ثبت نام و احراز هویت

برای شروع به کار با صرافی همتاپی چه کاری باید انجام دهم؟ 

برای استفاده از امکانات و خدمات سایت همتا پی کافیست در این سایت ثبت نام کنید. برای این کار می‌بایست در صفحه اول گزینه «ثبت نام» را انتخاب و اطلاعات مربوط به ثبت نام از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل، رمز عبور، کد معرف و شماره همراه را تکمیل کنید. برای ورود به حساب کاربری لازم است ایمیل و شماره موبایل خود را تایید نمایید. پس از تایید، شما وارد پنل کاربری خود می‌شوید. برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌بایست مراحل احراز هویت را تکمیل کرده و منتظر تایید تیم پیشتیبانی بمانید. 

در صورت فراموش کردن رمز عبور چه کاری باید انجام داد؟

در صورت فراموش کردن رمز ورود، کافیست از قسمت ورود به پنل کاربری در سایت همتاپی، بازیابی رمز عبور را انتخاب کنید. پس از وارد کردن ایمیل، یک پیام برای شما ارسال می‌شود. از طریق لینک موجود در ایمیل ارسال شده می‌توانید رمز عبور جدید خود را ثبت نماید.

در صورت عدم دریافت ایمیل تایید از سایت همتاپی چه باید کرد؟

اگر در هنگام ثبت‌نام ایمیلی از طرف همتا پی دریافت نکردید، لطفا پوشه اسپم خود را چک کنید. در صورت دریافت نکردن ایمیل در این پوشه، مجددا ایمیل خود را با دقت وارد نمایید و بر روی دکمه «ارسال مجدد» کلیک کنید. اگر مشکل برطرف نشد به تیم پشتیبانی همتا پی اطلاع دهید.

چرا احراز هویت در سایت همتاپی الزامی است؟

براساس قوانین موجود در بازار‌های مالی دنیا، احراز هویت مشتریان به دلیل جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی از جمله پولشویی الزامی  می‌باشد. احراز هویت به کاربران سایت همتا پی این اطمینان را می‌دهد که در بستری امن و با خیال راحت به انجام معاملات خود بپردازند.

چگونه می‌توانم سقف انتقالات خود را افزایش دهم؟

در سایت همتا پی سطوح کاربری مختلفی وجود دارد. برای هر یک از این سطوح سقف انتقالات متفاوتی تعریف شده است. کاربران با انجام موفقیت آمیز هر مرحله از احراز هویت می‌توانند سطوح کاربری خود را ارتقاء بخشند و در نتیجه سقف انتقالات خود را افزایش دهند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه سطوح کاربری مراجعه نمایید.

برای ثبت نام در سایت همتاپی چه مواردی نیاز دارم؟

  • اطلاعات شخصی 

نام و نام خانوادگی می‌بایست مطابق با کارت شناسایی وارد شود.

  • ایمیل

 پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، برای ورود به حساب کاربری می‌بایست ایمیل شما تایید شود. از این ایمیل برای ورود به سایت و بازیابی رمز عبور استفاده خواهد شد.

  • شماره تلفن همراه 

تلفن همراه کاربر یکی از راه‌های برقراری ارتباط با وی جهت تکمیل فرآیند احراز هویت و دریافت اطلاعیه‌های سایت می‌باشد.

برای احراز هویت در سایت همتاپی چه مدارکی مورد نیاز است؟

در سایت همتا پی احراز هویت از چند مرحله تشکیل شده است که مدارک مورد نیاز برای هر مرحله به شرح زیر می‌باشد.

  • کارت ملی

در قدم اول برای اینکه مشخص شود هر تراکنش توسط شخص حقیقی می‌شود وارد کردن کد ملی الزامی می‌باشد.

  • کارت‌های بانکی

کاربر می‌بایست تمامی کارت‌های بانکی که قصد خرید با آنها را دارد و به نام وی می‌باشد را برای احرازهویت قدم اول ارسال نماید. 

  • متن تعهدنامه سایت همتا پی

به عنوان آخرین مدرک مورد نیاز برای قدم اول کاربر می‌بایست متن درخواستی سایت همتا پی را ارسال کند. 

  • مدارک تاییدکننده آدرس

کاربر برای انجام قدم دوم احراز هویت می‌تواند یکی از قبوض آب، برق، تلفن و یا اجاره نامه محل سکونت را ارائه دهد.

  • ویدئو

در قدم سوم احراز هویت سایت همتا پی ارسال یک ویدئو از کاربر مورد نیاز است.

چه مدت زمانی لازم است تا احراز هویت من تایید شود؟

فرآیند تایید احراز هویت توسط تیم پشتیبانی همتاپی همه روزه بجز ایام تعطیل در اولین فرصت انجام می‌شود. بدلیل زیاد بودن حجم درخواست‌های احراز هویت از سوی کاربران، لطفا تا تماس کارشناسان احراز هویت همتا پی شکیبا باشید.

احراز هویت من تایید نشده است، چه کاری باید انجام دهم؟

در صورت تایید نشدن مدارک مربوط به احراز هویت شما، تیم پشتیبانی با شما ارتباط برقرار خواهد کرد تا مجددا مدارک خود را اصلاح و ارسال نمایید.

در صورت مشاهده سوءاستفاده از مدارک ارائه شده، چه باید کرد؟

همتا پی متعهد می‌شود که تمام اطلاعات ارائه شده توسط کاربر را به صورت کاملا محرمانه نزد خود محفوظ بدارد. کاربر در صورت مشاهده موارد سوءاستفاده می‌بایست بخش پشتیبانی سایت را در جریان قرار دهد تا همتاپی مطابق با قوانین مشکل را برطرف نماید.

سوال خود را پیدا نکردید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نمی کنید حتما با ما در میان بگذارید.

help-question