آیا افزایش فعالیت نهنگ‌ها، قیمت اتریوم را به ۲,۰۰۰ دلار می‌رساند؟

قیمت اتریوم (ETH) بعد از جبران ضررهای چند ماه گذشته، از سطح 1,260 دلار بالاتر رفت. بعد از ثبت کف موضعی برای قیمت اتر در روز شانزدهم دسامبر، سرمایه‌گذاران بزرگ بازار ارزهای دیجیتال، به‌سرعت شروع به خرید توکن‌های اتریوم در مقیاس انبوه کردند. به خاطر همین افزایش فعالیت نهنگ‌ها در چند روز گذشته، قیمت اتر شاهد رشد 5 درصدی بوده است.

فعالیت‌های چشمگیر نهنگ‌های اتریوم

 به گزارش پلتفرم تحلیل درون زنجیره‌ای سانتیمنت (Santiment)، در روز گذشته 611 تراکنش توسط نهنگ‌ها انجام شده که ارزش آن‌ها بیش از 100,000 دلار بوده است. با این وجود، این رقم در روز پنج‌شنبه اوج گرفت و به رقم قابل توجه یک میلیون دلار طی 419 تراکنش رسید.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

داده‌های این پلتفرم همچنین نشان می‌دهند تقاضای مداوم و روبه‌رشدی برای اتر بین نهنگ‌های ارز دیجیتال وجود دارد که گزارش قبلی را قوت می‌بخشد.

خرید اتریوم توسط نهنگ‌ها | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

خرید اتریوم توسط نهنگ‌ها. منبع: سانتیمنت

موج صعودی قیمت اتر تا کی ادامه دارد؟

 این جهش گزارش شده توسط پلتفرم سانتیمنت، بیشتر از مقداری است که روز 16 دسامبر ثبت شده بود. یک تفسیر این داده این است که دیدگاه نهنگ‌ها درباره اتریوم، صعودی است و در نتیجه تا وقتی فرصت وجود دارد، اتر بیشتری می‌خرند. این نوع حمایت از سوی چنین هولدرهای بزرگی، می‌تواند موج صعودی را تداوم ببخشد و قیمت اتر را بالاتر ببرد.

مطالب مرتبط: قیمت اتریوم برای عبور از ۱,۳۰۰ دلار آماده است

بعد از انتقال موفقیت‌آمیز از فرایند اجماع اثبات کار به مکانیزم اجماع اثبات سهام، نقطه عطف کلیدی بعدی برای هولدرهای اتر، از استیک خارج کردن اتریوم از قرارداد دسامبر 2020 خواهد بود. در هفته‌های گذشته، توسعه‌دهندگان اتریوم، آنلاک کردن اتر را نسبت به سایر آپگریدهای اکوسیستم در اولویت قرار داده‌اند و زمان اجرایش را بعد از هارد فورک شانگهای، تعیین کرده‌اند.

در حال حاضر، قیمت اتر 1,246 دلار است. براساس داده‌های وبسایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، این رقم نشان‌دهنده افت 0.86 درصد طی 24 ساعت گذشته و رشد 4.9 درصدی طی 7 روز گذشته است.

برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت اتر به صفحه تحلیل اتریوم مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتاپی

 

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *