سایت استخراج بیت کوین، معرفی فهرست ۷ سایت برتر ۲۰۲۴

چکیده مطلب:

زمانی که صحبت از سایت استخراج بیت کوین می‌شود، غالباً منظور سایت‌های استخراج ابری بیت کوین هستند، این سایت‌ها پول شما را می‌گیرند و به شما مقدار مشخصی قدرت هش اجاره می‌دهند (مثلا به ازای 120دلار ماهانه، 2.64تراهش بر ثانیه)، نکته مهم این است که تعداد سایت‌های معتبر در این زمینه بسیار کم است و اکثراً از حاشیه سود پایینی (حداقل برای ما ایرانی‌ها) برخوردار هستند، به همین دلیل بسیاری از کلاهبرداران با راه اندازی سایت‌های کلاهبرداری استخراج ابری بیت کوین و با پرداخت سودهای عجیب، اقدام به کلاهبرداری از افراد تازه کار می‌کنند. در این مقاله ما لیست هفتایی(BeMine، StormGain، Ecos، KuCoin، Nicehash،tophash، SloMining) از بهترین سایت‌های استخراج ابری را با امتیاز ثبت شده در سایت‌های اعتبار سنجی برایتان آورده‌ایم تا خود در مورد کار کردن با آن‌ها تصمیم بگیرید.

بهترین سایت‌های استخراج ابری بیت کوین در 2023 | همتاپی

بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین چیست؟ بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین رایگان چه سایت‌هایی هستند؟ استخراج ابری بیت کوین در ایران آیا امکان پذیر است؟

با بالارفتن تب خرید بیت کوین در چند سال اخیر احتمالاً شما هم زمزمه‌هایی را از گوشه و اطراف شنیده‌اید که به شما توصیه است که «بیا و پولت را در فلان سایت استخراج ابری بگذار و بی دغدغه بیت کوین استخراج کن!»

باید به شما بگوییم که اگر چه این صداها و پیشنهادات ممکن است وسوسه کنند باشد، اما توصیه می‌کنیم قبل از آن که دل به آنان بسپارید این مقاله را مطالعه کنید.

در این مقاله ما به سراغ این سوال رفته‌ایم که بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین چیست؟ و در ایران کدام سایت استخراج ابری بیت کوین از همه معتبرتر است، اما قبل از آن کمی هم برایتان از مصایب استخراج ابری بیت کوین روضه خوانده‌ایم.

مقاله پیشنهادی: بیت کوین چیست؟

پس بهتر است با ما در این مقاله همراه باشید.

استخراج ابری چیست و آیا واقعیت دارد؟

قطعا عنوان این بخش خود به تنهایی یک مقاله مفصل را می‌طلبد، اما صرفا جهت آشنایی شما با مفهوم رایانش ابری در این بخش کمی به تکنولوژی رایانش ابری پرداختیم و سپس به سراغ چیستی و چگونگی استخراج ابری یا کلود ماینینگ (Cloud mining) رفتیم.

یادمان هست که این مقاله برای معرفی بهترین سایت‌های استخراج ابری نوشته شده است پس اگر در مورد رایانش ابری و استخراج ابری اطلاعات دارید یا حوصله خواندن این بخش را ندارید اینجا کلیک کنید.

رایانش ابری چیست؟

اگر بخواهیم تعریفی یک خطی از رایانش ابری ارائه دهیم باید بگوییم:

به یکپارچگی و تجمیع قدرت چندین سرور یا کامپیوتر متصل به یک شبکه برای تحقق یک یا چند هدف، رایانش ابری (Cloud computing) گفته میشه.

قطعا جمله بالا بدون مثال شما را بیشتر گیج خواهد کرد، پس بیایید با یک مثال مفهوم رایانش ابری را بشکافیم.

چرا از واژه ابر برای این تکنولوژی استفاده می‌شود؟
از کلود یا ابر به خاطر ناپیدا بودن و مبهم بودن در آن به عنوان یک استعاره در این تکنولوژی استفاده شده است و اشاره به پیچیدگی سازوکار فنی این تکنولوژی دارد.

مثالی ساده از رایانش ابری

تصور کنید شما و دوستتان هر کدام 100 میلیون تومان پول دارید و قیمت پراید امروز 200 میلیون است.

شما صبح کار هستید و دوستتان شب کار، یعنی شما صبح به خودرو نیاز دارید و دوستتان عصر، ضمناً محل کار هر دوی شما هم دور است و هر دو برای رفتن به سرکار به یک خودرو نیاز دارید، چه کار می‌کنید؟

احتمالاً راه حل منطقی این باشد که هردو پولتان را روی هم بگذارید و یک خودرو پراید بخرید و به صورت اشتراکی از آن استفاده کنید. در این حالت هر دو نفر سنگی را به کمک هم از سر راه‌تان برداشتید که به تنهایی از عهده آن بر نمی‌آمدید.

رایانش ابری چیزی به مانند این مثال را به شرکت‌های که نیاز به منابع کامپیوتری دارند ارائه می‌دهد.

در رایانش ابری کامپیوترها، سرورها و هر واحد پردازشی در یک شبکه به یکدیگر متصل می‌شوند تا سنگ بزرگی را بردارند.

حال سوال مهم این است که آیا به وسیله رایانش ابری می‌توان بیت کوین استخراج کرد؟

آیا استخراج ابری ممکن است؟

پاسخ قطعا بله است، اما به شرطه‌ها و شروطه‌ها!؟

رایانش ابری کاربردهای مختلف و متنوعی دارد، از رندرینگ ابری و ارائه سرور ابری بگیرید تا همین استخراج ابری.

اما شرط و شروطش چیست؟

این که بخواهید چند صد ماینر را (برای بیت کوین) و یا چند صد کارت گرافیک را با یکدیگر در یک کلود قرار دهید و بعد قدرت هش ریت آن را بفروشید کمی به نظرتان عجیب نیست؟ اگر یک شرکت توانسته سرویسی را بر پایه چندین ماینر برای شما بالا آورد و تبدیل به یک کلود کند چرا باید قدرت هش ریت را به شما بفروشد؟ این کار مثل این است که مغازه بزنید، جنس را به هزار بدبختی بفروشید و سود کنید و بخواهید سود خود را تقسیم کنید!

حال تصور کنید که اکثر شرکت‌های استخراج ابری خارجی هستند و باید مالیات نیز پرداخت کنند.

این کار کمی عجیب است و معمول نیست، مگر در مواقعی که برای آن شرکت صرف نداشته باشد که خود بخواهد بیت کوین ماین کند؛ که در این حالت برای شما هم نیز صرف نخواهد داشت.

مطالب مرتبط: مزرعه بیت کوین چیست؟

یک مدل دیگر استخراج ابری نیز به این صورت است که یک کلود، منابع بلا استفاده خود را برای استخراج آماده می‌کند و در اختیار شما قرار می‌دهد. که البته این حالت نیز بهینه نیست و نمی‌تواند سودی را که استخراج دستگاه شخصی نصیبتان می‌کند به شما بدهد. (با عنایت به این نکته که شما در ایران زندگی می‌کنید و تقریباً از انرژی مجانی بهره‌مند هستید)

در نظر نگرفتن همین نکات بالا باعث شده است که در یکی دو سال اخیر افراد زیادی در دام سایت‌های استخراج ابری بیت کوین یا هر ارز دیگری بی‌افتند و دارایی خود را به باد دهند.

اما آیا همه سایت‌های استخراج ابری کلاهبرداری هستند؟(مانند کلاهبرداری‌های ترون؟)

قطعاً نه در ادامه فهرستی از چند سایتی که در این حوزه از همه معروف‌تر هستند معرفی می‌کنیم.

سه نکته برای انتخاب بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین

 • ما در این مقاله سعی کردیم که سایت‌ها و پلتفرم‌های موجود را از طریق نظر کاربران در سایت trustpilot و اعتبار دامنه و نکات امنیت‌ایشان از سایت scamadviser انتخاب کنیم.
 • اکثر سایت‌های استخراج ابری فرآیندهای شفافی ندارند، به همین خاطر ما به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم بدون تحقیقات کامل در هیچ کدامشان سرمایه‌گذاری کنید.
 • توصیه می‌کنیم از سایت‌ها و پلتفرم‌هایی که نرخ سودهایی عجیب و غریب پیشنهاد می‌دهند و سعی در وسوسه کردن شما دارند پرهیز کنید.

سلب مسئولیت: پیشاپیش به شما هشدار بدهیم که همتاپی در حال حاضر و بر اساس اطلاعات موجود این فهرست را تهیه کرده است و هیچ گونه مسئولیتی در قبال کلاهبرداری احتمالی به عهده نمی‌گیرد؛ به همین خاطر قبل از هر گونه سرمایه گذاری و یا اعتماد به سایت‌های معرفی شده، تحقیقات خود را کامل کنید.

بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین

بهترین سایت های استخراج ابری بیت کوین

در این بخش ما رقبای برتر سال 2024 را در مارکت استخراج ابری بیت کوین گلچین کرده‌ایم تا شما دامنه بهینه‌تری برای انتخاب خود داشته باشید.

1. BeMine

سایت BeMine یکی از بهترین سایت‌های استخراج ابری بیت کوین | همتاپی

سایت BeMine، که از سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرده است، سه دسته اصلی را برای بلاکچین‌ها اختصاص داده است.

شما در این سایت می‌توانید برای بیت کوین و آلتکوین‌ها طرح‌های مختلفی داشته باشید. همچنین می‌توانید هش ریت‌های این سایت را به مدت 48 ماه پیشاپیش، پیش‌خرید کنید.

آن‌ها ادعا می‌کنند که با برجسته‌ترین سازمان‌های صنعتی در روسیه همکاری می‌کنند و محل شرکت و دیتاسنترهای خود را نیز روسیه ثبت کرده‌اند.

کاربران در این سایت می‌توانند تا 0.1 درصد از یک دستگاه استخراج بیت کوین (ASIC) را خریداری کنند.

همچنین این سایت از توکن Pawā، که توکن اختصاصی خودش است، نیز پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید با توکن اختصاصی BeMine از تخفیفات در خرید سرور بهره‌مند شوید.

نکات مثبت BeMine

 • دسترسی ساده و آسان
 • مناسب برای افراد تازه کار به دلیل پایین بودن حداقل سرمایه‌گذاری
 • توکن بومی Pawā و امکان تخفیف گرفتن به وسیله این توکن
 • کاربران می‌توانند بخشی از ماینرهای ASIC را خریداری کنند
 • ماشین حساب ماینینگ ابری
 • سپرده گذاری بدون کارمزد
 • ارائه تجزیه و تحلیل و پشتیبانی از طریق تلگرام

نکات منفی BeMine

 • خدمات ضعیف‌تر نسبت به رقبا

بررسی اعتبار سایت BeMine

در جدول زیر می‌توانید امتیازات مرتبط به این سایت را در دو پلتفرم trustpilot و scamadviser مشاهده نمایید:

لینک نظرات امتیاز تعداد نظرات توضیحات
trustpilot.com 3.3/5 39 این سایت bemine را به خاطر روسی بودن بعد از حمله روسیه به اوکراین تحریم کرده و نظر جدید دریافت نمی‌کند.
scamadviser 45/100 47 1- از هاست اشتراکی برای وب سایت خود استفاده کردند.
2- هویت سازنده سایت شفاف نیست.

بررسی تجارب مثبت و منفی کاربران از BeMine

در این بخش به بررسی چند تجربه مثبت و منفی که بر روی دو پلتفرم trustpilot.com و scamadviser ارائه شده است آورده‌ایم:

نظر مثبت:

سلام، من کمی بیش از دو ماه است که مشتری Bemine هستم و تجربه من از Bemine بسیار مثبت بوده است.
نه تنها هر روز بدون مشکل پول به من پرداخت شده است، بلکه توانستم 0.005 بیت کوین را از کیف پول Bemine خود به کیف پول خود در بایننس انتقال دهم. انجام این کار 15 ساعت طول کشید، اما زمانی چک‌های مرتبط با پولشویی بر روی آن انتقال انجام شد متوجه شدند مشکلی نیست و انتقال انجام شد.

Michael Forester سال 2021 از نیوزیلند

نظر منفی:

اون‌ها یک مشت کلاهبردار معمولی هستند! سایت را با تصاویر تزئین کرده‌اند، اما در واقع نمی‌توانند ثابت کنند که ظرفیت‌های خود در کجا قرار دارد. می‌شود بررسی‌های سایت‌های دیگر را خواند و حتی بیشتر متقاعد شد که کلاهبرداران!

Sergey اکتبر 2021 از روسیه

2. StormGain

سایت استورم گین (StormGain) که در سال 2019 تأسیس شد به شما این امکان را می‌دهد که در کنار استخراج ابری به معاملات اهرمی نیز بپردازید. همچنین این پلتفرم دارای صرافی و کیف پول مخصوص به خود نیز هست.

نکات مثبت StormGain

 • خدمات قانونی و قابل اعتماد
 • پرداخت‌های زمان بندی شده و مستمر (هر 40 دقیقه)
 • پشتیبانی خوب
 • امکان انجام معاملات اهرمی

نکات منفی StormGain

 • فرآیند پاداش دهی استخراج شفاف نیست
 • هیچ ربات داخلی برای خودکارسازی معاملات وجود ندارد.

بررسی اعتبار سایت StormGain

در جدول زیر می‌توانید امتیازات مرتبط به این سایت را در دو پلتفرم trustpilot و scamadviser مشاهده نمایید:

لینک نظرات امتیاز تعداد نظرات توضیحات
trustpilot.com 4.2/5 37000 این سایت یک صرافی است که خدمات استخراج ابری نیز ارائه می‌دهد.
scamadviser 60/100 36488 1- به گفته complytron.com این سایت کلاهبرداری است.
2- در میان گزارش‌هایی ثبت شده موارد کلاهبرداری دیده می‌شود.

بررسی تجارب مثبت و منفی کاربران از سایت StormGain

نظر مثبت:

من شروع به استفاده از برنامه فقط برای استخراج btc و معامله پاداش استخراج شده خود کردم، اما در کمال تعجب توانستم سودی را که از معامله با پاداش استخراج شده به دست آوردم، برداشت کنم.

EZEANI ARMSTRONG فوریه 2021 نیجریه

نظر منفی:

دارم سعی می‌کنم پلتفرم Stormgain بفهمم!

شما استخراج رایگان کریپتو را فعال می‌کنید و شرایطی را ارائه می‌دهید که پس از تکمیل شرایط، کوین‌های استخراج‌شده به پاداش تبدیل می‌شود، که عجیب به نظر می‌رسند. دوباره، من می خواهم 11.8 usdt از کوین‌های خود را برداشت کنم و شما می‌خواهید 11usdt را به عنوان کارمزد خود دریافت کنید، آیا به نظر شما خوب است؟

Abumere Louis دسامبر 2021 نیجریه

3.Ecos 

سایت استخراج ابری اکو (ECO) | همتاپی

سایت استخراج ابری اکو (ECO) یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین پلتفرم‌های استخراج ابری است. این سایت که از سال 2017 تاسیس شده است اولین پلتفرم استخراج ابری بود که به صورت قانونی فعالیت می‌کرد. این شرکت در منطقه آزاد اقتصادی ارمنستان فعالیت می‌کند.

شرکت اکو تاکنون توانسته بیش از 100 هزار کاربر فعال از سراسر جهان جذب کند.

شما می‌توانید به راحتی نرم افزار این پلتفرم را دانلود کنید و با حداقل 150 دلار در این سایت سرمایه‌گذاری کنید.

نکات مثبت ECO

 • پرداخت‌های روزانه
 • حداقل برداشت پایین
 • ریسک تقلب کم

نکات منفی ECO

بررسی اعتبار سایت Ecos

در این بخش به بررسی چند تجربه مثبت و منفی که بر روی دو پلتفرم trustpilot.com و scamadviser ارائه شده است آورده‌ایم:

لینک نظرات امتیاز تعداد نظرات توضیحات
trustpilot.com 3.9/5 844 این سایت یک صرافی است که خدمات استخراج ابری نیز ارائه می‌دهد.
scamadviser 50/100 818

بررسی تجارب مثبت و منفی کاربران از سایت ECO

در این بخش به بررسی چند تجربه مثبت و منفی که بر روی دو پلتفرم trustpilot.com و scamadviser ارائه شده است آورده‌ایم:

نظر مثبت:

من همیشه به استخراج به عنوان یک مفهوم علاقه مند بوده ام، اما چشم انداز راه اندازی و نگهداری یک ASIC رک و پوست کنده مرا ترسانده بود. من به اندازه کافی در مهارت های کامپیوتری خود اطمینان ندارم. ECOS، با گزینه ای برای خرید ASIC و میزبانی آن در سایت خود، جایی که توسط حرفه ای ها نگهداری می شود، یک نجات دهنده واقعی بوده است.

Scotty Allyn دسامبر 2023 استونیا

نظرمنفی:(توضیحات نویسنده:بنده خدا خیلی بد نوشته کامنتش رو)

من در این پلتفرم مقداری پول سرمایه گذاری کردم، در ابتدا همه چیز درست بود و مشکلی نبود، سپس زمانی که خواستم مقداری از دارائیم رو به کیف پول trust ام منتقل کنم با مشکل مواجه شدم. به پشتیبانی که پیام دادم مشکل چیه؟ گفتن آدرس کیف پول تتر رو برامون بفرست، بنابراین من آن را دادم و از آنها پرسیدم آیا دادن آدرس usdt امن است، اون‌ها جواب دادن بله. اما بعد تمام دارایی کیف پول تتر من خالی شد. به پشتیبانی که پیام دادم اون‌ها بهم گفتن شما خیلی خوش شانس هستید که توی طرح استخراج ما سهیم شدید (بدون اجازه طرف پول‌هاش رو برای استخراج برداشته بودن). بعد من بهشون گفتن که مایل نیستم و پولم رو می‌خوام و اونا گفتن که باید 3000 هزار دلار اضافه کنی تا بتونی داریی‌ات رو برداری!. بنابراین مراقب باشید به مردم اعتماد نکنید فقط به خدا اعتماد کنید برای من یک درس خوب.

Mr sosa دسامبر 2024 هلند

4. KuCoin

صرافی کوکوین که از 2017 مشغول به فعالیت است یکی دیگر از سایت‌های استخراج ابری این لیست است.

این صرافی در حال حاضر، وام، سهام، معاملات P2P، معاملات آتی و معاملات SPOT را ارائه می‌دهد. صرافی کوکوین به دلیل محیط پلتفرم کاربر پسند خود بسیار مشهور است.

KuCoin در بیش از 150 کشور در دسترس و بالغ بر 600 ارز دیجیتال مختلف را در سبد خود جای داده است.

KuCoin Pool، سرویس استخراج ابری این صرافی است که یک استخر استخراج با کارایی بالا است و به شما امکان استخراج دارایی‌هایی مثل بیت کوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH) را می‌دهد.

نکات مثبت KuCoin

 • حداقل کارمزد را برای استخراج می‌گیرد
 • پلتفرم قابل اعتماد
 • KuCoin یک صرافی است و تحت نظارت هیچ رگولاتور مالی نیست

نکات منفی KuCoin

 • فقط می‌توان BTC و BCH را استخراج کرد

5. Nicehash

پلتفرم نایس هش (Nicehash) برای شما علاوه بر امکان استخراج ابری، بازار ارز دیجیتال نیز فراهم کرده است. افرادی که از این پلتفرم برای استخراج استفاده می‌کنند می‌توانند در بازار نایس‌هش ارزهای استخراج شده را به صورت مستقیم با یکدیگر خرید و فروش کنند. نکته درخشان این بازار این است که شما می‌توانید سیستم، GPU یا ASIC خود را به این بازار متصل کنید و هش ریت آن را نیز بفروش بگذارید.

چشم انداز اقتصادی در Nicehash حول بیت کوین متمرکز شده است. بنابراین، صرف نظر از اینکه کدام ارز دیجیتال استخراج می‌شود، در نیس هش همه چیز در نهایت به بیت‌ کوین تبدیل خواهد شد.

برخلاف سایر سایت‌های استخراج ابری مورد اعتماد، Nicehash هیچ سخت‌افزار استخراجی ندارد و همانطور که بالاتر اشاره کردیم کاربران رایانه‌های شخصی یا ریگ‌های ماینینگ خود را به سایر اعضا در بازار هش پاور متصل می‌کنند و قدرت محاسباتی ماشین‌های خود را اجاره می‌دهند.

نکات مثبت Nicehash

 • قابلیت درآمد زایی دوطرفه
 • تجارت هش ریت همتا به همتا

نکات منفی Nicehash

 • گرانتر از اکثر گزینه‌های استخراج ابری
 • پرداخت‌های دیر به دیر

بررسی اعتبار سایت Nicehash

در این بخش به بررسی چند تجربه مثبت و منفی که بر روی دو پلتفرم trustpilot.com و scamadviser ارائه شده است آورده‌ایم:

لینک نظرات امتیاز تعداد نظرات توضیحات
trustpilot.com 3.1/5 418
scamadviser 100/100 474 1- به گفته complytron.com این سایت کلاهبرداری است.
2- در میان گزارش‌هایی ثبت شده موارد کلاهبرداری دیده می‌شود.

بررسی تجارب مثبت و منفی کاربران از Nicehash

در این بخش به بررسی چند تجربه مثبت و منفی که بر روی دو پلتفرم trustpilot.com و scamadviser ارائه شده است آورده‌ایم:

نظر مثبت:

کافی‌ترین و سریع ترین پشتیبانی فنی. همیشه دقیق و لحظه‌ای. اگر در حال حاضر راه‌حلی برای مشکل وجود نداشته باشد به محض پیدا شدن راه حل توسط تیم فنی به شما اطلاع می‌دهند.

Andrew S نوامبر 2023 روسیه

نظر منفی:

قبل از وارد کردن پول به این پلتفرم، همه چیز را با دقت بخوانید، زیرا استخراج سود تضمین شده‌ای ندارد، حتی با بلوک‌های پردازش شده. بیشتر شبیه لاتاری به نظر می‌رسید. جایی که آنها از هزینه‌های تجهیزاتی که ما پرداخت می‌کنیم درآمد کسب می‌کنند و ارزش‌های استخراج شده را در توجیه عدم شکست بالای 100 درصد بلوک استخراج شده نگه می‌دارند.

Augusto Almeida نوامبر 2023 برزیل

6.تاپ هش (tophash)

جذاب‌ترین جنبه Top Hash امنیت غیر قابل نفوذ آن است. اکثریت قریب به اتفاق دارایی‌ها با خیال راحت در کیف پول‌های سرد و آفلاین نگهداری می‌شود.

نکات مثبت تاپ هش

 • انواع طرح های قراردادی با بازده بالا را ارائه می دهد.
 • کاربران می توانند اعضای جدید را برای دریافت جوایز حداکثر 3000 دلار آمریکا دعوت کنند
 • برای دریافت 5 دلار برای عضویت در ماینینگ رایگان ثبت نام کنید.

نکات منفی تاپ هش

 • تنوع محدود ارز دیجیتال
 • ربات‌های معاملاتی پشتیبانی نمی‌شوند

بررسی اعتبار سایت tophash

در این بخش به بررسی چند تجربه مثبت و منفی که بر روی دو پلتفرم trustpilot.com و scamadviser ارائه شده است آورده‌ایم:

سایت امتیاز دهنده امتیاز تعداد نظرات توضیحات
trustpilot.com 4.4/5 110
scamadviser 20/100 0 1- این سایت تعداد بازدید کننده بسیار کمی دارد.

2- هویت مالک کسب و کار ناشناس است

بررسی تجارب مثبت و منفی کاربران از تاپ هش

در این بخش به بررسی چند تجربه مثبت و منفی که بر روی دو پلتفرم trustpilot.com و scamadviser ارائه شده است آورده‌ایم:

نظر مثبت

در مقایسه با سایر پلتفرم ها، این پلتفرم معتبرتر و قابل اعتمادتر است. بسته هایی که خریداری کردم می توانند سرمایه و سود را به موقع برگردانند. دمتون گرم!

Mario Leonard دسامبر 2023 کانادا

نظر منفی

وای. همه چیز خوب پیش می رفت تا اینکه خطاهای متعددی در TopHash رخ داد و اکنون احساس می کنم این یک کلاهبرداری است و نمی توانم پولم را بیرون بیاورم.

Chris Klein ژانویه 2024

7. اسلو ماینینگ

پلتفرم SloMining به بیش از 300000 کاربر خدمات استخراج ابری ارائه می‌دهد. رابط کاربری مناسب، استفاده از انرژی خورشیدی برای استخراج بیت کوین از مزایای این شرکت محسوب می‌شود.

نکات مثبت اسلو ماینینگ

 • رابط کاربر پسند
 • مناسب برای مبتدیان
 • سود پایدار و برداشت روزانه را فراهم می‌کند
 • به کاربران امکان می‌دهد ارز مورد نظر خود را برای برداشت انتخاب کنند
 • از بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و USDT پشتیبانی می‌کند
 • از تکنیک های استخراج پایدار استفاده می‌کند

نکات منفی اسلو ماینینگ

 • برای خرید قراردادهای استخراج، سپرده های فیات را نمی پذیرد
 • هیچ قرارداد استخراج رایگان وجود ندارد

بررسی اعتبار سایت SloMining

اسلو ماینینگ یکی از بهترین سایت های استخراج بیت کوین | همتاپی

در این بخش به بررسی چند تجربه مثبت و منفی که بر روی دو پلتفرم trustpilot.com و scamadviser ارائه شده است آورده‌ایم:

سایت امتیاز دهنده امتیاز تعداد نظرات توضیحات
trustpilot.com 3.2/5 51
scamadviser 47/100 35 1- هویت مالک کسب و کار ناشناس است.

2- این سایت از سرور اشتراکی استفاده می‌کند

بررسی تجارب مثبت و منفی کاربران از این سایت

در این بخش به بررسی چند تجربه مثبت و منفی که بر روی دو پلتفرم trustpilot.com و scamadviser ارائه شده است آورده‌ایم:

نظر مثبت:

من تا الان 1000 دلار سرمایه‌گذاری کردم. بعد از چند هفته من این 1000 دلار را برداشت کردم. این بدان معنی است که سرمایه سرمایه گذاری شده تضمین می‌شود، حتی اگر در پرداخت‌های آتی مشکلاتی وجود داشته باشد. پرداخت بدون هیچ مشکلی کار کرد. حالا قراردادها را با سودی که قبلاً به دست آورده‌ام، می‌گذارم. اگر پرداخت‌های آتی کار نکرد، در اینجا در مورد آن گزارش خواهم کرد. لطفا ببخشید انگلیسی بد من، من اهل آلمان هستم.

Christian Böckl دسامبر 2023

نظر منفی: 

کلاهبرداری و سرقت، این یک شرکت دزد و جنایتکار است. تمام سرمایه‌ام را که نزدیک 2800 دلار بوداز من گرفتند. این اتفاق در پلن کریسمشون برام رخ داد. آنها تمام حساب‌های افرادی که من معرفی کرده بودم نیز دزدیده‌اند و به درخواست های من پاسخ نمی‌دهند. لطفا یک راه حل قانونی برای شکایت از این شرکت کثیف و جنایتکار به من نشان دهید.

Reza Momeni ژانویه 2024

لیست 7 تایی که در بالا آوردیم صرفاً بر اساس تحقیقات و پیشنهاد سطح وب در سال 2024 آورده شده است و ممکن است برای کاربران ایرانی مناسب نباشد.

اما سوال اینجاست که چه پلتفرم استخراج بیت کوینی برای ایرانیان مناسب است؟ آیا پلتفرم استخراج بیت کوین ایرانی وجود دارد؟

مطالب مرتبط: بهترین سایت استخراج ترون

استخراج ابری بیت کوین در ایران

استخراج ابری بیت کوین در ایران | همتاپی

در حال حاضر هیچ سایتی و شرکتی در ایران وجود ندارد که به صورت قانونی خدمات استخراج ابری بیت کوین را به شما ارائه دهد.

اما علی رغم این که هیچ سایت و شرکتی در ایران مجوز قانونی استخراج ابری ندارد، شما می‌توانید به صورت قانون اقدام به استخراج ارزهای دیجیتال قانونی در ایران کنید! تنها کافی است که مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. از سایت‌های رایانش ابری مانند (آروان، پارس‌پک، ایرانسرور، ابر فردوسی یا تورین) یک سرور قدرتمند تهیه کنید.
 2. ترجیحاً فکر استخراج بیت کوین را از سر خود بیرون کنید و به دنبال یک گرافیک ابری قدرتمند برای استخراج آلتکوین‌ها باشید.
 3. حتما توجه داشته باشید که باید یک سرور لینوکس یا ویندوز تهیه کنید، هاست ابری یا سرور جوپیتر لب یا ورد پرس به برای شما مناسب نیست.
 4. نرم افزار استخراج ارز مورد نظر را روی ماشین مجازی نصب کنید و کیف پول خود را به آن متصل کنید.

مهمترین نکته در این میان این است که قبل از همه این کار‌ها حتما باید حساب و کتاب کنید که آیا برای شما صرف می‌کند که با این روش ارز دیجیتال استخراج کنید یا نه. در حال حاضر و در بازار نزولی اصلا به شما توصیه نمی‌کنیم که حتی به این روش فکر کنید.

مراقب کلاهبرداران استخراج ابری در ایران باشید!

مراقب کلاهبرداران ایرانی باشید، در چند وقت اخیر عده‌ای سود جو با تبلیغ استخراج ابری بیت کوین در ایران اقدام به جذب سرمایه و کلاهبرداری از مردم کردند.

کلاهبرداری با نام استخراج ابری بیت کوین

تنها کافی است به تعدادی از کامنت‌هایی که افراد در زیر همین مقاله گذاشتند رجوع کنید، تا بیشتر در مورد کلاهبرداران ایرانی که از نام استخراج ابری سو استفاده می‌کنند آگاه شوید.

کلام آخر

کلام آخر را می‌توان با چند پرسش به اتمام رساند:

 1. آیا استخراج ابری واقعی است؟ بله، اما معدود شرکت‌هایی در دنیا آن را به صورت قانونی ارائه می‌دهند.
 2. آیا استخراج ابری در ایران امکان پذیر است؟خیر، هیچ شرکت استخراج ابری در ایران به صورت رسمی فعالیت نمی‌کند و شما تنها می‌توانید با کانفینگ کردن سرورهای اجاره‌ای که از این سایت‌ها می‌گیرید ارز دیجیتال استخراج کنید.
 3. بهترین سایت‌های استخراج ابری چه سایت‌هایی هستند؟ لیست 7تایی بالا که معرفی کردیم بهترین سایت‌های استخراج ابری 2024 هستند، اما بسیاری از آنان با ایرانیان همکاری نمی‌کنند.

مطالب مرتبط با مقاله استخراج ابری بیت کوین

 • اگر دغدغه آزادی و امینت مالی دارید بیت کوین استخراج کنید و اگر دغدغه محیط زیست نیز دارید حتما این کار را با پنل خورشیدی انجام دهید، ما در یک مقاله مفصل به سراغ استخراج بیت کوین با پنل خورشیدی رفته‌ایم و به سوالات اساسی حول این محور مهم پاسخ داده‌ایم.
 • بزرگترین فارم بیت کوین در جهان کدام فارم است؟ اگر طرفدار مباحث مرتبط به مزارع استخراج بیت کوین هستید توصیه می‌کنیم حتما این مقاله را مطالعه بفرمایید.
 • از معجزه شبکه لایتنیگ بیت کوین و ویژگی‌های منحصر به فرد کیف پول‌های لایتنینگ بیت کوین اگاه هستید؟ اگر نیستید حتما دو مقاله مهم ما در این زمینه را مطالعه کنید.
 • تا به حال از خود پرسیده‌اید که بیشترین بیت کوین متعلق به کیست؟ یا بزرگترین دارندگان بیت کوین چه کسانی هستند؟ پاسخ را می‌توانید در این لیــــنک جستجو کنید.

آیا شما تجربه کار با شرکت‌های استخراج ابری را داشته‌اید؟ خوشحال خواهیم شد که از تجربه خود در پایین این مقاله برایمان بگویید.

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام بی ماین کلاهبردار است چهار ماه قبل سه دستگاه خریدم بعد دوماه برداشت زدم واریز نشد سپس هر سه دستگاه را از کار انداختن و گفتند هزینه تعمیرات و نگهداری بایست واریز کنم. دو ماه هر چی ایمیل میزنم تلگرام ارتباط میزنم اصلا جواب نمیدند. اگر این کلاهبرداری نیست پس چی هست. مدارک اثبات هم موجوده

 2. بنده مبلغ ۲۹۵۰ دلار ماینر وان سرمایه گذاری کردم الان شرکت پولم رو بالا کشیده چکار کنم

  1. سلام متاسفم برای شرایطی که براتون پیش اومده، ولی جز شکایت کردن به پلیس فتا و انتقال موردتون به اینترپل راه حل دیگه‌ای وجود نداره

 3. بنده مبلغ ۳۰۰۰دلار ماینر وان سرمایه گذاری کردم الان شرکت پولم رو بالا کشیده چکار کنم

 4. خودتون رو علاف این سایتها نکنید ، بعد یک سال هم صد دلار گیرتون نمیاد . اگه میخاهید فعالیت کنید یا ماینر بخرید یا اینکه وقتی که قیمت میاد پایین ارز بخرید و وقتی بالا میره بفروشید . تولید کامپیوتر هش بر ثانیه هست و هر ۱۰۲۴ هش میشه یک کیلو ، ۱۰۲۴ کیلو هش میشه ۱ مگ ، ۱۰۲۴ مگا هش ۱ گیگا هش ، هر ۱۰۲۴ گیگا هش ۱ ترا هش . دستگاه های ماینر ۱۴ ۱۵ ترا هش اصلا سود ده محسوب نمیشن

 5. سلام
  سایت bemine پرداختی داره؟
  از طرفی ۱۳ روز ماینر رایگان در اختیار میزاره که روز اول ۹.۵ دلار به حسابم تو همون سایت واریز کرده که قابل برداشت نیست،چون باید به حد نصاب برداشت که حدود ۲۵۰ داار هست برسه
  ولی یه مساله ای که هست آدرس کیف پول بیت کوین میخوام ثبت کنم اخطار میده که آدرس اشتباهه
  در حالی که هم آدرس کیف پول تراست ولت و کوینومی هم زدم بازم این اخطار میده
  آیا آدرس بیت کوین کیف پول خاصی نیازه براش؟
  اگه نه چرا این مدلیه پس؟

  1. سلام نه باید با آدرس کیف پول بیت کوین کارتون راه بیفته، بهتره مشکلتون رو با پشتیبانیشون مطرح کنید

 6. سلام آیا سایت استخراج ابری ecosmining معتبر هست یا به قول معروف کلاهبرداری نیست؟

 7. سلام وقتتون بخیر ببخشید سایت hashshiny معتبر هست و آیا میشه از اون ارز دیجیتال استخراج کرد؟ ممنونم

 8. سلام ببخشید نظرتون در مورد TaredGPT می فرمایید آپ اون رو میشه در آپ استور هم دانلود کرد بنظر شما کلاهبرداری هستش یانه؟

 9. سلام. کانال تلگرامی بیت کوین ماینینگ چجوری استاد؟ تاحالا پولی درخواست نکرده ولی میخوای برداشت کنی پیغام میده باید کارمزد بدی. من شک کردم حقیقتا. تاحالام برداشت نزدم

  1. حقیقتا چیزی در موردش نه شنیدم و نه دیدم و از اونجایی که فقط یک کانال تلگرامی است به نظرم بو داره داستانش

    1. سلام امتیاز این سایت توی scamadviser بالاست ولی شما بهش اعتماد نکنید به سه دلیل:
     یک- سود غیر منطقی (حداقل ۱۲.۵ درصد در ماه)
     دو- نداشتن review توی سایت trustpilot
     سه- تبلیغات گسترده توی شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان

 10. سلام وقت بخیر سایت ماینر وان برای سرمایه گذاری قابل اعتماد هست؟ممنون میشم نظر شخصی بدین

  1. ۹۹درصد این سایت ها اسکم و کلاهبرداری.ه.ممکنه یک ماه سود بدن ولی تله اس که موجودی تو افزایش بدی .همون لحظه حسابت خالی میشه..اعتماد نکنید حتا مبلغ خیلی کم

   1. سایت procoin-miners چطوره آیا این
    شرکت معتبره ؟آیا این شرکت خارجی است؟ لطفا هرکس میداند راهنمایی کند

  1. سایت procoin-miners چطوره آیا این
   شرکت معتبره ؟آیا این شرکت خارجی است؟ لطفا هرکس میداند راهنمایی کند

  2. procoin-miners یک شرکت است در استرالیا فعالیت میکند هرچه تحقیق کردم نتونستم اطلاعات درستی بگیرم
   آقا علیرضا جان اگه اطلاعتی دارید بیان کنید سپاسگزارم رحمانی

 11. سلام اقای کیان منش در مورد سایت گلدن اربیتراژ و پست مایند و آسان کسب. نظری دارید ؟ تشکر

  1. سلام سایت های گلدن آربیتراژ و آسان کسب (هرچند که به استخراج ابری نامربوط هستند) اما کلاهبرداری هستند و حتی ممکنه در حال پولشویی باشن که در اون صورت پای شما هم به دادگاه باز میشه.
   یعنی هم پولتون به باد میره و هم احضاریه براتون میاد.
   اما چرا میگم کلاهبرداری هستند؟ دلیلش واضحه! سودهایی افسانه‌ای که وعده دادن.
   آسان کسب میگه با ۱۰ دلار من بهت ۵ تا ۸ دلار در روز سود میدم (یعنی بازگشت سرمایه دو روزه)
   گلدن آربیتراژ هم بهتون وعده سود ماهانه ۴۵ درصدی میده
   به خدا آربیتراژ اگه انقدر سود داشت صرافی‌های ایرانی مثل همتاپی خودشون انجام میدادن نه این که بیان بستری برای آربیتراژگرها فراهم کنند.
   از اون سایت دیگه هم اطلاعی ندارم
   پر سود باشید

  1. سلام امتیازش توی سایت scamadviser شده ۴۳ از ۱۰۰ ولی بازم قابل اعتماد نیست چون اگه یک سرچی بزنید این سایت رو تو فروم‌ها متوجه میشید که یکی دوبار سود میده بهتون میزاره برداشت کنید، بعد بهتون میگه مالیات بسته شده روی درآمدتون فلان قدر بدید باز بشه دسترسیتون. پولو که میدید دیگه خداحافظ…..

 12. سلام سایت Freemaining.club درسته یا کلاهبرداری هست لطفا راهنمایی کنید

 13. سلام وقتتون بخیر وشادی
  سایت miner one برای استخراج بیت کوین بررسی میکنید؟

  1. سلام من توی این سایت یک سال هستم مبلغ بالا نزاشتم ۱۵ دلار یک روزه سرمایه گذاری کردم و با مبلغ ۱۵ دلار بیت کویت رایگانی که میداد جمعا ۳۰دلار برداشت زدم کارمزد بالای داره ۰.۰۰۰۵کارمزد داره ولی بازم اگه سایت کلاه وردار نباشه ارزش داره با ۳۶۰ دلار روزانه ۳۶ دلار

 14. درود بر آقای کیان منش و اعضای داخل سایت
  لطفا کسی در مورد فعالیت ابری سایت Investingmine.com
  اطلاعاتی دارد.
  با تشکر

 15. سلام
  من حدود ۲ ماه هست که با سایت ecos mining آشنا شدم
  حتی یه بار برداشت بیت هم داشتم
  اما الان در کامنت ها خوندم که ممکنه کلاه برداری باشه
  البته بعد از درخواست برداشت دوم ، پیام تسویه هزینه برق ماینر برام اومد
  لطفا راهنمایی کنید

 16. سلام خواهش میکنم اگه اطلاعات درباره این سایت دارین بفرمایید که اسکم هست یا نه . خیلی سرچ کردم اما هیچ چیزی نمیتونم پیدا کنم دربارش . خواهش میکنم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه . اسمش هست epiccoin-minners . می‌خوام بدونم که اگه کلاهبرداری سایتش دیگه سرم کلاه گذاشتن

 17. با سلام

  سایت cluod miner که آقای نیکزاد کرمی دارنند تبلیغ میکنه و هر هفته جایزه میده تا ده روز یا ۲۰ روز سود روزانه واریز میکنه بعد از اون کلا نه سود واریز میکنه نه برداشت تایید میکنه کلاه برداری هوشمندانی میکنه حتی با تلفن همراه زنگ میزنه که تشویق کنه سرمایه گذاری بکنید پول را میخوره جوری در کانال های تلگرامی توضیح میده از مذهب و حرفهای استفاده میکنه که تشویه بشی واسه سرمایه گذاری من نزدیک ۳۰۰ دلار گذاشتم حتی ۵۰ دلار جایزه واریز کرد ولی چند روز بعد کلا هیچ جوابی ندادند حتی با این شماره ۰۹۱۸۶****۰۵ تماس گرفته بود الان کلا این خط نگ میخوره
  هر روز هم تعداد نفرات کانال تلگرام که عضو میشه زیادتر میشه الان نزدیک ۱.۵ میلیون نفر عضو شده
  لطفا به دوستان ودیگران اطلاع بدید که نیکزاد رمی کلاه بردار است به هیچ وجه سرمایه گذاری نکنند

  1. با سلام دقیقا ایشون کلاهبرداره و این اتفاق برای منم افتاده
   لطفا هماهنگ باشم با همدیگه که شکایت کنیم از دستش

   1. ولی من سرمایه گذرای کردم کاش زودتر این نظرات رو میخوندم الان میگه ۱۰۰ تتر بریز بهت سرمایه ت رو بدیم نیکزاد کرمی کلاهبردار حرفه ای هست لطفا لطفا لطفا گول نخورید

 18. باسلام و ویت بخیر خدمت شما
  خواستم بدونم نظرتون راجب سایت cluod minerچی هستش زیر نظر آقای نیکزاد کرمی هستش

  1. سلام اسم سایت رو تا حالا نشنیدم، ولی کافیه اسم اقای نیکزاد کرمی رو یک سرچ بزنید توی گوگل تا با مفهومی جدید از کلاهبرداری آشنا بشید

   1. جناب کیان منش چطوری میشه از کلود ماینر و یا هر سایت کلاهبردار دیگه شکایت کرد. و آیا مثمر ثمر خواهد بود یا خیر
    ممنون

    1. سلام وقت بخیر اگه پروژه‌ها مرتبط با افراد ایرانی بوده می‌تونید به پلیس فتا مراجعه کنید و گرنه باید بگم که خیلی دست ما ایرانی‌ها جایی بند نیست.

  2. سلام من مبلغ ۱۵میلیون پول گذاشتم نه از سود خبری هست و نه از پشتیبان هیچ کس جواب نیست لطفاً اگه کسی آدرسی چیز ازاین کلاهبردار داره لطفاً راهنمایی بفرمایید

  1. سلام کلاهبردار هستند با پولت باید خداحافظی کنی اگه بخوای بزاری اونجا

   1. ولی خیلی از بچه ها سرمایه گذاری کردن و سود هم گرفتن پلن ۱۵ روزها.۲۷درصد سود
    کمترین میزان ۱۶۰$

    1. همه پروژه‌های اسکم تا مدت زمانی سود میدن که ملت بهشون اعتماد کنن. دیگه یونیک فایننس نزدیک دو سال سود داد بعد پول ملت رو بالا کشید. باری به هر چهت دوست عزیز شما اختیار دار دارایی خودتون هستید ولی توصیه ما پرهیز کردن از این پروژه است.

    2. کلاهبردار واقعی ..خود نیکزاد کژمی هست الکی با وعده‌ای دروغین پول وسزمایه رو کمتر از یکماه بالا می‌کشه من وهمسرو ودو تا از دوستانمان ۵۳۰۰ تتر باختیم
     اصلا نمیتونی پول برداشت کنی جلوی برداشت رو میگیره
     ما که باختیم شمانبازین
     کاش یکی به ماهم راهنمایی میکرد

  2. کلاهبردارن. **** از عوامل سایت cryptoroyale.one هستن و تو کانال تلگرام سایت fomextreads رو تبلیغ می کنن کلاهبردارن بار اول برای من واریز کردن و جواب ایمیل هم میدادن از دفعه دوم نه پرداختی انجام شد و نه جواب ایمیل میدن

  3. miner one کلاهبردار هستن ..۱۸ میلیون از من خوردن … اصلا سراغ استخراج ابری نرید … اگه کلاهبرداری هم نباشه صرفه اقتصادی نداره ….

   1. من هم ۳۶۰دلار طرح یکساله خریدم بعد از چند تا برداشت ماینر خاموش شد و گفتن باید پول برق واریز کنی من ۸۵۱دلار برای برق واریز کردم الان دوماهه میگن اشتباه واریز کردی باید دوباره مبلغ صحیح واریز کنید، ۸۴۹دلار من ۲دلار هم بیشتر واریز کردم

 19. سلام این سایت رتبه اسکم بودنش چقدره و آیا معلومه چه مدت از فعالیتش میگذره؟

  ecosminer.com

   1. بچه ها کسی پول داره بره سمت تولید حتی با سرمایه کم،من از گیلانم
    راه زیاد هست
    گول نخورید بابا جون
    با اهل کار یا مجربات انسان های فعال تحیق داشته باشید

  1. سلام عزیزان گول هیچ کدام از این سایت ها زو نهوریت مخصوصا ماینر وان و و و
   بنده همه رو ورود مردم
   مثل طرح سالانه خریدم که روزی ١٠٠ دلار سود میده
   ٧٧٠ تا پرداخت میکنی بعد یهو میگه ٢۴۵٠ تا باید پول برق سال بدی و و و وهمه دروغ
   حتما کسی واست این کار رو بکنه
   با شماره من تماس بگیره تا راهنمایی کنم
   ٠٩٣٣ ******
   خواهشا پولتون رو دور نریزین با پول خانواده بازی نکنید
   راجع به ارز دیجیتال هم همینطور بنده چندین میلیارد این جا بازی دادم و تمام کلک ها زو و شگرد ها رو فهمیدم
   دوست ندارم در چاه بیوفته کسی
   خوهشا مواظب باشین عزیزانم
   هر کی خواست کاری انجام بده تماس بگیره تا اندکی راهنماییش کنم
   موق باشید
   تجربه معلم نامردی هست که اول امتحان میگیره بعد تدریس میکنه

 20. سلام داداش ، میشه درمورد وبسایت Bigmining.ltd هم یه توضیح مختصری بدی به من ، آخه من خودم خیلی تحقیق کردم کل این هفته رو مشغول جستجو بودم ولی چیز بدی ازش نشنیدم و‌ندیدم ، خواستم نظر شما رو بدونم داداش

  1. سلام به سه علت ازش دوری کنید:
   ۱- دامینش خیلی جونه و چند هفته عمر داره
   ۲- امتیاز scamadviser اش پایننه و احتمال اسکم بودن رو داره
   ۳- تمام صفحات هویتیشون مثفل our company یا about ریدایرکت شده روی صفحه ثبت نام و این مصداق بارز مخفی کردن هویته و اگه ریگی به کفششون نباشه هویتشون رو مخفی نمی‌کنن.

   1. درمورد این وبسایتا هم میشه توضیح مختصری بدین ،
    . hasshshiny.io و ecos.am و Bigmining.pro و اگه امکانش هست خودتون یه مورداعتمادیشو معرفی کنید برامون

    1. سلام در بین این گزینه ها hasshshiny انتخاب بهتریه اما باز هم با در نظر گرفتن توصیه‌های مطرح شده در مقاله سرمایه گذاری کنید

     1. Hashshiny بنظر شما سودش خیلی کم نیست از طود بانکی هم کمتر در میاد ؟؟؟!!

 21. سلام آقای کیانمنش خواستم نظرتون رو درباره سایت miner-us بدونم
  آیا کلاهبرداری هست یا نه . یک میلیون وچهارصدوچهل هزار و خورده ای اعضا داره. ۱۰هش ریت موقع ثبت نام هدیه میده و روزانه ۲.۵درصد سود سرمایه. ادرس شرکت هم نیویورک هست.
  ممنون

  1. سلام بشدت از این سایت پرهیز کنید
   این سایتTrustscore بشد پایینی داره (عدد ۲ از ۱۰۰) دلایل امتیاز پایین این سایت رو به شرح زیر آوردن:
   هویت صاحب وب سایت در WHOIS پنهان است
   سرور سایت دارای چندین وب سایت دیگر با بیینده کم است
   این وب سایت در حالی که تازه تاسیس است، نظرات زیادی دارد.
   همچنین می‌تونید کامنت‌های مردم در مورد این سایت رو توی لینک زیر بخویند:
   https://www.scamadviser.com/check-website/miner-us.co

 22. سلام آقای کیانمنش خواستم نظرتون رو درباره سایت ماینر وان بدونم آیا سایت قابل اعتمادیه چون هم از دولت انگلستان مجوز داره

  1. سلام وقت بخیر
   شرکت ماینر وان در سایت scamadviser امتیاز پایین ۴۱ رو آورده و مشکوک به کلاهبرداریه.
   همچنین صفحه about-usاش هم در دسترس نیست.
   توصیه میکنم به تنها یک آدرس در فوتر یک سایت که نشون میده دفتر اون شرکت در کجا ثبت شده اعتماد نکنید. در جریان باشید که شرکتی مثل یونیک فایننس هم ادعا می‌کرد در انگلیس دفتر داره و مورد تایید دولت انگلیسه و اکثر کسایی که براش عضوگیری میکردن خیلی روی این موضوع مانور میدادن.

   1. خیلی ممنون ولی خیلی خوب سود میدن اونطوری که نشون میده با پرداخت ۳۱۹دلاربرای خرید اشتراک یک ساله ماهیانه ۱۰۹۸دلار سود میده که خیلی طمع انگیزه

    1. اتفاقا هرجا خوب سود دادن شک کنید، شما همیشه برای تشخیص سود منطقی، نگاهتون به کف شاخص درآمدی یعنی نرخ بهره آمریکا باشه (تقریبا ۵.۵ درصد سالانه) اگر درصد سود پیشنهادی خیلی بیشتر از این بود حتمی ازش پرهیز کنید.
     توی این مورد به نظرم کلاهبرداری این سایت کاملا مشخصه.

     1. متاسفانه من،یه اشتراک خریدم ۲۷دلار ولی چشمم آب نمیخوره برام واریز کنند منتظرم تا یک ماه کامل بشه ببینم چی پیش میاد😂

  2. سلام دوستان به هیچ عنوان در سایت ماینر وان سرمایه گذاری نکنید حدود ۲۰۰ میلیون تومن از من کلاهبرداری کردند فقط خلاصه بگم هزار تومن نمی توانید از این سایت درآمد داشته باشید هر زمان که بخواهید برداشت بزنید با یک پیغام خطا روبرو می شوید فقط پول شما رو می گیرند همین و بس .

 23. سلام وقتتون بخیر
  سایت ecos مورد تاییده؟
  و اینکه جنسیس ماینینگ دیگه اکانت جدید قبول نمیکنه از سال ۲۰۲۰
  راهی براش نیست که با اونجا هم بتونیم کار کنیم؟
  بعد شما سایت minerone هم تایید میکنید؟

  1. سلام دوست عزیز وقت بخیر به صورت کلی ما نمی‌تونیم سایتی رو به صورت رسمی تایید کنیم، اما توصیه می‌کنیم که از سایت‌های کمتر شناخته شده مثل minerone دوری کنید.

   1. چندجا راجبش خوندم ونظرات خیلی مثبتی داشتن
    نزدیک ۳۰۰ هزار نفر عضو داره
    میخواستم بگم اگر میشه شما هم یه تحقیق کوچکی داشته باشید و به ما هم اعلام کنید

   2. سلام ببخشید استخراج ارز از سایت پیکر قانونی ندارد که؟
    یا جرم نیس که؟ دردسر ندارد؟

    1. سلام نه، فقط باید بسیار در انتخاب سایت برای استخراج ابری احتیاط کنید که مبادا کلاه سرتون بره.

   3. این سایت کاملان کلاه برداریه من ۱۰۰۰دلار گذاشتم موقع اولین برداشت حسابمو مسدود کرد و به بهانه اینکه باید پول برق یکسال بپردازم اون هم نزدیک ۵۰۰۰ دلار یا بیشتر میشد گول سود های زیاد نخورید این ماینر وان خیلی عوضین

    1. درود از منم یه ٧٧٠ و یه ٣٣٠ دلار رفت
     کسی میخواد راه رو پیدا کنه تماس بگیره
     بهدا در کشور ما خیلی مار ها هست
     ۰۹۳۳****۰۲۰

  1. سلام اگر منظورتون ecos است که همچنان در این آدرس مشغول به کاره: ecos.am

   1. این سایت رو چطور ارزیابی میکنید؟ من عضو ecos شدم ولی هنوز سرمایه گذاری نکردم دارم راجع بهش تحقیق میکنم ،ممنون میشم نظربدید👍🙏

 24. سلام وقت بخیر
  یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید،
  یه سایت استخراج ابری بیت کوین هست بنام Tikmining. com من میخوام یه مقدار سرمایه گذاری کنم، حداقل سرمایه هم توی سایتش نوشته ۱۰ دلار است.(طبق قرارداد)، میخواستم بدونم سایتش مشکل نداره؟ کلاهبرداری نیست؟ خیلی ممنون

  1. سلام.
   منم میخوام بدونم
   کسی هست راجب این سایت تحقیق کرده باشه یا برداشت داشته باشه؟
   ممنون میشم جواب بدید.

 25. سلام و خسته نباشید.من میخوام داخل hashshiny سرمایه گذاری کنم .ایا این سایت با کاربران ایرانی همکاری میکند؟ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر به صورت پیش فرض توصیه نمی‌کنیم با این سایت همکاری کنید به این خاطر که از شما اطلاعات شخصیتون رو شامل محل سکونت و کارت بانکی رو می‌خواد و اگر شما فیک بفرستید براشون ممکنه بعدا دچار مشکل بشید، به همین خاطر اگر کسی رو ندارید در خارج از کشور که از اطلاعاتش استفاده کنید توصیه نمیشه

   1. سلام آقا کیان
    درباره نیکزاد کرمی یا کلود ماینر یه خبری به ما
    بدین ممنون میشم الان یک میلیون و دویست هزار نفر تو تلگرام فالور داره .

    1. سلام وقتتون بخیر توصیه میکنم مورد ایشون رو با سایت وب آموز و اقای جرجندی در میون بگذارید همینجا ادرس سایت و تلگرامشون رو میزارم، ایشون توی پرونده لاکسون هم خیلی فعال بودن و تونستن خیلی ها رو از سرمایه گذاری توی اون پروژه کلاهبرداری منع کنند.
     https://webamooz.com
     https://t.me/webamoozir