روند نزولی اتریوم تا کجا ادامه دارد؟

روند نزولی اتریوم تا کجا ادامه دارد | همتاپی

روز گذشته قیمت اتریوم نتوانست از محدوده ۱,۸۸۰ دلار عبور کند و در نهایت کاهش یافت. اتریوم در تلاش است که به اوج قیمتی روز گذشته خود برسد؛ اما ممکن است تا محدوده حمایتی ۱,۷۹۰ دلار کاهش یابد.

این ارز دیجیتال مقاومت ۱,۸۸۰ دلاری خود را از دست داده و قیمتش کاهش یافته است. هم‌اکنون اتریوم در پایین محدوده ۱,۸۳۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد.

در نمودار ساعتی اتریوم هم یک خط روند نزولی مهم ایجاد شده که به مقاومت آن در محدوده ۱,۸۴۰ دلار برخورد کرده است. احتمال اینکه خرید و فروش اتریوم به ناحیه‌ای بالاتر از ۱,۷۹۰ و ۱,۷۸۰ دلار  برسد، وجود دارد.

قیمت اتریوم باز هم کاهش یافت

قیمت اتریوم روز گذشته روند صعودی جدیدی را آغاز کرد و توانست از مقاومت ۱,۸۵۰ دلار عبور کند. با این حال روند اتریوم در نزدیکی سطح ۱,۸۸۰ دلار متوقف شد و مثل بیت کوین با یک روند اصلاحی جدید روبه‌رو شده است.

قیمت این ارز دیجیتال بعد از رسیدن به بالای محدوده ۱,۸۷۳ دلار کاهش یافت و به زیر حمایت ۱,۸۵۰ دلار و ناحیه اصلاحی فیبوناچی ۲۵ درصدی (از کف ۱,۷۹۲ دلار به اوج ۱,۸۷۳ دلار) رسید.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

گفتنی است که قیمت اتریوم هم‌اکنون به زیر محدوده ۱,۸۳۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته آن رسیده است.

در نمودار ساعتی اتریوم نیز یک خط روند صعودی مهم در نزدیکی مقاومت ۱,۸۴۰ دلاری قرار دارد. اولین مقاومت مهم در ناحیه ۱,۸۳۰ دلار و میانگین حرکت ساده ۱۰۰ ساعته این ارز دیجیتال قرار دارد.

چارت قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

 با این حال، اولین مقاومت مهم اتریوم در نزدیکی سطح ۱,۸۴۰ دلار و خط روند مذکور است. نزدیک‌شدن به مقاومت ۱,۸۴۰ دلاری می‌تواند اتریوم را به ۱,۸۸۰ دلار برساند. مقاومت بعدی این ارز دیجیتال هم در نزدیکی محدوده ۱,۹۲۰ دلار قرار دارد که اگر به بالای آن برسد، ممکن است قیمت تا محدوده ۲,۰۰۰ دلار رشد کند. هر رشد دیگری بالاتر از مقاومت ۲,۰۰۰ دلاری باعث می‌شود قیمت اتریوم به سمت مقاومت ۲,۱۲۰ دلاری خود حرکت کند.

 آیا باید منتظر ضررهای بیشتر در اتریوم باشیم؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱,۸۴۰ دلاری خود عبور کند، ممکن است به این روند نزولی ادامه دهد. در این صورت، اولین حمایت اتریوم، در نزدیکی سطح ۱,۸۱۰ دلار و ناحیه اصلاحی فیبوناچی ۷۶.۴ درصدی (از کف ۱,۷۹۲ دلار به اوج ۱,۸۷۳ دلار) قرار دارد.

حمایت مهم بعدی هم در محدوده ۱,۷۹۰ دلار قرار دارد. با این حال، ناحیه ۱,۷۷۰ دلار حمایت اصلی اتریوم محسوب می‌شود.

اگر کندل آن در زیر محدوده ۱,۷۷۰ دلار بسته شود، قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به روند نزولی خود ادامه دهد. در این صورت اتریوم ممکن است به حمایت ۱,۷۲۰ دلاری خود نزدیک شود. در صورت تداوم روند نزولی مذکور قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به حمایت ۱,۶۵۰ دلار برسد.

 شاخص‌های تکنیکال

شاخص مکدی (macd) در نمودار ساعتی: قدرت شاخص مکدی اتریوم در منطقه نزولی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی (rsi) در نمودار ساعتی: شاخص قدرت نسبی اتریوم به زیر محدوده ۵۰ رسیده است.

 مهم‌ترین حمایت: ۱,۷۷۵ دلار

مهم‌ترین مقاومت: ۱,۸۴۰ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های اتریوم، به صفحه تحلیل اتریوم و پیش بینی اتریوم مراجعه کنید.

منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *