کریپتو تب چیست؟ آیا می‌توان به وسیله‌ی آن درآمدزایی کرد؟

کریوپتو تب چیست | همتاپی

کریپتو تب چیست؟ با کریپتو تب فارم آشنایی دارید؟ آیا شما هم درباره استخراج بیت کوین از کریپتو تب چیزهایی شنیده‌اید و حالا اینجایید تا ببینید شنیده‌هایتان تا چه حد واقعیت دارد؟ شنیده‌هایی که حاکی از این هستند که می‌توان با استفاده از این مرورگر بیت کوین استخراج کرد و منبع درآمدی داشت، آیا حقیقت دارد؟

باید بگوییم هر چه که در مورد کریپتو تب می‌دانیم را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا مسیر کسب درآمدی که پیش روی خود دارید را با وضوح بهتری ببینید.

در این مقاله از همتاپی به معرفی Crypto Tab و نحوه کسب درآمد از آن می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

فهرست مطالب


کریپتو تب چیست و چه پیشنهادی برای افراد دارد؟


درباره کریپتو تب | همتاپی

کریپتو تب یا crypto tab که  در ابتدا افزونه‌ای بر روی مرورگر گوگل کروم بود، حالا به عنوان یک مرورگر یا browser وب شناخته می‌شود که برای استخراج بیت کوین طراحی شده است. چیزی که کریپتو تب را از دیگر موارد مشابه متمایز می کند، این است که در زمان استفاده از کریپتو تب نیازی به داشتن کامپیوترهای خاص ندارید. برای آشنایی بیشتر می توانید به سایت کریپتو تب مراجعه کنید.

در واقع در شرایط مشابه اگر قصد استخراج رمزارز را داشته باشید، باید به تجهیزات پیشرفته‌ای مثل کامپیوترهای مخصوص ماینینگ دسترسی داشته باشید تا استخراج صورت بگیرد. اما کریپتو تب کار شما را با داشتن کامپیوتر عادی خودتان راه می‌اندازد. (البته این مقدمه‌ای است که دوستداران یا همان “فن”های این مرورگر استخراج بیت کوین راجع به آن نوشته‌اند.  باید مقاله را تا انتها بخوانید و بابت توضیحات فعلی وسوسه نشوید!)

برای اینکه عملکرد برنامه کریپتو تب را بهتر درک کنید و بدانید آیا استفاده از آن ارزشش را دارد یا نه، با ما همراه باشید.

گزینه اول کسب درآمد؛ ماینینگ

اولین راهی که برای کسب درآمد از طریق مرورگر Crypto Tab برای شما وجود دارد، ماین کردن  یا استخراج ارز دیجیتال بیت کوین است. در واقع فرصت اصلی که پلتفرم کریپتو تب برای درآمدزایی در اختیار شما قرار می‌دهد، همین مورد است.

برای شروع استخراج بیت کوین، باید مرورگر crypto tab را نصب کنید. این تنها پیش نیاز کار برای درآمدزایی از طریق استخراج بیت کوین است.

البته توجه به یک اخطار کوچک در این مرحله از کار ضروری است. زمانی که این مرورگر را دانلود می‌کنید، ممکن است آنتی ویروس شما آن را به دلیل اینکه می تواند مضر باشد مسدود کند. البته خودتان بهتر می‌دانید که آنتی ویروس‌ها اساسا برای چنین اقداماتی متولد شده‌اند، اما به هر حال ما باید این موضوع را با شما به اشتراک می‌گذاشتیم تا بهتر تصمیم بگیرید.

جهت اطلاع بیشتر شما، مرورگر Crypto Tab توسط chromium که موتور جستجوی گوگل کروم از آن استفاده می‌کند، پشتیبانی می‌شود. به همین دلیل تفاوت چندانی بین این دو مرورگر نخواهد بود.

مطالب مرتبط: با استخراج ابری بیت کوین آشنا شوید. 

برای اینکه استخراج را شروع کنید، تنها لازم است که مرورگر کریپتو تب را باز کنید و امکان استخراج کردن را فعال کنید. با این کار، تا زمانی که در مرورگر کریپتو تب هستید فرآیند ماین کردن بیت کوین صورت می‌گیرد. حالا می‌توانید سرعت استخراج مرورگر را به دلخواه خودتان انتخاب کنید. درباره موارد تکنینکی فعال‌سازی در ادامه هم توضیحاتی به شما ارائه می‌دهیم، اما باید درباره انتخاب سرعت دلخواه استخراج بیشتر صحبت کنیم:

اگر سرعت ماینینگ را در سطح بالایی انتخاب کنید، کریپتو تب بیت کوین بیشتری را برای شما استخراج می‌کند، البته با هزینه معین. بله، کریپتو تب ادعا می‌کند که استخراج بیت کوین را به رایگان برای شما انجام می‌دهد، اما این رایگان بودن صرف نظر از قدرت پردازش رایانه شما و میزان برق مصرفی آن اعلام شده است.

همانطور که گفتیم با انتخاب سرعت بالای ماین کردن، رایانه برای استخراج بیشتر بیت کوین، باید با تمام توان خود کار کند. این مسئله به وضوح با شنیدن صدای فن دستگاه شما قابل تشخیص است. به همین دلیل دو عیب هزینه بالای برق و پردازش بیش از توان رایانه، می‌تواند نتیجه استخراج سریعتر از معمول با کریپتو تب باشد. این مورد مهمی است که باید در زمان انتخاب سرعت استخراج بیت کوین با کریپتو تب در نظر داشته باشید.

مطالب مرتبط: بزرگترین فارم های بیت کوین ایران و جهان را می شناسید؟

گزینه دوم درآمدزایی؛ برنامه افیلیت

راه دوم کسب درآمد از Crypto Tab که اگرچه راهی فرعی محسوب می‌شود، اما در صورت وقوع درآمد مناسبی دارد، استفاده از برنامه افیلیت است.

این برنامه که با نام referral program هم شناخته می‌شود، ایده ساده‌ای دارد. شما لینک‌های دعوتی مبنی بر استفاده از کریپتو تب برای دیگران می‌فرستید، در صورتی که فرد گیرنده روی لینک کلیک کند، می‌تواند کریپتو تب را دانلود و از آن استفاده کند، در نتیجه شما هم از استخراج بیت کوین توسط آن فرد سهمی خواهید داشت.

برنامه کریپتو تب 10 سطح ارجاع لینک دارد. به این صورت که وقتی شما لینک دعوت را برای کسی می‌فرستید، او به اولین سطح ارجاع شما تبدیل می‌شود. اگر او هم لینک دعوت برای فرد سومی بفرستد، فرد سوم دومین سطح ارجاع شما خواهد بود. این چرخه به همین ترتیب تا 10 مرحله ادامه پیدا می‌کند.

برنامه افیلیت Crypto Tabمی‌تواند یک فرصت بالقوه مناسب برای کسانی باشد که روابط عمومی خوبی با دیگر افراد دارند. بنابراین اگر کسانی را می‌شناسید که علاوه بر فعالیت زیاد در سطح مرورگرها به استخراج بیت کوین علاقه دارند، حتما از آن‌ها برای استفاده از مرورگر کریپتو تب دعوت کنید.

دانستن این نکته لازم است که هر چه سطح ارجاع عمیق‌تر باشد، پاداشی که دریافت می‌کنید کمتر است. عکس زیر می‌تواند راهنمای خوبی برای پی بردن به نحوه عملکرد پاداش‌دهی در سیستم برنامه افیلیت Crypto Tab باشد.

مطالب مرتبط: طرح‌های افلیت اگر چه ممکن است در نگاه اول مشابه طرح‌های پانزی باشند، اما کیلومتر‌ها از معنای آن فاصله دارند؛ برای مطالعه بیشتر در مورد طرح‌های پانزی این مقاله را مطالعه کنید.

برنامه افلیت کریپتو تب | همتاپی

با توجه به این عکس در اولین سطح ارجاع خود، هر بار که فرد دعوت شده توسط شما از Crypto Tab کسب درآمد کند، 15% از آن به عنوان کمیسیون به شما تعلق خواهد گرفت. اگرچه هر قدر سطح ارجاع عمیق‌تر شود از درصد کمیسیون شما کاسته می‌شود، اما به طور تصاعدی به تعداد افراد زیر مجموعه شما افزوده می‌شود. به همین دلیل سود شما هم افزایش خیلی خوبی خواهد داشت، البته در صورت کسب کردن این تعداد زیر مجموعه؛ یعنی تقریبا 10 میلیون نفر! اما اگر شما نتوانید چنین تعدادی از زیرمجموعه‌ها را برای خود مهیا کنید، احتمالا سود و درآمدی هم در کار نخواهد بود.

حالا بهتر است به سراغ میزان ایمن بودن Crypto Tab برویم.


آیا کریپتو تب ایمن است؟


امنیت کریپتو تب |‌ همتاپی

چیزی که توسعه‌دهندگان مرورگر کریپتو تب می‌گویند این است که شما می‌توانید علاوه بر استخراج بیت کوین از کریپتو تب، آن را به عنوان یک مرورگر مستقل به کار ببرید و نیازهای اینترنتی خود را با آن برطرف کنید.

هنوز مشخص نیست که چرا این برنامه مرورگر دارد، چون برای استخراج بیت کوین نیازی به مرورگر نیست. البته کریپتو تب هم در ابتدا کار خود را به عنوان یک افزونه آغاز کرد و به بعد مرورگر تغییر فرم داد.

سوالی که حالا پیش می‌آید این است که آیا Crypto Tab جایی امن برای استخراج رمزارزها است یا نه؟ برای اینکه بتوانیم به این پرسش پاسخ مناسبی دهیم، باید چند مورد مهم را با هم مرور کنیم:

تیم توسعه‌دهنده Crypto Tab

تیم توسعه Crypto Tab به صورت ناشناس فعالیت می‌کند و اطلاعات زیادی در مورد آن‌ها در فضای آنلاین وجود ندارد. اطلاعاتی که در ادامه خواهد آمد، تنها مواردی هستند که ما موفق به پیدا کردن آن‌ها شده ایم.

 کریپتو تب توسط cryptocompany، یک شرکت خصوصی استونیایی ایجاد شده است. آن‌ها برای تعامل آسان‌تر در بازار ارزهای دیجیتال 14 راه حل ارائه کرده‌اند تا افراد بدون سرمایه‌گذاری‌های کلان، بیت کوین دریافت کنند. در ادامه بیشتر با برنامه‌ها و ویژگی‌هایی که خود کریپتو تب به آن‌ها اذعان دارد، آشنا می‌شوید.

از دیگر مواردی که توسعه‌دهندگان Crypto Tab ادعا می‌کنند و ما دلیلی بر اثبات و یا رد آن نداریم، این است که بیش از 40 میلیون نفر از خدمات آن‌ در جهان استفاده می‌کنند.

مدل بیزنس Crypto Tab

مدل بیزنس Crypto Tab بر اساس مدل کسب‌و‌کار قانونی بنا شده است. برنامه‌های ارجاع به طور رسمی به عنوان نهادهای تجاری قانونی شناخته می‌شوند. با این همه مرز باریکی بین قانونی یا غیرقانونی بودن فعالیت‌های یک مجموعه وجود دارد.

برنامه‌های ارجاعی (دعوت کردن افراد و زیرمجموعه‌گیری) که برای مشارکت از شما سرمایه می‌خواهند و سپس وعده سوددهی را می دهند، غیرقانونی هستند (مثل گلدکوئست). Crypto Tab مادامی که بدون دریافت سپرده‌گذاری به شما خدمات ارائه دهد، قانونی در نظر گرفته می‌شود.

لیست بندی در اپ استورها

شما می‌توانید Crypto Tab را از گوگل پلی و یا اپل استور دانلود کنید. دو برنامه فوق، پیش از قرار دادن برنامه‌ها در لیست دانلود خود، آزمایش‌های اعتبارسنجی متعددی را انجام می‌دهند.

این واقعیت که Crypto Tab در هر دو پلتفرم فوق قابل دسترسی است را می‌توان نشان‌دهنده ایمن بودن آن در نظر گرفت. اگرچه گاهی گزارش‌هایی از برنامه‌های گوگل پلی شده است. اما به هر ترتیب حتما در نظر دارید که ایمن بودن، تضمینی برای سودآور بودن فعالیت‌های کریپتو تب نیست!

با توجه به 3 مورد بررسی شده در بالا به نظر می‌آید که بتوان در حال حاضر کریپتو تب را از نظر ایمنی معتبر دانست.

با فرض ایمن بودن کریپتو تب ، به بخش آموزش کار با آن می‌رسیم.

توجه: برای اطمینان از اینکه Crypto Tab قابل اعتماد است یا نه، خود هر شخص باید تحقیقات لازم را انجام دهد.


چطور از مرورگر کریپتو تب استفاده کنیم؟


مرورگر کریپتو تب | همتاپی

با استفاده از مرورگر Crypto Tab می‌توانید علاوه بر گشت و گذار در اینترنت، بیت کوین استخراج کنید. برای اینکه بتوانید درآمد کسب کنید، باید بعد از دانلود مرورگر کریپتو تب، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید و وارد آن شوید. برای این کار باید:

1)    بر روی log in کلیک کنید.

استفاده از کریپتو تب | همتاپی

2)    بر روی صفحه لاگین مرورگر Crypto Tab روی sign in with google کلیک کنید.

آموزش استفاده از کریپتو تب | همتاپی

3)    آدرس ایمیل خود را وارد کرده و بر روی گزینه next ضربه بزنید.

مرورگر کریپتو تب | همتاپی

4)    رمز عبور گوگل خود را وارد کرده و کلیک کنید.

آموزش مرورگر کریپتو تب | همتاپی

5)    یک رمز عبور قوی و مجزا بسازید و دوباره بر روی next کلیک کنید.

نصب مرورگر کریپتو تب | همتاپی

6)    به محض اینکه لاگین شدید، می‌توانید برای فعال‌سازی استخراج بیت کوین اقدام کنید.

حالا که به Crypto Tab وارد شدید بهتر است با طریقه فعال کردن امکان ماینینگ در آن هم آشنا شوید:


چطور قابلیت ماینینگ در کریپتو تب را فعال کنیم؟


قابلیت استخراج بیت کوین به صورت پیش‌فرض در مرورگر Crypto Tab غیر فعال است. با این حال شما می‌توانید با دنبال کردن مراحل زیر، آن را فعال کنید.

1)    منوی استارت را باز کنید، سپس به قسمت setting > system > power and sleep بروید.

فعال سازی استخراج از کریپتو تب 1 | همتاپی

2)    به قسمت related setting بروید و سپس additional power setting را انتخاب کنید.

استخراج از کریپتو تب 2 | همتاپی

3)    سپس بر روی change plan settings کلیک کنید. با انجام این کار به صفحه edit plan setting خواهید رفت.

استخراج از کریپتو تب 3| همتاپی

4)    بر روی گزینه change advanced power settings کلیک کنید.

استخراج از کریپتو تب 4 | همتاپی

5)    قسمت processor power management را با اسکرول کردن به پایین صفه می‌بینید. آن را باز کنید.

استخراج از کریپتو تب 5 | همتاپی

6)    روی minimum processor state setting کلیک کنید.

استخراج از کریپتو تب 6 | همتاپی

7)    حالت 100% را برای هر دو حالت on battery و plugged in تنظیم کنید. ( در این قسمت می‌توانید بسته به توان پردازشی سیستم خود، درصد دلخواه‌تان را انتخاب کنید.)

8)    بعد از کلیک کردن بر دکمه apply، روی ok کلیک کنید.

9)    همه‌ی صفحات باز شده را ببندید. حالا می‌توانید فرآیند ماینینگ بیت کوین به وسیله کریپتو تب را بر روی رایانه خود شروع کنید.

حالا که نحوه‌ی راه‌اندازی قابلیت استخراج بیت کوین بر روی کریپتو تب را یاد گرفتید، نوبت به دانستن شیوه‌ی پرداخت‌ها می‌رسد.


فرآیند پرداخت کریپتو تب به چه صورت است؟


پرداخت در کریپتو تب |‌ همتاپی

اگر انتظار دارید بعد از فعالیت در مرورگر کریپتو و استخراج بیت کوین، مستقیما پول نقد دریافت کنید، باید بگوییم با عرض معذرت پیاده شوید تا با هم برویم!

تنها چیزی که بعد از فرآیند استخراج بیت کوین در مرورگر کریپتو تب نصیب شما خواهد شد، ارز دیجیتال بیت کوین است. البته که این مسئله به روشنی روز است! پیش از اقدام به فعالیت در کریپتو تب، حتما این مسئله را در نظر داشته باشید.

حالا برای اینکه بتوانید بیت کوین‌های خود را برداشت کنید، به چه نیاز دارید؟ دقیقا! به یک کیف پول امن بیت کوین احتیاج دارید. برای این کار می‌توانید از کیف پول‌های زیر استفاده کنید:

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای اینکه بتوانید بیت کوین‌های خود را برداشت کنید، به حداقل 0.00001 بیت کوین احتیاج دارید. این مقدار اگرچه نسبتا کم است، اما به همین راحتی‌ها هم به دست نمی‌آید. علت این مسئله را در ادامه توضیح می‌دهیم.

 اما پیش از آن توجه شما را به یک ویدئوی راستی‌آزمایانه جلب می‌کنیم. ویدئویی که در آن شخصی توضیح می‌دهد توانسته با فعالیت بر روی مرورگر Crypto Tab، بیت کوین کسب کند.


چقدر می‌توانم از کریپتو تب کسب درآمد کنم؟


درآمد از کریپتو تب | همتاپی

مقدار پولی که می‌توانید از طریق مرورگر کریپتو تب به دست آورید، با مدت زمانی که مشغول به ماینینگ و یا در واقع استفاده از مرورگر هستید بستگی دارد. دومین عامل در میزان درآمدزایی شما این است که چند نفر را با استفاده از لینک‌های دعوت و سطوح ارجاع ترغیب به استفاده از کریپتو تب کرده‌اید. به این ترتیب هر چه بیشتر بتوانید بقیه را مجاب به استفاده از این مرورگر کنید، درآمد بیشتری خواهید داشت.

اما اگر بخواهیم درباره کسب درآمد به شیوه ماینینگ شما را راهنمایی کنیم، باید بگوییم این روش از جمله بدترین شیوه‌ها برای افرادی است که قصد پولدار شدن را دارند. این مورد بخصوص وقتی اهمیت پیدا می‌کند که شما تنها از دستگاه رایانه شخصی خودتان به ماینینگ بیت کوین اقدام کنید. در اینصورت باید صبر زیادی داشته باشید، آن هم تنها برای یک نوع درآمدزایی کاملا معمولی و حتی ناچیز. شاید بپرسید با این تفاصیل چرا باید در مرورگر Crypto Tab فعالیت کنم؟

دلیلی که می‌توانیم برای شما شرح دهیم این است که این نوع کسب درآمد کاملا منفعلانه است. یعنی شما جستجوهای شخصی خودتان را با مرورگر Crypto Tab انجام می‌دهید و با انجام همین کار، ذره ذره بیت کوین استخراج می‌کنید. این را می‌توان به نوعی تنها نقطه قوت استفاده از مرورگر کریپتو تب به شمار آورد. در نظر داشته باشید که با استفاده از کریپتو تب توان پردازش بیشتری از رایانه شما در مقایسه با دیگر مرورگرها برای یک سرچ معمولی به کار گرفته خواهد شد.

البته اگر بتوانید راهی برای دعوت و استفاده دیگر افراد از کریپتو تب پیدا کنید هم قطعا می‌توانید درآمد خودتان را تا حدی افزایش دهید. پیش از آن در نظر بگیرید این نوع اقدامات بازاریابی قطعا انرژی و وقت زیادی را از شما می‌گیرد.


آیا می‌توان از کریپتو تب بر روی موبایل استفاده کرد؟


کریپتو تب بر روی موبایل | همتاپی

Crypto Tab را می‌توان در دستگاه‌های تلفن همراه هم استفاده کرد. برای این کار بایستی نسخه موبایلی آن را که برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios در دسترس است دانلود کنید. البته این برنامه به صورت رایگان نیست و باید برای خرید آن مبلغی حدود 2.5 دلار را پرداخت کنید.

اما گذشته از اینکه امکان فعالیت بر روی Crypto Tab در دستگاه‌های موبایل وجود دارد، باید دید آیا استخراج بیت کوین از طریق آن کار سودمندی است یا نه. باید بگوییم استفاده از نسخه موبایلی کریپتو تب، آن هم به صورت انفرادی نمی‌تواند چندان سوددهی برای شما داشته باشد. در صورتی که بتوانید از چندین دستگاه تلفن همراه استفاده کنید، می‌توانید درآمد بهتری داشته باشید. در نظر داشته باشید که استفاده زیاد از این برنامه بر روی موبایل می‌تواند موجب خرابی باتری تلفن همراه شود.


آیا کریپتو تب یک طرح پانزی است؟


آیا کریپتو تب پانزی است | همتاپی

ممکن است در برخی از سایت‌ها خوانده باشید و یا از افرادی شنیده باشید که Crypto Tab با ارائه یک طرح پانزی شما را به دام خود می‌اندازد.

برای پاسخ به این سوال که آیا کریپتو تب یک طرح پانزی است یا نه، ابتدا باید با طرح پانزی آشنا شوید.

طرح پانزی، نوعی روش کلاهبرداری به شمار می‌آید که در آن افراد کلاهبردار، سرمایه افراد بی‌تجربه را با وعده پرداخت سود از آن‌ها می‌گیرند. کلاهبرداران که در ابتدا پول بخشی از افراد را به عنوان سود به دیگر سرمایه‌گذاران می‌دهند، پس از مدتی و با جلب اعتماد مشتریان بیشتر، تمام پول را تصاحب می‌کنند. 

با توجه به تعریف طرح پانزی و اینکه Crypto Tab در حال حاضر هیچ پولی از مشتریان خود دریافت نمی‌کند، نمی توان آن را یک طرح پانزی به حساب آورد. اگرچه این مورد می‌تواند در آینده تغییر کند.

اما مسئله مهم تر از طرح پانزی، بازدهی استخراج بیت کوین از طریق Crypto Tab است. شما برای استخراج مقدار کمی بیت کوین، باید واقعا زمان زیادی در مرورگر کریپتو تب بگذارنید. به علاوه ممکن است در حین انجام این کار، رایانه شخصی‌تان دچار مشکلات برگشت‌ناپذیری شود.

یک مورد دیگر که ما را از سوددهی پروژه کریپتو تب ناامید می‌کند، سختی بیت کوین است. اگر در این مورد اطلاعات زیادی داشته باشید، متوجه می‌شوید که استخراج بیت کوین از طریق Crypto Tabتقریبا هدررفت منابع شما مثل زمان و توان پردازشی رایانه‌تان است.


مخلص کلام


اگرچه بیت کوین هدفی برای ایجاد یک بازار غیرمتمرکز مالی دارد، اما از همان ابتدای فعالیت خود منبع بالقوه‌ای برای کسب درآمد و سرمایه گذاری‌های مختلف شد که بسیاری تلاش داشتند آن را به صورت بالفعل درآورند. استخراج بیت کوین یکی از روش‌هایی است که افراد به وسیله‌ی آن خواهان کسب درآمد و به ویژه به روش‎های آسان هستند.

کریپتو تب، به عنوان یک مرورگر وعده می‌دهد که می‌تواند افراد را به این هدفشان برساند. اگرچه Crypto Tab یک طرح پانزی نیست و قرار نیست با نصب آن بر روی سیستم خود از نظر مالی دور از جانتان به فنا بروید، اما باید بدانید این پروژه قطعا زمان و پردازش سیستم شما را مورد هدف قرار می‌دهد. بنابراین با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شوید که استخراج بیت کوین از طریق کریپتو تب در واقع می‌تواند نوعی اتلاف وقت و سرمایه (توان رایانه‌تان) باشد. البته اگر درآمد منفعلانه اما کم آن شما را راضی می‌کند، می توانید امتحانش کنید.

مطالب مرتبط

  • در دنیای ارزهای دیجیتال، یکی از سوالاتی که بسیاری از افراد علاقه‌مند به این حوزه با آن مواجه هستند، این است که «مدت زمان لازم برای استخراج یک بیت کوین چقدر است؟» به طور کلی، این مدت زمان بستگی به قدرت پردازشی استفاده شده و کل شبکه بیت کوین دارد.
  • بسیاری از افراد به دنبال راه‌های جدید برای سودآوری در بازار ارزهای دیجیتال هستند. یکی از مسائلی که در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال و به ویژه در کشور ما مطرح است، موضوع درآمد استخراج بیت کوین در ایران می‌باشد. برای درک بهتر این موضوع، تحقیق دقیق و آگاهی از شرایط جاری بازار ضروری است.
  • نکته مهم بعد از بررسی درآمد استخراج بحث این است که چگونه مجوز استخراج بیت کوین بگیریم؟. نکات قانونی و شرایطی که باید داشته باشیم بسیار مهم هستند.
  • میزان علاقه به استخراج به جایی رسیده که بعضی از افراد حتی به فکر استخراج بیت کوین با گوشی‌های هوشمند خود افتاده‌اند. استفاده مداوم از گوشی برای استخراج می‌تواند چالش‌هایی به همراه دارد و باید تامل کافی در مورد مزایا و معایب آن داشته باشید.

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام
    من یک کامپیوتر قوی دارم که همین کریتو تب را نصب کرده ام و با سرعت ۱۳۰تراهاش استخراج می‌کنه
    به نظر شما من ده کامپیوتر بگیرم و با این نرم افزار استخراج بیت کوین انجام بدم با توجه به کم بودن مصرف برق و بدون صدا و گرما آیا مقرون به صرفه هست