افزایش فعالیت نهنگ‌ها و تلاش چین لینک برای رسیدن به ۸ دلار

افزایش فعالیت نهنگ‌ها و تلاش چین لینک برای رسیدن به 8 دلار | همتاپی

بر اساس داده‌های درون زنجیره‌ای، فعالیت نهنگ‌های چین لینک (chainlink) در روزهای پایانی هفته گذشته به بالاترین میزان در 4 ماه گذشته رسیده و منجر به افزایش قیمت چین‌لینک (link) شده است. این افزایش فعالیت نهنگ‌ها و خرید چین لینک توسط آن‌ها، نقش مهمی در تحرک بازار داشته است.

چین‌لینک یک شبکه ارائه دهنده خدمات اوراکل است و توکن بومی این شبکه، یعنی چین لینک، در انتهای هفته‌ای که گذشت با افزایش قیمت همراه بوده و تا 8 دلار افزایش یافت. در زمان انتشار این خبر، ارزش بازار توکن چین‌لینک به 3.8 میلیارد دلار رسیده است و در محدوده قیمت 7.89 دلار خرید و فروش می‌شود.

مقاله پیشنهادی: چین لینک چیست

فعالیت قوی نهنگ‌ها، دلیل اصلی افزایش قیمت سریع لینک در اواخر هفته گذشته بود. داده‌های پلتفرم تحلیلی سانتیمنت (santiment) نشان می‌دهد که میزان فعالیت نهنگ‌های چین لینک در هفته گذشته، به بالاترین میزان در 4 ماه گذشته رسیده است.

در گزارش سانتیمنت عنوان شده است:

نهنگ‌های لینک این آخر هفته کاملا فعال بوده‌اند و توانستند قیمت را چندین بار تا مرز 8 دلار بالا ببرند. روز شنبه شاهد 33 تراکنش با ارزش بالای یک میلیون دلار بودیم که از 27 ژوئن (6 تیر) بی سابقه بوده است.

نمودار قیمت چین لینک | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت چین لینک

در ماه گذشته، چین‌لینک همواره توسط سرمایه گذاران و معامله گران ارزهای دیجیتال زیر نظر بوده است. فعالیت نهنگ‌ها نیز در این ماه (اکتبر) پر قدرت بوده است.

در حال حاضر، سطح 8 دلار به عنوان یک مقاومت سرسخت برای چین‌لینک به شمار می‌رود. شکست این مقاومت و عبور قیمت از این محدوده، می‌تواند راه را برای صعود بیشتر این ارزهای دیجیتال هموار کند. گفتنی است قیمت چین لینک برای مدت طولانی در حال تثبیت در محدوده 6 تا 8 دلار بوده است.

صرافی بایننس (binance) هفته گذشته از راه اندازی شبکه اوراکل (oracle) خود خبر داد. در نتیجه چین لینک در زمینه ارائه خدمات اوراکل، با رقیب جدیدی مواجه شده است.

تحلیل قیمت چین لینک و سایر آلتکوین‌ها 

هفته گذشته، اکثر آلتکوین‌ ها رشد قیمت خوب و قدرتمندی را به ثبت رساندند. این اتفاق با ضیافت میم کوین‌ها همراه شده است، به طوری که دو میم کوین اصلی بازار، یعنی دوج و شیبا اینو، رشد چشمگیری داشتند. در حال حاضر قیمت دوج کوین با 100 درصد افزایش نسبت به هفته قبل خرید و فروش می‌شود

با این حال، رشد سریع قیمت دوج کوین، با یک اصلاح سریع نیز همراه بود. در زمان انتشار این خبر، قیمت دوج کوین پس از اصلاح 8.68 درصدی، در محدوده قیمت 12 سنت معامله می‌شود و ارزش بازار آن به 13.8 میلیارد دلار رسیده است.

بجز میم کوین‌ها، اتریوم نیز با افزایش قیمت قابل توجهی همراه بود و در نمودار هفتگی، شاهد رشد نزدیک به 20 درصد بوده است. در یک ماه گذشته، دومین رمزارز بزرگ بازار، نسبت به بیتکوین عملکرد به مراتب بهتری داشته و از لحاظ افزایش قیمت، به وضوح نسبت به بیتکوین برتری داشته است.

سانتیمنت در این رابطه گزارش داده است:

با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه اکتبر، دامیننس یا سلطه اتریوم نسبت به بیتکوین و سایر رمزارزها در حال افزایش بوده است. این اتفاق در پی افزایش قابل توجه آدرس‌های جدید اتریوم رخ داده است. در صورت تداوم رشد قیمت اتریوم، انتظار می‌رود فعالیت آدرس‌های اتریوم نیز بهبود یابد.

برای اطلاع از آخرین اخبار چین لینک، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت چین لینک مراجعه نمایید.

ترجمه: تیم خرید و فروش چین لینک صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *