آیا قیمت چین لینک به ۱۰ دلار می‌رسد؟

آیا قیمت چین لینک به ۱۰ دلار می‌رسد؟ | همتاپی

قیمت چین لینک به بالای ۷.۸۰ دلار رسیده است. اگر این ارز دیجیتال بتواند در بالای مقاومت ۸.۰۰ دلار به تثبیت برسد، روند صعودی آن ممکن است ادامه داشته باشد و این احتمالاً موجب افزایش خرید چین لینک توسط سرمایه‌گذاران خواهد شد.

روند قیمتی چین لینک سیگنال‌های مثبتی صادر کرده و از محدوده ۷.۳۰ دلار افزایش یافته است. این ارز دیجیتال هم‌اکنون در بالای محدوده ۷.۸۰ و میانگین متحرک ساده نمودار چهار ساعته آن قرار دارد. علاوه بر این، یک خط روند صعودی مهم در نمودار چهار ساعته قیمت چین لینک و در نزدیکی مقاومت ۷.۶۵ دلاری آن ایجاد شده است. اگر این ارز دیجیتال بتواند در بالای مقاومت ۸.۰۰ دلار تثبیت شود، روند صعودی آن ممکن است ادامه داشته باشد.

محبوبیت چین لینک افزایش می‌یابد

چین لینک پس از یک روند نزولی شدید، حمایت خود را در نزدیکی منطقه ۷.۳۰ دلار پیدا کرد. کف قیمتی این ارز دیجیتال در محدوده ۷.۳۱ دلار قرار داشت و پس از برخورد به آن، توانست همراه با اتریوم و بیت کوین روند صعودی جدیدی را آغاز کند.

روند قیمتی چین‌ لینک در بالای حمایت ۷.۵۰ دلار واضح و سریع بود. این ارز دیجیتال ابتدا از ناحیه اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصد عبور کرد که با توجه به روند نزولی آن از اوج ۸.۳۷ دلار تا کف ۷.۳۱ دلار ایجاد شده بود. چین‌ لینک در حال حاضر بالای محدوده ۷.۸۰ دلار و میانگین متحرک صد روزه نمودار ۴ ساعته خود قرار دارد.

مقاله پیشنهادی: چین لینک چیست

علاوه بر این، یک خط روند صعودی مهم در نزدیکی محدوده ۷.۶۵ دلار و در نمودار ۴ ساعته چین لینک ایجاد شده است. با این حال، ناحیه ۸.۰۰ دلار مقاومت مهمی برای این ارز دیجیتال محسوب می‌شود. 

نمودار قیمت چین‌ لینک یه دلار. | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت چین‌ لینک یه دلار. منبع: تریدینگ ویو

سطح اصلاحی فیبوناچی ۶۱ درصد چین لینک نیز در نزدیکی مقاومت ۸.۰۰ دلار قرار دارد. این ناحیه فیبوناچی بر اساس روند نزولی چین‌ لینک از اوج ۸.۳۷ دلار تا کف ۷.۳۱ دلار کشیده شده است. قیمت این ارز دیجیتال در صورت عبور از مقاومت ۸.۰۰ دلاری آن ممکن است افزایش یابد و به سطح ۸.۵۰ دلار و ۸.۸۰ دلار برسد. مقاومت بعدی چین‌ لینک نیز در نزدیکی ۹.۵۰ دلار قرار دارد و اگر این ارز دیجیتال بتواند از آن عبور کند، ممکن است تا محدوده ۱۰ یا ۱۰.۲۰ دلار افزایش یابد.

قیمت چین‌ لینک تا کجا کاهش می‌یابد؟

اگر چین لینک نتواند در بالای مقاومت ۸.۰۰ دلار تثبیت شود، احتمالاً با یک روند نزولی جدید مواجه می‌گردد. در این حالت، اولین حمایت این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده ۷.۶۰ دلار و خط روند آن قرار خواهد داشت. 

علاوه بر این، اگر قیمت چین‌ لینک به زیر حمایت مذکور برسد، ممکن است تا محدوده ۷.۳۰ دلار کاهش یابد. اگر روند نزولی آن همچنان ادامه داشته باشد، احتمال این وجود دارد که قیمت این ارز دیجیتال به سطح ۶.۸۰ دلار برسد.

شاخص‌های تحلیل تکنیکال چین‌ لینک

شاخص مکدی (macd) در نمودار چهار ساعته: در حال ورود به ناحیه صعودی است.

شاخص قدرت نسبی (rsi) در نمودار چهار ساعته: در بالای محدوده ۵۰ قرار دارد.

حمایت‌های کلیدی: ۷.۶۰ و ۷.۳۰ دلار

مقاومت‌های کلیدی: ۸.۰۰ و ۸.۸۰ دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار چین‌‌ لینک، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت چین لینک مراجعه نمایید.

ترجمه: تیم خرید و فروش چین لینک صرافی ارز دیجیتال همتاپی

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *