راهنمای خرید سریع

راهنمای خرید سریع

پس از ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال همتاپی، کاربران می‌توانند از دو طریق برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال اقدام نمایند: _خرید و فروش آسان  _ خرید و فروش در تالار معاملات  در این بخش قصد داریم نحوه خرید و فروش آسان ارزهای دیجیتال در صرافی همتاپی را به شما آموزش دهیم.  برای شروع در نوار ابزار سمت راست بر روی گزینه خرید و فروش آسان کلیک نمایید.

آسان (1) | صرافی همتاپی

در صفحه خرید و فروش آسان سایت همتاپی، سوییچ مربوط به خرید یا فروش را در وضعیت خرید قرار دهید. در این مرحله از منوی کشویی ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

آسان (2) | صرافی همتاپی

مقدار ارز دیجیتال یا معادل تومانی مورد نظر خود را وارد نمایید. ( در اینجا ارز دیجیتال ترون انتخاب شده است) توجه: با کلیک بر روی گزینه ماکزیمم می‌توانید حداکثر موجودی خود را برای ثبت سفارش خرید انتخاب کنید.  

آسان (3) | صرافی همتاپی

در این بخش جزئیات سفارش خرید شما نمایش داده می‌شود.  توجه: قبل از ثبت سفارش خرید جزئیات سفارش خود را به دقت بررسی نمایید.

آسان (4) | صرافی همتاپی

در  مرحله بعد بر روی دکمه ثبت سفارش خرید کلیک نمایید.

آسان (5) | صرافی همتاپی

با کلیک روی دکمه مشاهده تاریخچه معاملات به صفحه کلیه تراکنش‌ها در قسمت تاریخچه هدایت می‌شوید و از منو معاملات می‌توانید معاملاتی که تاکنون انجام داده‌اید را مشاهده کنید.  

سوال خود را پیدا نکردید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نمی کنید حتما با ما در میان بگذارید.

help-question