آیا اتریوم می‌تواند به رشد ۲۴ ساعت گذشته خود ادامه دهد؟

آیا اتریوم می‌تواند به رشد ۲۴ ساعت گذشته خود ادامه دهد؟ | همتاپی

قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته از مقاومت ۱,۸۴۰ دلاری خود عبور کرده و سیگنال‌های مثبتی صادر کرده است. به نظر می‌رسد که این ارز دیجیتال قصد دارد به سمت مقاومت ۱,۹۲۰ دلاری خود حرکت کند.

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با سرعت زیادی از مقاومت ۱,۸۴۰ دلار عبور کرده است و هم‌اکنون در بالای حمایت ۱,۸۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی خود قرار دارد.

در نمودار ساعتی این ارز دیجیتال یک خط روند صعودی مهم قرار دارد که حمایت آن را در نزدیکی محدوده ۱,۸۳۵ دلار تشکیل داده است. اتریوم در صورتی افزایش می‌یابد که موقعیت آن در بالای حمایت ۱,۸۲۰ و ۱,۸۳۵ دلار حفظ شود.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

آیا قیمت اتریوم افزایش می‌یابد

اتریوم در چند روز گذشته زمینه مورد نیاز برای رشد خود را در بالای محدوده حمایتی ۱,۸۰۰ دلار ایجاد کرده است. این ارز دیجیتال سپس توانست از مقاومت ۱,۸۲۰ دلاری عبور کند و مانند بیت کوین به رشد خود ادامه دهد.

این روند صعودی باعث شد که قیمت اتریوم از مقاومت ۱,۸۳۰ و ۱,۸۴۰ دلار هم رد شود و حتی به بالای محدوده ۱,۸۷۰ دلار برسد. اوج اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته در نزدیکی محدوده ۱,۸۷۳ دلار تشکیل شده و هم‌اکنون در تلاش است موقعیت خود را در بالای سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶ درصدی (در موج کشیده‌شده از کف ۱,۷۹۳ دلار تا کف ۱,۸۷۳ دلار) تثبیت کند.

همان طور که گفته شد، اتریوم هم‌اکنون بالای محدوده ۱,۸۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود قرار دارد. علاوه بر این یک خط روند صعودی مهم در نمودار ساعتی آن تشکیل شده که حمایت این ارز دیجیتال در محدوده ۱,۸۳۵ دلار را تشکیل می‌شود.

اولین مقاومت پیش روی اتریوم محدوده ۱,۸۸۰ دلار است. با این حال، اولین مقاومت مهم آن سطح ۱,۹۲۰ دلار محسوب می‌شود. عبور از مقاومت ۱,۹۲۰ دلار می‌تواند به افزایش قیمت اتریوم کمک کند. مقاومت بعدی این ارز دیجیتال هم در نزدیکی محدوده ۱,۹۴۰ دلار قرار دارد که در صورت عبور از آن می‌تواند به محدوده ۲,۰۰۰ دلار برسد.

نمودار قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

 اگر خریداران اتریوم به تلاش خود ادامه بدهند، قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند تا محدوه ۲,۰۴۰ دلار رشد کند. در صورت تداوم این روند صعودی اتریوم می‌تواند خود را به مقاومت ۲,۱۲۰ دلار برساند. 

آیا سرمایه‌گذاران از اتریوم حمایت می‌کنند؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱,۸۸۰ دلاری خود عبور کند، ممکن است با یک روند اصلاحی و نزولی مواجه شود. در این صورت، اولین حمایت آن در محدوده ۱,۸۵۰ دلار قرار دارد. 

حمایت بعدی این ارز دیجیتال هم محدوده ۱,۸۳۵ دلار و خط روند مذکور است. این سطح در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی (از اوج ۱,۷۹۳ دلار تا کف ۱,۸۷۳ دلار) قرار دارد.

با این حال، محدوده ۱,۸۲۰ دلار حمایت اصلی اتریوم محسوب می‌شود. اگر کندل اتریوم زیر این محدوده بسته شود، قیمت آن می‌تواند به روند نزولی خود ادامه دهد. در این صورت ممکن است به حمایت ۱,۷۸۰ دلار برسد.

شاخص‌های تکنیکال

  • شاخص مکدی (macd) در نمودار ساعتی اتریوم: شاخص مکدی در ناحیه صعودی قدرت خود را از دست می‌دهد.
  • شاخص قدرت نسبی (rsi) در نمودار ساعتی اتریوم: شاخص قدرت نسبی در بالای محدوده ۵۰ قرار دارد.
  • مهم‌ترین حمایت: ۱,۸۳۰ دلار
  • مهم‌ترین مقاومت: ۱,۸۸۰ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های اتریوم، به صفحه تحلیل اتریوم و پیش بینی اتریوم مراجعه کنید.

منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *