نحوه ثبت سفارش قیمت بازار

آموزش تصویری روش‌های ثبت سفارش خرید و فروش در تالار معاملات

 پس از ورود به سایت، در نوار سمت راست، گزینه تالار معاملات را انتخاب نمایید. در این بخش کاربر می‌تواند ارز دیجیتال موردنظر خود را با تتر یا ریال خرید و فروش نماید. بازار تتری: خرید و فروش ارزهای دیجیتال با تتر، این بدان معناست که یکی از جفت ارزهای معاملاتی شما تتر می‌باشد. با کلیک بر روی دکمه بازار تتری می‌توانید لیست جفت ارزهای موجود در بازار تتری را مشاهده نمایید. 

قیمت تالار (1) | صرافی همتاپی

بازار ریالی: خرید و فروش ارزهای دیجیتال با ریال، این بدان معناست که یکی از جفت ارزهای معاملاتی شما ریال می‌باشد. با کلیک بر روی دکمه بازار ریالی می‌توانید لیست جفت ارزهای موجود در بازار ریالی را مشاهده نمایید.

قیمت تالار (2) | صرافی همتاپی

پس از انتخاب نوع بازار و ارز دیجیتال مورد نظر خود، وارد صفحه ترید آن ارز دیجیتال می‌شوید. این بخش شامل قسمت‌های مهمی است که در ادامه به تفکیک بررسی خواهیم کرد.  بخش اول: نام ارز دیجیتال مورد نظر شما،  قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به همراه حداقل و حداکثر قیمت در 24 ساعت گذشته نمایش داده می‌شود.  بخش دوم: نمودار جفت ارز مورد نظر شما در سطح جهانی(قیمت ارز دیجیتال به تتر) و همتاپی (قیمت ارز دیجیتال به ریال) نمایش داده می‌شود. در این نمودار شما می‌توانید سطح  تغییرات قیمت را در تایم فریم‌های متفاوت به همراه ابزارهای تحلیل تکنیکال مشاهده نمایید. بخش سوم: لیست سفارش‌های خرید و فروش ایجاد شده توسط تریدرهای همتاپی نمایش داده می‌شود. بخش چهارم: در این بخش با کلیک بر روی دکمه دریافت اطلاعات می‌توانید ابزارهای پیش بینی قیمت و تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.  بخش پنجم: محل قرار دادن سفارش خرید و فروش ارز دیجیتال و تعیین روش معامله می باشد. بخش ششم: محل نمایش سفارش‌های جدید باز شده و تاریخچه معاملات می‌باشد.

قیمت تالار (3) | صرافی همتاپی

  در صرافی ارز دیجیتال همتاپی سه روش برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال وجود دارد. این روش‌ها شامل قیمت بازار، قیمت معین و خرید و فروش آسان می‎‌باشد.  خرید و فروش ارزهای دیجیتال در قیمت بازار: در این روش کاربران ارز دیجیتال مورد نظر خود را با بهترین قیمت ارائه شده خرید و فروش می‌کنند. به محض ثبت سفارش کاربر در این قیمت، اوردر خرید یا فروش انجام خواهد شد.  توجه: کارمزد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در قیمت بازار صفر می‌باشد. 

قیمت تالار (4) | صرافی همتاپی

خرید و فروش آسان در تالار معاملات همتاپی

 در این روش کاربران ارز دیجیتال مورد نظر خود را با ریال و مستقیما با همتاپی معامله می‌کنند.  توجه: کارمزد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در قیمت بازار صفر می‌باشد. 

قیمت تالار (5) | صرافی همتاپی

سوال خود را پیدا نکردید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نمی کنید حتما با ما در میان بگذارید.

help-question