آیا اتریوم حمایت ۱۷۰۰ دلار را از دست می‌دهد؟ یا بازگشتی در کار است؟

ایا حمایت 1700 دلار اتریوم شکسته می‌شود؟ | همتاپی


در بحبوحه افزایش نااطمینانی در بازار ارزهای دیجیتال، یک خط روند حمایتی کوتاه باعث شد که قیمت اتریوم چندان سقوط نکند. قیمت این ارز دیجیتال در دو هفته گذشته سه بار به خط روند مذکور برخورد کرده و نشان داد که خریداران اتریوم سعی کرده‌اند با خرید در قیمت‌های پایین‌تر محدوده‌های ازدست‌رفته را دوباره پس بگیرند. با این حال سقوط بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته باعث شد قیمت اتریوم هم کاهش یابد و با شکسته شدن خط روند حمایتی مذکور سقوط کند.

تحلیل نمودار روزانه اتریوم

تقاطع نزولی بین متحرک نمایی ۲۰ روزه و ۵۰ روزه اتریوم ممکن است فشار فروش آن را افزایش دهد.

اولین سیگنال تغییر روند این ارز دیجیتال با شکسته شدن مقاومت الگوی کنج صادر می‌شود. حجم معاملات روزانه اتریوم هم با کاهشی ۷.۴ درصدی به ۵.۵ میلیارد دلار رسیده است.

نمودار قیمت اتریوم | همتاپی

نمودار قیمت اتریوم. منبع: تریدینگ ویو

قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲ درصد کاهش یافته و خط روند حمایتی هم در نمودار ۴ساعته به صورت قاطعانه شکسته شده است. از دست دادن این خط روند احتمال کاهش قیمت را افزایش می‌دهد.

برای خرید و فروش اتریوم در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم اتریوم بخرم

احتمال این وجود دارد که قیمت اتریوم با کاهشی حدوداً ۵ درصدی به محدوده حمایتی خود در قیمت ۱,۷۰۰ دلار و خط روند پایین الگوی کنج مذکور برسد.

اگر چنین اتفاقی بیفتد ممکن است قیمت اتریوم دوباره افزایش یابد؛ اما برای رسیدن به این هدف کندل روزانه باید در بالای خط روند مذکور بسته شود.

 آیا قیمت اتریوم به زیر ۱,۷۰۰ دلار می‌رسد؟

اگر اتریوم به‌طور کامل به زیر خط روند صعودی مذکور برسد، قیمت ممکن است به زیر محدوده ۱,۷۰۰ دلار هم برسد.

این محدوده با خط روند حمایتی الگوی کنج و میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه در یک ناحیه قرار دارد و می‌تواند تقاضا برای این ارز دیجیتال را افزایش دهد. نهایتا رشد قیمت اتریوم به واکنش سرمایه‌گذاران به این سطح روانی بستگی دارد.

شاخص‌های تکنیکال

اندیکاتور سوپر ترند (Super Trend): این شاخص نشان می‌دهد که فروشندگان اتریوم کنترل روند آن را در دست گرفته‌اند.

شاخص میانگین جهت‌دار (ADX): افزایش شیب این شاخص نشان می‌دهد که قدرت فشار فروش اتریوم افزایش یافته است و احتمال سقوط بیشتر قیمت وجود دارد.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های اتریوم، به صفحه تحلیل اتریوم و پیش بینی اتریوم مراجعه کنید.

منبع: coinpage
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *