بالاخره چین لینک به ۸ دلار می‌رسد یا خیر؟

تحلیل و پیش بینی قیمت چین لینک | همتاپی

با رسیدن قیمت ارز دیجیتال لینک (LINK) به بالای ۶ دلار، نشانه‌های مثبتی در آن مشاهده می‌شود. در صورتی که لینک بتواند سطوح مقاومتی ۶.۳ و ۶.۵ دلار را از سر راهش بردارد می‌تواند رشد بیشتری هم داشته باشد.

برای خرید و فروش متیک در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم متیک بخرم

قیمت توکن چین لینک (Chainlink) علائم مثبتی را از خودش نشان می‌دهد و از ۵ دلار در حال رشد است. این ارز دیجیتال در بالای سطح ۶ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (تایم‌فریم ۴ ساعته) در حال معامله است. در نمودار ۴ ساعته چین لینک (در صرافی کراکن)، خط روند نزولی مهمی شکسته شد که مقاومت آن حوالی ۵.۱ دلار قرار دارد.

بازیابی قیمت لینک می‌تواند همچنان ادامه‌دار باشد و به سمت ناحیه مقاومت ۸ دلار حرکت کند.

چین لینک به‌دنبال رشد بیشتر است

قیمت لحظه ای چین لینک پس از افت قابل ملاحظه، با نزدیک شدن به ناحیه ۵ دلار مورد حمایت قرار گرفت. قبل از این‌که قیمت لینک مانند بیت کوین و اتریوم روند صعودی خودش را شروع کند تا حوالی ۵.۰۰۴ دلار افت کرد.

در واقع قیمت در بالای سطوح مقاومتی ۵.۱ و ۵.۵ دلار با شتاب خوبی حرکت کرد. علاوه بر این در نمودار ۴ ساعته نیز خط روند نزولی مهمی شکسته شد که مقاومت آن حوالی ۵.۱ دلار قرار داشت. این حرکت صعودی با عبور از مقاومت ۵.۸ دلار شتاب بیشتری گرفت.

قیمت لینک حتی قبل از این‌که فروشندگان دست به کار شوند به بالای ۶ دلار هم رسید. سپس به اوج ۶.۳۷ دلاری خودش دست یافت و در حال حاضر در حال تجدید قواست. چین لینک در حال حاضر بالای سطح ۶ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (تایم‌فریم ۴ ساعته) در حال معامله است.

نمودار قیمت چین لینک | همتاپی

نمودار قیمت چین لینک، منبع: تریدینگ ویو

با رسم فیبوناچی اصطلاحی از ۵ تا ۶.۳۷ دلار، قیمت در بالای سطح ۲۳.۶ درصد قرار دارد و با نشانه‌های مثبتی همراه است. از طرفی قیمت با ناحیه مقاومتی حوالی ۶.۳۵ دلار مواجه است.

اولین مقاومت مهم، حوالی ناحیه ۶.۵ دلار قرار دارد. اگر قیمت بتواند با شکست معتبر از ۶.۵ دلار عبور کند، احتمال صعود به سمت سطوح ۷.۲ و ۷.۲۵ دلار وجود دارد. مقاومت مهم بعدی نزدیک به سطح ۷.۸ دلار قرار دارد که اگر از آن عبور کند می‌تواند مجدداً ۸ دلار را ببیند.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

سطوح حمایتی لینک کجا قرار دارند؟

اگر قیمت چین لینک نتواند خودش را به بالای سطح مقاومتی ۶.۵ دلار برساند، احتمال اصلاح رو به پایین بیشتر می‌شود. اولین ناحیه حمایتی، حوالی ۶.۰۵ دلار قرار دارد.

حمایت مهم بعدی نزدیک به سطح ۵.۷ دلار است. با رسم فیبوناچی اصلاحی از ۵ به ۶.۳۷ دلار، سطح ۶۱.۸ درصد در قیمت ۵.۵ دلار قرار می‌گیرد. در صورتی‌که قیمت از ۵.۷ دلار کمتر شود احتمالاً مقصد بعدی ۵.۵ دلار است. اگر قیمت افت بیشتری را تجربه کند، در کوتاه‌مدت می‌تواند به سطح ۵ دلار هم برسد.

مطالب مرتبط: چین لینک (Chainlink) چیست؟ از مفاهیم پایه تا معامله ‌لینک

وضعیت اندیکاتورهای تکنیکال:

بررسی آینده ارز چین لینک از منظر تکنیکال به شرح زیر است.

اندیکاتور MACD در تایم‌فریم ۴ ساعته:  شتاب مک‌دی در ناحیه صعودی در حال کاهش است.

اندیکاتور RSI در تایم‌فریم ۴ ساعته: مقدار RSI دربالای سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح حمایتی مهم: ۶.۰۵ و ۵.۷ دلار

سطوح مقاومتی مهم: ۶.۳۵ و ۶.۵ دلار

به نظر شما چین لینک مستعد صعود است یا باید منتظر ریزش قیمت این ارز دیجیتال باشیم؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *