آیا لایت کوین به قیمت ۱۸۰ دلار خواهد رسید؟

تنها سه ماه و دو روز تا به روز رسانی لایت کوین زمان باقی مانده است و این بدان معناست که جامعه لایتکوین در حال آماده کردن خود برای سومین هاوینگ لایت کوین -این شبکه محبوب- است. در پی این هاوینگ که در دومین روز ماه آگوست انجام می‌شود، ماینرها به ازای استخراج هر بلوک 6.25 لایت کوین (ltc) پاداش خواهند گرفت.

شیوه عرضه لایت کوین در شبکه این ارز دیجیتال مشابه بیت کوین است (یعنی تعداد محدود و ثابت در عرضه نهایی دارد)، و این به دان معناست که قیمت لایت کوین هم مانند بیت کوین از شانسی مشابه برای افزایش بعد از هاوینگ برخوردار است.

مطالب مرتبط: تاثیر هاوینگ بر افزایش قیمت بیت کوین 

خوب است بدانید، هر دو هاوینگ قبلی لایت کوین، باعث افزایش قیمت این ارز دیجیتال بعد از کاهش پاداش و در طول یک بازه چند ماهه شده است.

نظر خالق لایت کوین درباره آینده آن بعد از هاوینگ

چارلی لی، خالق لایت کوین، معتقد است که جفت ارز  ltc/btc در دوره بعد از هاوینگ حداقل 10 درصد بالا خواهد رفت!

او همچنین معتقد است که اگر چه هدف قیمتی لایت کوین/بیت کوین همان 10 درصد خواهد بود اما دستیابی به 5% (یعنی عدد 0.0125) بسیار دم دست‌تر است.

تحلیل آینده جفت ارز لایت کوین و نسبت به بیت کوین | همتاپی

لی معتقد است که جنبه‌های مستحکم لایت کوین از جمله اجرای 11.5 سال بدون توقف بلاکچین‌اش و طراحی و امنیت منحصر به فردش می‌تواند پتانسیل رشد بالای قیمتی را برای این ارز دیجیتال به همراه داشته باشد.

مقاله پیشنهادی: لایت کوین چیست

تحلیل و پیش بینی اهداف قیمتی لایتکوین

با افزایش اخیر قیمت لایتکوین، این ارز دیجیتال محبوب بسیار نزدیک به بریک کردن از خط روند نزولی خود است؛ خط روندی که در چند تلاش قبلی از شکستن آن ناتوان بوده است.

موقعیت فعلی قیمت لایت کوین به ما وعده یک افزایش بزرگ قیمت (حداقل 60 درصد و حداکثر 100 درصد) را نشان می‌دهد.

تحلیل قیمت لایت کوین به دلار | همتاپی

 

در حال حاضر قیمت لایت کوین در زیر خط روند نزولی خود گیر کرده است، علاوه بر این، قیمت btc (برادر بزرگتر لایت کوین) در روز معاملاتی دو شنبه، پایین‌ترین سطح قیمتی خود را  در چند وقت اخیر تثبیت کرده است، در حالی که قیمت ltc نتوانست این کار را انجام دهد. این نشان می دهد که خریداران همچنان قصد دارند از خط نزولی که از می 2021 دنبال کرده اند عبور کنند.

شکست  سطوح مشخص شده بر روی چارت ممکن است باعث ایجاد یک حرکت قیمتی در دو مرحله شود:

مرحله اول حدود 130 تا 135 دلار

مرحله دوم در صوت شکست و تثبیت بالای محدوده 135 دلار، بازه 170 الی 180 دلار خواهد بود

برای دریافت آخرین تحلیل‌های لایتکوین، به صفحه تحلیل و پیش بینی لایت کوین مراجعه کنید.

منبع: www.coinspeaker.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *