پیش بینی قیمت بیت کوین: قیمت بیتکوین به کف ۱۰ هزار دلاری خواهد رسید

پیش بینی قیمت بیت کوین: قیمت بیتکوین به کف ۱۰ هزار دلاری خواهد رسید | همتاپی

نتایج نظرسنجی اخیر درباره احتمال کاهش قیمت بیتکوین به کف ۱۰ هزار دلار، برای کسانی که قیمت ۱۷ هزار دلاری را کف قیمتی بیت کوین تصور می‌کردند، مطمئنا نا‌امیدکننده خواهد بود.

نظرسنجی بازارهای بلومبرگ (MLIV Pulse) درباره بیتکوین نشان می‌دهد که ۶۰ درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که قیمت بیتکوین در حال بازگشت به ۱۰ هزار دلار است.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

در این میان، 40 درصد از پاسخ دهندگان نیز معتقدند که قیمت بیت کوین در نهایت سطح ۳۰ هزار دلار را پس خواهد گرفت. اکثر سرمایه‌گذارانی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، حداقل میزانی از شک و تردید را درباره وضعیت بازار ارزهای دیجیتال ابراز کرده‌اند.

پس از این که فدرال رزرو ایالات متحده از سیاست حمایت پولی اخیر خود عقب نشینی کرد، بازار ارزهای دیجیتال و سهام ایالات متحده اصلاح قیمتی مثبتی را تجربه کردند.

با این حال منابع معتبر اخیرا گزارش داده‌اند، بانک مرکزی قصد دارد پایه نرخ بهره را برای مهار تورم در ماه جاری ۷۵ واحد افزایش دهد. افزایش نرخ بهره بیشترین تاثیر پیامدی را بر دارایی‌های ریسکی مانند بیت کوین خواهد داشت.

اگر پاسخ شرکت‌کنندگان نظرسنجی و مبنای پیش بینی آن‌ها را درست فرض کنیم، قیمت بیتکوین با آغاز روند نزولی جدیدی، ۴۳ درصد دیگر سقوط خواهد کرد. در روز ۱۸ ژوئن، بیتکوین به پایین‌ترین سطح قیمتی خود در ۱۷,۶۲۲ دلار سقوط کرد. این قیمت در واقع پایین‌ترین سطح از دسامبر ۲۰۲۰ نیز محسوب می‌شود. سطح قیمت ۱۷ هزار دلاری، کف قیمتی بیتکوین در روند نزولی اخیر و اصلاحات متعدد است، اما برخی از تحلیلگران و سرمایه‌گذاران معتقدند که قیمت بیت کوین ممکن است به سطح‌های پایین‌تری سقوط کند.

اخیرا اسکات مینرد (Scot Minerd)، مدیر ارشد سرمایه گذاری جهانی در شرکت گوگنهایم (Guggenheim Partners)، پیش‌بینی کرد که قیمت بیتکوین ممکن است در نهایت به ۸,۰۰۰ دلار سقوط کند.

مطالب مرتبط: بیت کوین تا دوسال آینده، هیچ رکورد قیمتی جدیدی را ثبت نخواهد کرد

مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیر عامل گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) نیز، علیرغم دیدگاه صعودی بلندمدتی که به صنعت ارزهای دیجیتال دارد، معتقد است قیمت بیتکوین در کوتاه مدت ممکن است بحران‌های بیشتری را تجربه کند.

در زمان نگارش مقاله، طبق گزارشِ کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap)، قیمت بیتکوین به دلار 19,781 می‌باشد.

برای اطلاع از آخرین اخبار بیتکوین، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *