سفارشات تالار معاملات

امنیت طرفین معامله در تالار معاملات همتاپی تضمین می‌شود؟

خریدار مبلغ معامله را به صورت آنلاین واریز می‌کند. این مبلغ نزد همتاپی تا زمان تایید انتقال ارز دیجیتال از کیف پول فروشنده به والت خریدار، امانت باقی می‌ماند. اگر فروشنده به هر دلیلی انتقال ارز دیجیتال را انجام ندهد، مبلغ واریز شده به حساب خریدار استرداد می شود. 

از آنجایی که قبل از انتقال خریدار مبلغ معامله را به حساب همتاپی واریز کرده است، فروشنده می تواند بدون نگرانی انتقال ارز دیجیتال را انجام دهد.

قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال در تالار معاملات چگونه تعیین می‌شود؟

همتاپی هیچ دخالتی در تعیین قیمت بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتالی که در تالار معاملات ثبت می‌شوند ندارد. در واقع قیمت رمزارزها در تالار معاملات توسط خریداران و فروشندگان تعیین می‌شود.

همتاپی چه مقدار کارمزد دریافت می‌کند؟

همتاپی بابت هر معامله موفق در تالار معاملات از هریک از طرفین معامله وجهی را بابت کارمزد کسر می‌کند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه کارمزدها مراجعه نمایید.

سوال خود را پیدا نکردید؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را پیدا نمی کنید حتما با ما در میان بگذارید.

help-question
امنیت بالا

پلتفرم صرافی ارز دیجیتال همتاپی

پلتفرم جامع صرافی ارز دیجیتال همتاپی به‌ شما این امکان را می‌دهد که بی دغدغه و با استفاده از یک زیرساخت ملی و امن به آسانی از مزایای معاملات ارزهای دیجیتال همچون فروش و خرید بیت کوین، فروش و خرید تتر و آلت کوین ها بهره‌مند شوید. ارائه کیف پول ارزهای دیجیتال اختصاصی، سرویسهای هوشمند پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال، خرید و فروش آنی انواع ارزهای دیجیتال و بازار معاملات رمزارزها با جریان بالا از جمله سرویسهای منحصر به فرد صرافی همتاپی می‌باشد.

footer-usefooter-kstpfooter-fintech

صرافی همتاپی - صرافی برتر ارزهای دیجیتال © کلیه حقوق وبسایت محفوظ و متعلق به صرافی همتاپی می‌باشد.