پامپ ۶.۵ درصدی چین لینک، آیا باید منتظر چین لینک ۲۵ دلاری باشیم؟

چکیده مطلب:

با توجه به عملکرد قدرتمند چین لینک (LINK) در جذب نقدینگی طی بازار نزولی، به نظر می‌رسد باید منتظر رسیدن قیمت لینک به 25 تا 30 دلار باشیم.

چین لینک 25 دلاری در راه است

با توجه به عملکرد قدرتمند چین لینک (link) در جذب نقدینگی طی بازار نزولی، به نظر می‌رسد باید منتظر رسیدن چین لینک به قیمت 25 تا 30 دلار باشیم.

بار دیگر شاهد افزایش حجم معاملات و فعالیت تریدر‌های یکی از مهم‌ترین ارائه دهندگان خدمات اوراکل (oracle) یعنی چین لینک (chainlink) هستیم. در حالی که بخش عمده ارز های دیجیتال طی 24 ساعت اخیر در وضعیتی یکنواخت و ثابت بوده‌اند، قیمت چین لینک با جهش خیره‌کننده 6.5 درصد همراه بوده است. بدین ترتیب اکنون چین لینک رتبه دوازدهم برترین ارز های دیجیتال از نظر ارزش بازار را از آن خود کرده است و در ادامه به دنبال قرارگیری در بین ده ارز برتر خواهد بود.

نگذار دارایی هات از دست بره

شکست مقاومت مهم چین لینک

یکی از تحلیلگران برجسته بازار به نام مایکل ون دی پوپ (michael van de poppe) تحلیل جدیدی را در مورد چین لینک منتظر کرده است که نشان دهنده احتمال شکست مقاومت چین لینک و صعود آن است.

تحلیل چین لینک

تحلیل قیمت لینک- مایکل ون دی پوپ

عواملی کلیدی موثر در این تحلیل عبارتند از جذب نقدینگی، تست مقاومت پیش رو و روند اتریوم و بیت کوین.

شبکه چین لینک در زمان رسیدن به کف 12 دلار شاهد جذب نقدینگی بسیار زیادی بوده است. علاوه بر این، قیمت لینک تاکنون طی چند مرحله به سمت مقاومت پیش روی خود حرکت نموده و این سح را تست کرده است و این موضوع می‌تواند نشان دهنده احتمال صعودی بودن روند این ارز دیجیتال باشد. همچنین در بررسی روند جفت ارز چین لینک- بیت کوین شاهد تثبیت قیمت و ایجاد کف قیمتی هستیم، در حالی که فعالیت جفت ارز لینک-اتریوم افزایش یافته است.

مقاله پیشنهادی: چین لینک چیست

به اعتقاد ون دی پوپ، این عوامل می‌توانند باعث افزایش قدرت روند چین لینک و در ادامه شکست مقاومت پیش روی آن شوند و در این صورت شاهد افزایش قیمت link در آینده نزدیک و حرکت آن به سمت هدف 25 تا 30 دلار در ماه‌های پیش رو باشیم. او معتقد است که تریدرها و سرمایه گذاران باید چنین تحولات و فرصت‌هایی را زیر نظر بگیرند.

آینده لینک link

اخیراً شاهد تداوم روند صعوی قیمت لینک بوده‌ایم که شانس عبور قیمت این ارز از محدوده فعلی و حرکت به سمت سطوح بالاتر را تقویت می‌کند. عالم دلگرم کننده دیگر نیز شکل‌گیری تقاطع طلایی (golden cross) بین میانگین متحرک نمایی 50 و 200 روزه است که می‌تواند منجر به افزایش قابل توجه قیمت لینک در روز‌های آینده شود.

با تتر کمر تورم رو بشکن

نمودار چین لینک

نمودار 4 ساعته قیمت لینک – منبع: tradingview

با بررسی اندیکاتور واگرایی-همگرایی میانگین متحرک (macd) نیز شاهد هیستوگرام سبز رنگ پیوسته هستیم که نشان می‌دهد جو غالب بر بازار ارز های دیجیتال هنوز صعودی است. همچنین جهت حرکت میانگین‌های متحرک نیز تداوم یک روند صعودی پایدار را نشان می‌دهد و این موضوع نیز به معنی احتمال افزایش مداوم قیمت link در روزهای پیش رو است.

در صورت موفقیت گاو ها در تثبیت قیمت لینک بالاتر از سطح مقاومت 15.411 دلار، چین لینک مسیر همواری را برای رسیدن به مقاومت بعدی در قیمت 16.477 پیش رو خواهد داشت. در ادامه و در صورت تثبیت قیمت لینک در این ناحیه، احتمال به چالش کشیدن مقاومت بعدی در سطح 17.677 دلار در آینده نزدیک بسیار زیاد خواهد بود.

برای اطلاع از آخرین تحلیل‌های چین‌ لینک، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت چین لینک مراجعه نمایید.

منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *