افزایش فعالیت توسعه‌دهندگان چین لینک چه تاثیری بر قیمت آن دارد؟

تحلیل چین لینک | همتاپی

فعالیت توسعه‌دهندگان چین لینک به اوج‌ جدیدی رسیده؛ اما با افزایش ذخایر نهنگ‌ها موقعیت سرمایه‌گذاران خرد به خطر افتاده است. فعالیت توسعه‌دهندگان چین لینک در روزهای گذشته رشد کرده و انباشت این ارز دیجیتال توسط نهنگ‌ها افزایش یافته است. با این وجود، قیمت لینک در مدت مذکور کاهش یافته است.

برای خرید و فروش چین لینک در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم چین لینک بخرم

شبکه چین لینک در صنعت ارزهای دیجیتال، به خاطر همکاری‌های متعدد خود با انواع شرکت‌های مختلف مشهور شده است. این شبکه خدمات و اوراکل‌های زیادی را راه‌اندازی کرده است تا در بخش‌های مختلف رشد کند.

توسعه‌دهندگان چین لینک فعال می‌شوند

علاوه بر گسترش همکاری‌های شبکه چین لینک، فعالیت توسعه‌دهندگان این ارز دیجیتال هم افزایش یافته است. طبق داده‌های پلتفرم سنتیمنت (Santiment)، فعالیت توسعه‌دهندگان چین لینک از ابتدای فصل تابستان به طور قابل‌توجهی در پلتفرم «GitHub» رشد کرده و این ارز دیجیتال را به ۵ ارز دیجیتال برتر بازار از نظر فعالیت توسعه‌دهندگان رسانده است.

این رشد چشمگیر نشان‌دهنده توجه و تلاش‌هایی است که برای گسترش و افزایش نوآوری‌های چین لینک انجام می‌شود.

گفتنی است که در این مدت علاقه سرمایه‌گذاران بزرگ به توکن LINK هم افزایش یافته است. وب سایت سنتیمنت اعلام کرده است که نهنگ‌ها و کوسه‌های چین لینک شدیداً به انباشت این ارز دیجیتال روی آورده‌اند.

این گروه از سرمایه‌گذاران بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۰ میلیون توکن LINK هولد کرده‌اند و با انباشت بی‌سابقه خود، اعتماد و تعهدشان به این شبکه را ثابت نموده‌اند. گفتنی است که آن‌ها از دسامبر ۲۰۲۲ (آذر ۱۴۰۱) دست به چنین انباشتی نزده بودند.

مطالب مرتبط: ۱۰ کیف پول چین لینک برتر؛ بهترین کیف پول های چین لینک در سال ۲۰۲۳

با این حال افزایش تعداد سرمایه‌گذاران بزرگ و نهنگ‌های چین لینک نشان می‌دهد که تعداد سرمایه‌گذاران خرد این ارز دیجیتال کاهش یافته است. به علاوه، این مسئله ثابت می‌کند که نهنگ‌های LINK هم‌اکنون قدرت زیادی دارند و با معاملات خود، می‌توانند تاثیر زیادی روی سرمایه‌گذاران خرد بگذارند. به عبارت دیگر، فروش سریع چین لینک توسط آن‌ها می‌تواند تاثیر منفی روی هولدرهای خرد LINK بگذارد.

فعالیت توسعه‌دهندگان چین لینک و میزان خرید این ارز دیجیتال توسط نهنگ‌ها | همتاپی

فعالیت توسعه‌دهندگان چین لینک و میزان خرید این ارز دیجیتال توسط نهنگ‌ها، منبع:‌سنتیمنت

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

قیمت چین لینک کاهش می‌یابد

با وجود اینکه علاقه نهنگ‌ها و فعالیت توسعه‌دهندگان چین لینک افزایش یافته، قیمت این ارز دیجیتال از ۲۱ ژوئن (۳۰ تیر ) وارد یک روند نزولی جدید شده است.

به عبارت دقیق‌تر، قیمت LINK بعد از آزمایش مقاومت ۸.۴۶۴ دلار حدود ۴.۵۶ درصد کاهش یافته است. در این مدت، قیمت چین لینک چندین بار به پایین کف‌های قبلی خود رسیده و روند نزولی خود را تثبیت کرده است.

اگر این روند نزولی ادامه پیدا کند، احتمال این وجود دارد که قیمت LINK به سطح ۶.۹۹۵ دلار برسد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) چین لینک هم عمدتاً خنثی بوده و در سطح  ۴۹.۰۹ قرار داشته است. این نشان می‌دهد که روند چین لینک تا حدودی به نفع فروشندگان است. علاوه بر RSI، شاخص جریان پول چیکین (CMF) چین لینک هم به نفع فروشندگان این ارز دیجیتال سقوط کرده است.

قیمت، شاخص قدرت نسبی و شاخص جریان چیکین چین لینک | همتاپی

قیمت، شاخص قدرت نسبی و شاخص جریان چیکین چین لینک، منبع: تریدینگ ویو

نظرات شما آینده ما را می‌سازند تحلیل چین لینک امروز را چطور ارزیابی می‌کنید؟
منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *