹ تا ۱,۸۲۵ دلار) اتر در نزدیکی محدوده ۱۹۰۰ دلار قرار دارد. اگر کندل این ارز دیجیتال در بالای محدوده ۱,۹۰۰ دلار بسته شود، قیمت آن ممکن است افزایش یابد. در این صورت، اتر می‌تواند خود را تا محدوده ‍۱,۹۴۰ دلار برساند. در صورت تداوم این روند صعودی، قیمت اتریوم می‌تواند به مقاومت ۲,۰۰۰ دلار هم برسد.

قیمت اتروم باز هم کاهش می‌یابد؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱,۹۰۰ دلار عبور کند، قیمت آن ممکن است دوباره کاهش یابد. اولین حمایت این ارز دیجیتال نیز در محدوده ۱,۸۲۵ دلار قرار دارد.

حمایت مهم بعدی اتر محدوده ۱,۸۰۰ دلار محسوب می‌شود و اگر این ارز دیجیتال به زیر آن برسد، ممکن است تا محدوده حمایتی ۱,۷۴۰ دلار کاهش یابد. اگر روند نزولی اتریوم باز هم ادامه داشته باشد، قیمت آن ممکن است در کوتاه‌مدت به ۱,۷۰۰ دلار برسد.

شاخص‌های تحلیل تکنیکال اتر

شاخص مکدی در نمودار ساعتی: قدرت این شاخص در محدوده نزولی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی در نمودار ساعتی: این شاخص به زیر محدوده ۵۰ رسیده است.

حمایت مهم کلیدی: ۱,۸۰۰ دلار

مقاومت مهم کلیدی: ۱,۹۰۰ دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت اتر به صفحه تحلیل اتریوم مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتا پی

 

منبع: www.newsbtc.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *