نظر رابرت کیوساکی درباره آینده قیمت بیت کوین!

نظر رابرت کیوساکی درباره آینده قیمت بیت کوین!

رابرت کیوساکی که به عنوان یکی از مطرح‌ترین فعالان بازار‌های مالی شناخته می‌شود، ضمن ابراز رضایت از سرمایه گذاری‌های قبلی بر روی بیت کوین، استراتژی جدیدی را بر مبنای صندوق‌های etf بیت کوین اتخاذ نموده و پیش بینی می‌کند که قیمت بیت کوین بزودی به 150 هزار دلار خواهد رسید.
رابرت کیوساکی نویسنده مشهور کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» پیش‌تر پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین به 120 هزار دلار خواهد رسید، اما اکنون در این باره تغییر نظر داده و قیمت 150 هزار دلار را به عنوان هدف بعدی بیت کوین مشخص کرده است.
به نظر می‌رسد که امیدواری کیوساکی نسبت به تایید صندوق‌های etf بیت کوین، علت اصلی تغییر پیش بینی او بوده است.

مقاله پیشنهادی: بیت کوین چیست؟

کیوساکی با انتشار یک پست در پلتفرم x، ضمن ابراز رضایت از سرمایه گذاری خود بر روی بیت کوین اعلام گفت:

etf بیت کوین. چه خبر خوبی. چقدر خوب که چند سال پیش سرمایه گذاری کردم. بیت کوین به زودی به 150 هزار دلار می‌رسد.

بیت کوین و فلزات گرانبها

کیوساکی در جدیدترین صحبت‌های خود، به اظهار نظر در مورد فلزات گرانبها و ارز های فیات پرداخته است:
قیمت طلا سر به فلک می‌کشد، زیرا بانک های مرکزی طلا می‌خرند، ذخیره می‌کنند و هرگز نمی‌فروشند. اما نقره سقوط می‌کند. کسانی که نقره دارند، به دلیل افزایش هزینه‌های ناشی از تورم، روی به فروش نقره خواهند آورد. این یک خبر عالی برای علاقمندان به نقره است. با کاهش قیمت نقره، می‌توانند باز هم نقره بخرند.
کیوساکی در ادامه با دیدگاهی انتقادی در مورد ارز های فیات گفت:
شرایط و خبر‌های بازار برای همه خوب است، به جز آن بازنده‌هایی که دلار‌های بی ارزش را ذخیره می‌کنند. اما من این دلار ها را صرف خرید بیت کوین، طلا و نفره بیشتر می‌کنم.
کیوساکی از مدت‌ها پیش و همزمان با کاهش ارزش دلار ناشی از چاپ انبوه پول، همواره از هواداران پروپا قرص بیت کوین بوده است. او همچنین یکی از طرفداران اکوسیستم بیت کوین بوده و معتقد است که بیت کوین برای بهبود منافع انسانی طراحی شده است.

تمرکز بر روی هاوینگ بیت کوین

در حالی که همه کاربران بازار بی‌صبرانه منتظر تایید اولین etf بیت کوین هستند، کیوساکی یک گام فراتر رفته است. برنامه‌ریزی و سرمایه گذاری او بر روی بیت کوین، با تمرکز بر هاوینگ بیت کوین در ماه آوریل 2024 صورت گرفته است.
ابن نویسنده شناخته شده که از طرفداران بیت کوین هم هست، با استفاده از پلتفرم x به دنبال کنندگان خود توصیه کرده است که تحولات آینده بیت کوین را زیر نظر بگیرند. او با تاکید به اهمیت رویداد هاوینگ بیت کوین 2024 گفت:
تا رویداد هاوینگ بیت کوین فرصت زیادی باقی نمانده است. با دقت هرچه بیشتر این رویداد را رصد کنید.
کیوساکی مدام به این نکته اشاره می‌کند که دارندگان بیت کوین در مقایسه با کسانی که به روش‌های سرمایه گذاری سنتی پایبند هستند، بازده سرمایه بهتری را کسب خواهند کرد.
در پایان لازم به ذکر است که در روز‌های اخیر و با انتشار اخبار جعلی تایید etf های بیت کوین، شاهد نوسانات شدید قیمت بیت کوین بودیم. اما اخیراً اعلام شد که این اخبار جعلی با هک شدن حساب کاربری کمیسیون بورس و اوراق بهادار (sec) در برنامه x منتشر شده است.

منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *