وجود یک مانع برای آغاز روند صعودی اتریوم

وجود یک مانع برای آغاز روند صعودی اتریوم | همتاپی


قیمت اتریوم بعد از برخورد به مقاومت ۱,۹۲۰ دلار کاهش یافته است. این ارز دیجیتال تنها در صورتی می‌تواند یک روند صعودی جدید را آغاز کند که از مقاومت‌های ۱,۹۲۰ دلاری و ۱,۹۳۰ دلاری خود عبور نماید.

اتریوم همچنان در تلاش است که از مقاومت ۱,۹۲۰ دلاری عبور کند. قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر در بالای محدوده ۱,۸۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار داد. در نمودار ساعتی اتریوم، یک خط روند صعودی مهم در نزدیکی حمایت ۱,۸۹۰ دلاری قرار دارد. در صورت عبور از حمایت ۱,۸۷۰ دلار، قیمت اتریوم می‌تواند با سقوط قابل‌توجهی مواجه شود.

قیمت اتریوم به محدوده حمایتی مهمی رسیده است

قیمت اتریوم بعد از اینکه نتوانست از مقاومت ۱,۹۲۰ دلار عبور کند، مانند بیت کوین وارد یک روند اصلاحی و نزولی شد و به زیر ۱,۹۰۰ دلار رسید.

اتریوم حتی به زیر سطح ۲۳.۶ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند کشیده‌‌شده از اوج ۱,۸۳۶ دلار تا کف ۱,۹۳۰ دلار) هم رسید. با این حال، خریداران این ارز دیجیتال در بالای محدوده ۱,۸۷۰ دلار به‌شدت فعال شدند. علاوه بر این، همان طور که گفته شد، در نمودار ساعتی اتریوم یک خط روند صعودی مهم در نزدیکی حمایت ۱,۸۹۰ دلاری این ارز دیجیتال به وجود آمده است.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

اتریوم در حال حاضر در بالای محدوده ۱,۸۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود معامله می‌شود. اولین مقاومت این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده ۱,۹۲۰ دلار قرار دارد. مقاومت بعدی آن هم در نزدیکی سطح ۱,۹۳۰ دلار است.

نمودار قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم، منبع: تریدینگ ویو

عبور از مقاومت ۱,۹۲۰ و ۱,۹۳۰ دلار ممکن است قیمت اتریوم را به ۲,۰۰۰ دلار برساند. مقاومت بعدی این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده ۲,۰۵۰ دلار قرار دارد که عبور از آن می‌تواند قیمت اتریوم را به ۲,۱۲۰ دلار برساند. در صورت تداوم این روند نزولی نیز قیمت آن ممکن است به مقاومت ۲,۲۵۰ دلار برسد. مقاومت بعدی اتریوم هم در محدوده ۲,۲۰۰ دلار است.

حمایت‌های اتروم

اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱,۹۲۰ دلاری خود عبور کند، ممکن است به روند نزولی خود ادامه دهد. اولین حمایت این ارز دیجیتال در محدوده ۱,۸۹۰ دلار و روند مذکور قرار دارد.

حمایت اصلی اتریوم هم در ناحیه ۱,۸۷۰ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. این ناحیه در نزدیکی محدوده ۶۱.۸ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند کشیده‌‌شده از اوج ۱,۸۳۶ دلار تا کف ۱,۹۳۰ دلار) قرار دارد.

در صورت بسته شدن کندل اتریوم زیر محدوده ۱,۸۷۰ دلار، قیمت آن ممکن است به حمایت ۱,۸۴۰ دلار برسد. در صورت تداوم روند نزولی مذکور، قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به سطح ۱,۸۰۰ دلار یا حتی ۱,۷۸۰ دلار برسد.

شاخص‌های تکنیکال

شاخص مکدی (MACD) در نمودار ساعتی اتریوم: قدرت آن در منطقه نزولی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی (RSI): زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

مهم‌ترین حمایت‌ها: ۱,۸۷۰ دلار

مهم‌ترین مقاومت: ۱,۹۲۰ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های اتریوم، به صفحه تحلیل اتریوم و پیش بینی اتریوم مراجعه کنید.

منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *