احتمال رشد ۲۰ درصدی قیمت یونی سواپ در صورت تثبیت قیمت

تحلیل و پیش بینی یونی | صرافی همتاپی

در تاریخ 5 اکتبر (13 مهر)، توکن یونی سوآپ توانست مقاومت ماهانه 5.7 دلار را با موفقیت از پیش رو برداشته و خریداران را به شروع یک روند صعودی در الگوی مثلث متقارن فعلی امیدوار کند. با این حال تا زمانی که قیمت یونی سواپ در این الگو باقی بماند، نوسان قیمت بین دو ضلع این مثلث، ادامه خواهد داشت.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

نکات کلیدی در تحلیل یونی سواپ

  • عبور قیمت از مقاومت 6.75 دلار حاکی از احتمال رشد بیشتر است.
  • بازگشت قیمت از محدوده 6.7 دلار به این معناست که خریداران باید تا زمان اثبات قیمت صبر کنند.
  • طی 24 ساعت گذشته، حجم معاملات توکن یونی، به 136 میلیون دلار رسیده و با افت 6 درصدی همراه بوده است.

تحلیل و پیش بینی یونی سواپ | صرافی همتاپی

بطور کلی روند قیمت توکن یونی (uni) در بازه زمانی یک روزه در یک الگوی مثلث متقارن قرار گرفته است که یک حمایت قوی و یک خط روند صعودی اضلاع آن را شکل داده‌اند. در حال حاضر قیمت این توکن با یک بازگشت قوی از خط روند صعودی که نقش حمایت الگوی مثلث را نیز ایفا می‌کند، همراه بوده و از خطوط میانگین متحرک نمایی (EMA) 20، 50 و 100 روزه عبور کرده است.

مقاله پیشنهادی: یونی سواپ چیست؟

روند صعودی فعلی، از 3 هفته پیش آغاز شده است و با افزایش 30 درصدی قیمت و عبور از محدوده مقاومت 6.8 دلار همراه بوده است. با نگاهی دقیق‌تر به نمودار این رمزارز، شاهد یک الگوی سر و شانه معکوس خواهیم بود که خط گردن آن در محدوده 6.75 دلار قرار دارد. علاوه بر این، حجم معاملات پایدار، ضمن کمک به صعودی بسته شدن کندل‌های 4 روز گذشته، از احتمال ادامه پرقدرت این روند صعودی خبر می‌دهد. بنابراین معامله گران می‌توانند به کمک محدوده‌های معرفی شده، فرصت‌های خرید متعددی را در قیمت فعلی بیابند.

در صورت تداوم فشار خریداران، قیمت یونی سواپ می‌تواند به خط روند الگوی مثلث و همینطور مقاومت ایجاد شده توسط میانگین متحرک نمایی 200 روزه برسد. بنابراین، تحلیل پرایس اکشن، از یک فرصت خرید همراه با رشد 20 درصدی خبر می‌دهد.

مطالب مرتبط: تحلیل قیمت بیتکوین: آیا قیمت بیت کوین می‌تواند مقاومت سطح 20,800 دلار را بشکند؟

از سوی دیگر اما در صورت افزایش فشار فروش، قیمت توکن یونی با اصلاح طولانی، تا حمایت الگوی یاد شده همراه خواهد بود. در این صورت، معامله‌گران باید منتظر رسیدن قیمت به محدوده حمایتی 5.7 دلار باشند.

اندیکاتورهای تکنیکال

میانگین متحرک نمایی (EMA): با توجه به باز پس گیری EMA 20 و 50 روزه و نفوذ قیمت به مقاومت 6.75 دلاری، خریداران امیدوار به تثبیت قیمت در این محدوده هستند. ضمن آن که در صورت عبور قیمت از این دو خط، حجم خرید افزایش خواهد یافت.

RSI: افزایش شیب RSI در نمودار روزانه، نشان می‌دهد که احساسات و تمایلات بازار به نفع یک روند صعودی است.

سطوح مقاومتی: 7.6 دلار و 9.6 دلار

سطوح حمایتی: 6.75 دلار و 5.68 دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های یونی سواپ، به صفحه تحلیل یونی سواپ مراجعه کنید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش یونی سواپ صرافی ارز دیجیتال همتاپی

منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *