وضعیت مناسب چین لینک برای صعود؛ پیش بینی قیمت چین لینک

تحلیل قیمت چین لینک | همتاپی

بسیاری از سرمایه‌گذاران می‌خواهند بدانند که آیا قیمت چین لینک بالاخره بهبود می‌یابد یا خیر؟ در این مقاله قصد داریم به‌طور مفصل این ارز دیجیتال را بررسی کنیم و خرید چین لینک توسط فعالان بازار نیز مورد تحلیل قرار خواهد گرفت. این گزارش همان چیزی است که سرمایه‌گذاران چین لینک باید در سه‌ ماهه سوم سال ۲۰۲۳ منتظر آن باشند.

در این مقاله توضیح می‌دهیم که شاخص میانگین متحرک نمایی (ema) چین لینک نشان می‌دهد احتمال ایجاد یک تقاطع صعودی وجود دارد. از طرفی، با وجود افزایش قیمت این ارز دیجیتال، احساسات وزنی آن کاهش یافته است. 

گفتنی است که چین لینک در هفته گذشته توانست به‌ شدت رشد کند. تحلیل تکنیکال این ارز دیجیتال نشان می‌دهد که قیمت آن ممکن است از قبل وارد یک مرحله بازیابی شده باشد و می‌تواند به‌ زودی وارد یک روند صعودی جدید شود.

آیا چین لینک در مسیر بازیابی قرار دارد؟

بنا بر گفته‌های رکت کپیتال (rekt capital)، چین لینک با موفقیت بازگشت خود را به رنج چندساله‌اش تأیید کرده و روند آن صعودی شده است. گفتنی است که قیمت این ارز دیجیتال در هفته گذشته بیشتر از ۴ درصد رشد کرده است.

در زمان انتشار این خبر، قیمت چین لینک در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از ۱.۵ درصد کاهش یافته و ارزش بازاری آن حدود شش میلیارد دلار بوده است.

نمودار روزانه چین لینک نشان می‌دهد که هم‌اکنون روند این ارز دیجیتال صعودی است و اکثر شاخص‌ها هم از خریداران حمایت می‌کنند. به‌عنوان مثال فاصله بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و متحرک نمایی ۵۰ و ۵ روزه نزولی بوده است. این مسئله احتمال ایجاد یک تقاطع صعودی را افزایش می‌دهد.

علاوه بر این، شاخص مکدی (macd) مکمل شاخص ema و صعودی است. شاخص قدرت نسبی (rsi) چین لینک هم افزایش یافته است که یک سیگنال صعودی دیگر محسوب می‌شود.

نمودار تکنیکال چین لینک | همتاپی

چارت تکنیکال چین لینک، منبع: تریدینگ ویو

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

به‌طور کلی، تقریباً همه شاخص‌های چین لینک مثبت‌اند و نشان می‌دهند که این ارز دیجیتال در شرایط خوبی قرار دارد. داده‌های وب‌سایت کریپتوکوانت (cryptoquant) هم نشان می‌دهد که ذخایر چین لینک در صرافی‌ها کاهش یافته است. این مسئله هم سیگنال مثبتی محسوب می‌شود و تأیید می‌کند که فشار فروش آن کاهش یافته است.

شایان ذکر است که تعداد تراکنش‌های چین لینک و تعداد آدرس‌های فعال روزانه شبکه آن هم رشد کرده است. 

مطالب مرتبط: چین لینک (chainlink) چیست؟ از مفاهیم پایه تا معامله ‌لینک 

آیا سرمایه‌گذاران به شک افتاده‌اند؟

نه‌ تنها شاخص‌های ذکر شده در بالا صعودی بودند، بلکه چند شاخص دیگر هم از این نظریه صعودی حمایت کرده‌اند. به‌عنوان مثال، نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (mvrv) چین لینک در هفته گذشته به‌طور قابل‌توجهی بهبود یافته و بسیاری از سرمایه‌گذاران را امیدوار کرده است.

نسبت mvrv چین لینک | همتاپی

نسبت mvrv چین لینک، منبع: سنتیمنت

با این حال، داده‌های وب‌سایت سنتیمنت (santiment) سیگنال متفاوتی صادر کرده است. طبق نمودار زیر، احساسات وزنی چین لینک در هفته گذشته به‌شدت کاهش یافت.

کاهش این شاخص نشان می‌دهد که اعتماد سرمایه‌گذاران به آینده چین لینک کم شده است. جالب است بدانید که علی‌رغم این مسئله، توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی به چین لینک افزایش یافته است.

نمودار احساسات وزنی چین لینک | همتاپی

نمودار احساسات وزنی چین لینک، منبع: سنتیمنت

آیا چین لینک به زودی روند صعودی را آغاز می‌کند یا این اتفاق در زمان دیگری خواهد افتاد؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها ثبت کنید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *