رشد ۱۰ درصدی قیمت کاردانو؛ آیا کاردانو به روند صعودی خود ادامه می‌دهد؟

رشد ۱۰ درصدی قیمت کاردانو؛ آیا کاردانو به روند صعودی خود ادامه می‌دهد؟ | همتاپی

قیمت کاردانو روند صعودی جدیدی را در بالای مقاومت ۰.۳۷ دلار آغاز کرده است. اگر این ارز دیجیتال بتواند در بالای مقاومت ۰.۳۹۲ دلار تثبیت شود، ممکن است به روند صعودی خود ادامه دهد.

قیمت کار‌دانو هم‌اکنون به بالای محدوده ۰.۳۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ روزه (۴ ساعته) رسیده است. این ارز دیجیتال در نمودار ۴ساعته خود روند نزولی خود را در نزدیکی مقاومت ۰.۳۸۶ شکسته است. کاردانو می‌تواند تا مقاومت ۰.۴۲ دلار به روند صعودی خود ادامه دهد.

قیمت کاردانو افزایش می‌یابد

قیمت کاردانو پس از یک روند نزولی قابل‌توجه، حمایت خود را در نزدیکی ناحیه ۰.۳۴۵ دلار پیدا کرد. با این حال، این ارز دیجیتال پس از برخورد به کف ۰.۳۴۵۴ دلار توانست روند صعودی جدیدی را آغاز کند.

روند کار‌دانو در بالای مقاومت‌های ۰.۳۶۵ و ۰.۳۷۰ دلار خیلی سریع بود و خریداران توانستند قیمت این ارز دیجیتال را به بالای سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی برسانند. ناحیه مذکور محدوده مهمی برای روند کاردانو از اوج ۰.۴۰۷۱ دلار تا کف ۰.۳۴۵۴ دلار محسوب می‌شود. علاوه بر این، نمودار ۴ ساعته قیمت این ارز دیجیتال نشان می‌دهد که روند نزولی آن در نزدیکی مقاومت ۰.۳۸۶ دلار شکسته شده است.

مطالب مرتبط: تحلیل کاردانو: آیا قیمت کاردانو ۴۰ درصد رشد می‌کند؟

قیمت کاردانو در حال حاضر در بالای محدوده ۰.۳۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ روزه (۴ ساعته) قرار دارد. به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال بتواند در بالای خط روند خود و در نزدیکی محدوده ۰.۳۸ دلار تثبیت شود. این ارز دیجیتال برخلاف بیت کوین و اتریوم، تقریباً ۱۰ درصد در یک روز نوسان داشته است.

مقاومت بعدی موجود در روند صعودی کار‌دانو ناحیه ۰.۳۹۲ دلار خواهد بود. این ناحیه در نزدیکی سطح ۷۶.۴ درصدی فیبوناچی اصلاحی قرار دارد که در کاهش قیمت کاردانو از اوج ۰.۴۰۷۱ دلار تا کف ۰.۳۴۵۴ دلار نقش مهمی داشته است. مقاومت بعدی این ارز دیجیتال نیز در نزدیکی منطقه ۰.۴۰۷ دلار قرار دارد.

نمودار 4 ساعته قیمت کاردانو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار 4 ساعته قیمت کاردانو به دلار. منبع: تردینگ ویو

اگر کاردانو بتواند به بالای مقاومت‌های ۰.۳۹۲ و ۰.۴۰۷ دلار برسد، ممکن است روند صعودی قوی را آغاز کند. در این صورت، قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند پس از عبور از مقاومت ۰.۴۲ دلار به سطح ۰.۴۵ دلار برسد.

حمایت‌های بعدی کاردانو‌‎ در کدام سطح قرار دارند؟

اگر کاردانو نتواند به بالای مقاومت‌های ۰.۳۹۲ دلار و ۰.۴۰۷ دلار برسد، ممکن است وارد یک روند نزولی شود. در این صورت، اولین حمایت آن سطح ۰.۳۸۰ دلار خواهد بود.

حمایت بعدی این ارز دیجیتال هم در نزدیکی سطح ۰.۳۶۰ دلار قرار دارد. در صورتی که کار‌دانو به زیر سطح ۰.۳۶۰ دلار برسد، ممکن است تا ناحیه ۰.۳۴۵ دلار کاهش یابد. حمایت مهم بعدی آن هم سطح ۰.۳۲۰ دلار محسوب می‌شود.

شاخص‌های تحلیل تکنیکال قیمت‌ کاردانو 

شاخص مکدی (MACD) در نمودار ۴ساعته: در منطقه صعودی قرار دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ۴ساعته: در بالای سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح کلیدی حمایت: ۰.۳۸۰ دلار و ۰.۳۶۰ دلار و ۰.۳۴۵ دلار

مقاومت کلیدی حمایت:  ۰.۳۹۲ دلار و ۰.۴۰۷ دلار و ۰.۴۲۰ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی کاردانو مراجعه کنید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش کاردانو صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: www.newsbtc.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. یه زمانی خیلی سود میداد این کاردانو استیک هم میشه کردش

    ولی بدجوری یهو اومد پایین