آیا اتریوم می‌تواند به روند صعودی خود ادامه دهد؟

آیا اتریوم می‌تواند به روند صعودی خود ادامه دهد؟ | همتاپی


قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته وارد یک روند صعودی شده به بالای محدوده ۱۸۶۰ دلار رسیده است. این ارز دیجیتال تنها در صورتی می‌تواند در کوتاه‌‌مدت رشد کند که از مقاومت ۱۹۲۰ دلاری خود عبور نماید.

اتریوم در بالای سطح ۱۸۶۰ دلار سیگنال‌های مثبتی صادر کرده است. قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر در بالای محدوده ۱۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. در نمودار ساعتی اتریوم هم یک خط روند نزولی مهم در نزدیکی مقاومت ۱۸۶۵ دلار قرار داشته و شکسته شده است. این ارز دیجیتال در تلاش است تا از مقاومت ۱۹۲۰ دلاری خود عبور کند.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

آيا قیمت اتریوم افزایش می‌یابد

قیمت اتریوم بعد از یک روند نزولی شدید، در ناحیه ۱۷۷۰ دلاری با حمایت سرمایه‌گذاران مواجه شد. این ارز دیجیتال اساس روند صعودی خود را در ناحیه مذکور تشکیل داد و در بالای مقاومت ۱۸۰۰ دلاری روند صعودی خود را مانند بیت کوین آغاز کرد.

قیمت این ارز دیجیتال بعد از عبور از مقاومت ۱۸۴۰ و ۱۸۵۰ دلار به‌شدت رشد کرد. در نمودار ساعتی اتریوم هم، خط روند نزولی مهم این ارز دیجیتال در نزدیکی مقاومت ۱۸۶۵ دلار شکسته شد. اوج اتریوم در نزدیکی محدوده ۱۸۹۸ دلار تشکیل شده و این ارز دیجیتال در حال حاضر در حال تثبیت قیمت خود است.

قیمت اتریوم هم‌اکنون در  بالای محدوده ۱۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته این ارز دیجیتال قرار دارد. اتریوم در حال حاضر از سطح ۲۳.۶ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند کشیده‌شده از کف ۱۷۷۷ دلار تا اوج ۱۸۹۸ دلار) خود هم عبور کرده است.

چارت قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

اولین مقاومت اتریوم در نزدیکی محدوده ۱۹۰۰ دلار قرار دارد. مقاومت اصلی بعدی این ارز دیجیتال هم در نزدیکی محدوده ۱۹۲۰ دلار قرار دارد. اگر اتریوم بتواند از مقاومت‌های مذکور عبور کند؛ ممکن است به محدوده ۱۹۵۰ دلار برسد. مقاومت بعدی اتریوم محدوده ۲۰۰۰ دلار خواهد بود که عبور از آن می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال را به محدوده ۲۰۴۰ دلار برساند. عبور از این محدوده هم می‌تواند قیمت اتریوم را به مقاومت ۲۱۲۰ دلار برساند.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

احتمال کاهش قیمت اتریوم وجود دارد؟

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۹۰۰ دلاری خود عبور کند، ممکن است با روند نزولی جدیدی مواجه شود. در این صورت اولین حمایت اتریوم محدوده ۱۸۶۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته این ارز دیجیتال خواهد بود.

حمایت بعدی اتریوم در نزدیکی محدوده ۱۸۴۰ دلار یا سطح ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی این ارز دیجیتال (در روند کشیده‌شده از کف ۱۷۷۷ دلار تا اوج ۱۸۹۸ دلار) وجود دارد. اگر حمایت ۱۸۴۰ دلار از دست برود، قیمت اتریوم ممکن است به حمایت ۱۸۰۰ دلار برسد. در صورت تداوم روند نزولی مذکور، قیمت اتریوم می‌توانند تا سطح ۱۷۷۵ دلار یا حتی ۱۷۴۰ دلار کاهش یابد.

مطالب مرتبط: ثروت خالق اتریوم چقدر است؟

شاخص‌های تکنیکال:

شاخص مکدی در نمودار ساعتی: قدرت خود را در ناحیه صعودی از دست داده است.

شاخص قدرت نسبی در نمودار ساعتی: در بالای محدوده ۵۰ قرار دارد.

مهم‌ترین حمایت: ۱۸۴۰ دلار

مهم‌ترین مقاومت: ۱۹۲۰ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های اتریوم، به صفحه تحلیل اتریوم و پیش بینی اتریوم مراجعه کنید.

منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *