خرید و فروش

آیا همتاپی از آدرس والت‌های سگویتی پشتیبانی می‌کند؟

خیر. در حال حاضر صرافی ارز دیجیتال همتاپی از آدرس والت‌های لگسی پشتیبانی می‌کند، اما این صرافی در نظر دارد در آینده‌‌ای نزدیک آدرس والت‌های سگویتی را نیز در ردیف آدرس‌های مورد پشتیبانی خود قرار دهد.

چگونه می‌توان در همتاپی بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را خرید؟

برای خرید ارز دیجیتال در سامانه همتاپی لازم است مراحل زیر را به طور کامل طی کنید: ثبت نام در سایت همتاپی و ورود به حساب کاربری انجام مراحل احراز هویت ثبت سفارش خرید

حداقل میزان خرید ارز دیجیتال در سامانه معاملاتی همتاپی چقدر است؟

حداقل میزان خرید در همتاپی 500 تومان می‌باشد. با توجه به کارمزدهای شبکه بلاکچین ارزهای دیجیتال انجام معاملات کمتر از این مقدار برای کاربران مقرون به صرفه نخواهد بود.

حداکثر میزان خرید ارز دیجیتال از در سامانه معاملاتی همتاپی چقدر است؟

حداکثر میزان خرید ارزهای دیجیتال برای سطوح کاربری مختلف، متفاوت می‌باشد. با انجام هر یک از مراحل احراز هویت، سطح کاربری ارتقاء می‌یابد و کاربر می‌تواند مقادیر بیشتری ارز دیجیتال خریداری کند. پیش از ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال لازم است کیف پول ریالی خود در همتاپی را شارژ نماید.

این نکته را فراموش نکنید حداکثر مبلغ قابل پرداخت با هر کارت بانکی 50 میلیون تومان می‌باشد. اگر قصد پرداخت مبالغ بالاتر از 50 میلیون تومان را دارید، می‌توانید به دفعات از کارت‌های بانکی احراز هویت شده خود وجه ریالی را واریز نمایید و یا با هماهنگی قبلی با واحد فروش سایت همتاپی کل مبلغ خرید خود را یک جا پرداخت نمایید.

ارزهای دیجیتال خود را در چه کیف پولی نگهداری کنیم؟

سامانه معاملات همتاپی با ثبت نام هر کاربر به ازای هر ارز، یک کیف پول رایگان اختصاص می‌دهد که کاربر می‌تواند ارزهای دیجیتال خود را در آنجا نگهداری کند. کاربران می‌توانند از قسمت کیف پول رمزارزهای خود را دریافت یا ارسال نمایند.

آیا امکان استرداد وجه در سامانه همتاپی وجود دارد؟

چنانچه کاربری وجه ریالی را از طریق کارت بانکی که در سامانه همتاپی احراز هویت نشده است واریز نماید وجه به حساب او استرداد خواهد شد.

چنانچه کاربر وجه ریال را واریز نماید اما از انجام معامله منصرف شود می‌تواند درخواست برداشت وجه ریال را از طریق کیف پول خود در همتاپی ثبت نماید.

من از همتاپی ارز دیجیتال خریدم، چه مدت زمانی طول می‌کشد تا ارز دیجیتال به کیف پول من ارسال شود؟

سامانه پرداخت الکترونیک همتاپی، در لحظه ثبت سفارش توسط کاربر، ارز موردنظر را خریداری می‌کند و به کیف پول کاربر انتقال می‌دهد.

روش‌های پرداخت وجه ریالی برای خرید ارز دیجیتال در همتاپی چگونه است؟

کاربران سایت همتاپی می‌توانند پرداخت وجه ریالی خود را با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی احراز هویت شده از طریق درگاه بانکی انجام دهند. با توجه به محدودیت‌های بانکی در هر مرحله پرداخت، حداکثر مبلغ قابل پرداخت 50 میلیون تومان می‌باشد در صورت نیاز به مبالغ بیشتر می‌توانید به دفعات پرداخت وجه خود را انجام دهید و یا از طریق ارتباط با واحد فروش شماره حساب دریافت نمایید.

کارمزد خرید ارز دیجیتال در همتاپی چگونه محاسبه می‌شود؟

همتاپی هیچ کارمزدی دریافت نمی کند و چنانچه کاربری بخواهد ارز دیجیتال را از کیف پول خود در همتاپی برداشت کند تنها باید کارمزد تعیین شده توسط شبکه ارز دیجیتال را پرداخت نماید. برای اطلاع بیشتر درباره کارمزدهای شبکه ارزهای دیجیتال به صفحه شرایط استفاده مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال خود را به همتاپی بفروشم؟

برای فروش بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال به همتاپی باید مراحل زیر را طی کنید:

ثبت نام و ورود به حساب کاربری

انجام مراحل احراز هویت

مشخص کردن نوع و میزان ارز دیجیتال

انتقال ارز دیجیتال مورد نظر به کیف پول همتاپی

انتخاب شماره شبا حساب بانکی

ثبت درخواست فروش ارز دیجیتال

حداقل میزان فروش بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال به همتاپی چقدر است؟

حداقل میزان فروش ارز دیجیتال به همتاپی 500 تومان می‌باشد. با توجه به کارمزد شبکه بلاکچین معاملات کمتر از این مقدار برای کاربر به صرفه نیست.

حداکثر میزان فروش بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال به همتاپی چقدر است؟

کاربران می‌توانند بصورت نامحدود واریز ارز دیجیتال داشته باشند. اما حداکثر میزان فروش ارزهای دیجیتال برای سطوح کاربری مختلف متفاوت می‌باشد و بصورت روزانه و ماهانه مشخص می‌شود. با انجام هر یک از مراحل احراز هویت، سطح کاربری شما ارتقاء می‌یابد و شما می‌توانید مقادیر بیشتری ارز دیجیتال بفروشید. 

چه مدت زمانی طول می‌کشد تا فروش ارز دیجیتال تایید شود؟

فروش ارز دیجیتال در سامانه همتاپی بصورت آنی انجام می‌شود و کیف پول ریالی کاربر در همتاپی شارژ خواهد شد.

من به کیف پول همتاپی ارز دیجیتال ارسال کرده‌ام، چه مدت زمانی طول می‌کشد تا ارز دیجیتال در کیف پول من منتقل شود؟

ارز دیجیتال انتقال داده شده به کیف پول همتاپی پس از تایید شبکه بلافاصله در کیف پول اختصاصی نمایش داده می‌شود. مدت زمان تایید تراکنش در شبکه هر ارز دیجیتال براساس سختی شبکه، ازدحام شبکه و میزان کارمزدی که کاربر برای انتقال ارز دیجیتال خود مشخص کرده است، می‌تواند از یک دقیقه تا دو ساعت به طول انجامد.

زمان تسویه وجه ریالی در سامانه همتاپی چگونه است؟

سامانه پرداخت همتاپی، پس از ثبت و تایید سفارش فروش توسط کاربر وجه ریالی را از طریق پایا واریز می‌کند. براساس قوانین تعیین شده پایا توسط بانک مرکزی واریز در سه نوبت 4:30 صبح، 11:30 صبح و 2:30 ظهر تنها در روزهای کاری انجام می‌شود.

آیا برای ثبت سفارش خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال از همتاپی محدودیت زمانی وجود دارد؟

ثبت سفارش خرید و فروش در سامانه همتاپی در 24 ساعت شبانه روز در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل امکان‌پذیر می‌باشد.

آیا امکان خرید و فروش حضوری ارزهای دیجیتال در همتاپی وجود دارد؟

ثبت سفارش خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت آنلاین انجام می‌شود و به دلیل تعداد مشتریان و حجم بالای خرید و فروش، همتاپی خرید و فروش حضوری ارائه نمی‌دهد.

سوال خود را پیدا نکردید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نمی کنید حتما با ما در میان بگذارید.

help-question