راهنمای ابزارهای تحلیلی

آموزش تصویری نحوه کار با ابزارهای تحلیلی در همتاپی

برای استفاده از ابزار پیش بینی قیمت، در پنل کاربری سامانه معاملات همتاپی بر روی گزینه ابزار های تحلیلی کلیک کنید.

آموزش ابزار تحلیلی 1 | صرافی هتاپی

همانطور که مشاهده می‌کنید در نوار ابزار بالای این صفحه قیمت‌های لحظه‌ای  و امکان انتخاب ارزهای مختلف و دیدن تحلیل آنان وجود دارد.

صفحه ابزار تحلیل 2 | صرافی همتاپی

همچنین شما می‌توانید در ردیف دوم آدرس کیف پول ارز مورد نظرتان را به همراه موجودی آن مشاهده کنید. در ردیف بعدی شما به پیش‌بینی یک ساعت آینده ارزی که انتخاب کردید دسترسی خواهید داشت که به وسیله هوش مصنوعی انجام می‌شود.   در ادامه به بررسی بخش‌های بعدی ابزارهای تحلیل خواهیم پرداخت

 پیش بینی تکنیکال بازار

به عقیده بسیاری از کارشناسان تحلیل تکنیکال، آینده قیمت یک ارز دیجیتال براساس ابزارهای مختلف تحلیل تکنیکال (میانگین‌های متحرک، اسیلاتور و پیوت‌ها)، قابل پیش‌بینی است.

 ابزارهای همتاپی

نمودار عقربه‌ای فوق، میانگین نتایج 26 مورد از دقیق‌ترین و معروف‌ترین شاخص‌های تحلیل تکنیکال را در قالب پنج نتیجه مختلف نمایش می‌دهد.  Buy: پیشنهاد خرید  Sell: پیشنهاد فروش  Neutral: پیشنهاد نگهداری  Strong Buy: پیشنهاد اکید خرید  Strong Sell: پیشنهاد اکید فروش شما همراهان عزیز همتاپی، می‌توانید قبل از هر اقدامی برای خرید یا فروش ارزهای دیجیتال، با انتخاب رمزارز و تایم فریم (دوره زمانی است که نمودار قیمت در آن بررسی می‌شود. این دوره می تواند ساعتی، روازنه، ماهانه و... باشد) معاملاتی مورد نظر خود، نمودار عقربه‌ای آن را مشاهده نمایید و پیشنهادات ربات هوش مصنوعی را برای معامله خود در نظر بگیرید تا معامله مطمئن‌تر، دقیق‌تر و پرسودتری را برای خود به ارمغان آورید.

تحلیل رمزارز

پس از صفحه پیش بینی تکنیکال بازار در سمت راست، می‌رسیم به صفحات اختصاصی تحلیلی ارزهای دیجیتال بیت کوین (BTC)، تتر (USDT)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC). با کلیک بر روی هریک از این صفحات، صفحه جدید برای شما نمایش داده می‌شود.

ابزارهای تحلیل 4 | صرافی همتاپی

در قسمت بالای این صفحه توضیحات مختصری در مورد تاریخچه ارز دیجیتال، در قسمت راست تصویر فوق ارزش بازار (Market Cap) آن رمزارز به همراه قیمت 11 ارز دیجیتال برتر بازار در یک نگاه نمایش داده می‌شود. در قسمت چپ تصور نیز جزییات تغییرات قیمت در قالب نمودار نمایش داده می‌شود. در این نمودار کاربران می‌توانند با پیاده سازی اندیکاتورهای مختلف روند تغییرات بازار ارز دیجیتال مورد نظر را بررسی کرده و جهت خرید و فروش اقدام نمایند.

 قیمت جهانی ارزها

در این بخش اطلاعاتی نظیر ارزش بازار (MKT Cap)، سقف ارزش بازار (FD MKT Cap)، آخرین قیمت (Last)، تعداد کوین‌های موجود در بازار (AVAIL Coins)، تعداد کل کوین‌های موجود (Total Coins)، حجم معامله روزانه (Traded Vol) و میزان تغییر قیمت در 24 ساعت اخیر (%CHG)برای بیش از 800 ارز دیجیتال مختلف ارائه شده است.

سوال خود را پیدا نکردید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نمی کنید حتما با ما در میان بگذارید.

help-question