ورود پول هوشمند به اتریوم در قیمت کف بازار

تحلیل قیمت اتریوم | همتاپی

حساب کاربری Whale Alert که فعالیت نهنگ‌های بازار را رصد می‌کند، به تازگی اعلام کرده است که در روز گذشته، دو کیف پول ناشناس، حجم قابل توجهی از دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار، یعنی اتریوم (ETH) را به صرافی معتبر آمریکایی Coinbase منتقل کرده‌اند.

نگذار دارایی هات از دست بره

تعداد اتر جابجا شده در این دو تراکنش تقریباً یکسان بوده و ارزش هردوی آن‌ها نزدیک به 35 میلیون دلار بود. در این دو تراکنش به ترتیب 21,410 و 21,439 اتر جابجا شده است که به نظر می‌رسد این اقدام با هدف فروش اتر صورت گرفته باشد. با این حال، پس از انتقال این میزان اتر به کوین بیس توسط نهنگ‌ها، قیمت اتریوم کمتر از 2 درصد کاهش پیدا کرد.

اواسط هفته گذشته نیز شاهد دو تراکنش هنگفت اتر به مقصد کوین بیس بودیم که هرکدام شامل 150 هزار اتر بود. اگرچه تجزیه و تحلیل عمیق Arkham Intelligence نشان داد که این تراکنش‌ها، مربوط به جابجایی داخلی اتر بین کیف پول‌های سرد و گرم کوین بیس بوده است.

[مطالب مرتبط: آرامش قبل از طوفان قیمت بیت کوین؛ تحلیل آینده بیت کوین]

همچنین چند روز قبل خبری مبنی بر ورود پول هوشمند به صرافی بایننس برای خرید اتریوم منتشر شد که حاکی از خرید 20 هزار اتر به ارزش تقریباً 36 میلیون دلار توسط یک نهنگ ناشناس بود.

بهترین قیمت تومانی

برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که این نهنگ منتظر رشد چشمگیر قیمت اتر در آینده نزدیک است.

در زمان نگارش این مطلب، خرید و فروش اتریوم با قیمت 1,625 دلار انجام می‌شود. با توجه به ارسال چندین درخواست برای ثبت صندوق‌های قابل معامله لحظه‌ای و آتی اتر، ممکن است به زودی شاهد افزایش قابل‌توجه قیمت این ارز دیجیتال باشیم.

اما با این حال باید منتظر ماند و شرایط بازار را مورد بررسی قرار داد. در صفحه پیش بینی قیمت اتریوم می‌توانید جدیدترین تحلیل‌های قیمت اتریوم را مشاهده کنید.

در صورتی که به تاگی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌اید، هر گونه سوال یا نیاز به راهنمایی دارید در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *