پیش بینی چین لینک: هدف بعدی قیمت چین لینک ۸.۵ تا ۹.۲۵ دلار خواهد بود

مایکل ون دی پوپ (Michael van de Poppe)، بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت Eight Capital، در توئیتی پیش‌بینی کرد که در صورت موفقیت چین لینک در حفظ روند صعودی که در هفته گذشته شکل گرفته است، 8.5 و 9.25 دلار مقاومت‌های بعدی قیمت چین لینک خواهند بود. این پیش‌بینی افزایش خرید چین لینک را در بازار به دنبال داشته است.

به اعتقاد مدیرعامل Eight Capital، در صورت تثبیت قیمت چین لینک (LINK) بالاتر از 7 دلار، هدف بعدی 8.5 یا 9.25 دلار خواهد بود. بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، قیمت چین لینک پس از 6.03 درصد ریزش، در محدوده 6.7 دلار خرید و فروش می‌شود. میانگین متحرک 200 روزه نقش یک حمایت در این محدوده را ایفا می‌کند و احتمالا شاهد بازگشت قیمت لینک از این محدوده خواهیم بود.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

این بار قیمت چین لینک با قدرت از مقاومت عبور کرد. برای ادامه داشتن روند صعودی، من ترجیح می‌دهم قیمت بالای 7 دلار تثبیت شود. در این صورت هدف بعدی 8.5 و یا 9.25 دلار خواهد بود.

لازم به ذکر است که ون دی پوپ این اظهار نظر را پس از تسلط گاوها بر قیمت چین لینک بیان کرده است. طی هفته گذشته، قیمت چین‌ لینک ضمن شروع یک روند صعودی، در عرض 4 ساعت از قیمت 5.97 دلار به 7.2 دلار رسید. با این حال در روز گذشته، چین لینک شاهد ریزش قیمت از روند صعودی بود و در مدت زمان حدوداً 3 ساعت از 7.1 دلار تا 6.5 دلار کاهش یافت.

بر اساس داده‌های وبسایت CoinMarketCap، در زمان انتشار این خبر، قیمت چین‌ لینک (LINK) پس از 6.03 درصد کاهش، در محدوده 6.7 دلار خرید و فروش می‌شود. اتفاقی که با نقطه نظر مایکل همخوانی ندارد.

علاوه بر این، باندهای منقبض شده بولینگر (اندیکاتور Bollinger Bands) در حال دور شدن از یکدیگر هستند که نشان دهنده احتمال افزایش نوسان قیمت است. قیمت چین لینک، باند پایینی را لمس کرده و ظاهراً اصلاح قیمت ایجاد شده در نتیجه اشباع فروش چین‌ لینک بوده است. با این حال قیمت هنوز هم به باند پایینی بسیار نزدیک است.

نمودار قیمت چین لینک به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت چین لینک به دلار. منبع: تردینگ ویو

میانگین متحرک 200 روزه (خط زرد رنگ) کمی متمایل به پایین شده است که نشانگر احتمال ریزش قیمت در آینده است. در عین حال میانگین متحرک 50 روزه (خط قرمز رنگ) نیز شتاب صعودی خود را از دست داده است و رفته رفته در موازات محور افقی قرار می‌گیرد.

اما نکته جالب اینجاست که میانگین متحرک 200 روزه، نقش اولین حمایت را ایفا می‌کند. بنابراین احتمال بازگشت قیمت چین لینک از این ناحیه وجود دارد. اگرچه در صورت شکست این حمایت، ممکن است شاهد ریزش قیمت تا سطح حمایتی 6 تا 6.2 دلار باشیم.

مطالب مرتبط: قیمت چین لینک به مقاومت چند ماهه نزدیک شده است؛ آیا وقت هولد کردن است؟

در صورت تسلط گاوها بر قیمت چین‌ لینک، ابتدا شاهد افزایش قیمت تا پیش بینی اولیه مایکل یعنی 8.5 دلار خواهیم بود که کمی دشوار به نظر می‌رسد. واضح است که رسیدن به هدف دوم او یعنی 9.25 دلار نیز دشوارتر خواهد بود.

اندیکاتور RSI در حال حاضر در محدوده 34.1 قرار گرفته و حاکی از اشباع فروش چین ‌لینک است. در صورت افزایش تقاضای خریداران، شاهد اصلاح صعودی قیمت چین ‌لینک خواهیم بود.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش چین لینک  صرافی ارز دیجیتال همتاپی

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *